Vietnamci v Praze? Sapa?

2346
15.6.15 15:02

Vietnamci v Praze? Sapa?

Holky, prosim o radu. Potrebuji nakoupit par malickosti u Vietnamcu a nevim kam mam zamířit. casto k nim nechodim, občas jsem zasla do obch.domu Ruze na Chodove, ale ten mi zborili :( Poradite nejake vetsi, idelane okoli Prahy 4, 10… Vim o Sape, ale nikdy jsem tam nebyla, ma to cenu? Slysela jsem, ze to tam prodavaji spis na kartony/baliky, to nepotrebuji. jde mi o par kalhotek, ponožek, nejake obyc tepláky pro prcka na zahradu, zabky pro me a podobne drobnosti…
Prosim, nechci tu rozvijet diskuzi o kvalite ci nekvalite ani rady ze mam jit jinam ;) diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1482
15.6.15 15:04

@peta81 Na Budějárně, cestou od Budějovické na Pankrác, kousek vedle Alberta, je docela velký textil, chodím tam a ok. Sapa je podle mě moc velká akce, než se tím člověk proleze a ta cesta, já teda nemám auto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69004
15.6.15 15:06

@peta81 Nebudu rozvíjet diskuzi o kvalitě, krom toho, že se stejně všechno šije ve stejných fabrikách jako to značkový :mrgreen: ale s dovolením se taky vecpu, taky by mě zajímala Praha 10 plus Praha 9, ideálně kde jde inteligentně zaparkovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
15.6.15 15:08

@j.a.n.i1 jo, 500 malejch :nevim: dětí v nějaký ratejně v Bangladéši, ale to je zas na úplně jiný téma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26494
15.6.15 15:09

Sapa je dobrá, ale faktem je, že ne vše ti tam prodají na kusy. Pro pár kousků to nemá cenu. My tam jezdíme na jídlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2346
15.6.15 15:21

@Ostružka fajn, dik, budejarnu mam kousek, vyzkousim
@jenny.fields tak manzel by jel se mnou (se bojim, ze by me tam samotnou s malym deckem někdo ukradl :lol: ), tak stejne tusim, ze bychom pak kramu nakoupili asi vic a ja bych se aspoň jukla co mají noveho ;) jidlo, jakoze si tam davate nebo kupujete jejich suroviny na vareni domu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26494
15.6.15 15:25

@peta81 Oboje. Dáváme si autentickou vietnamskou kuchyni, domů kupujeme mražené krevety za super cenu pytel a další věci.

Když jsme tam byli poprvé, navíc ještě brzy ráno, taky jsem měla pocit, že nás tam snědí :mrgreen:
Ale pobíhá tam tolik bílejch ksiftů, co nakupujou do svých butiků-Z dovozu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6210
15.6.15 15:31

Holešovická tržnice. Ikdyž už jsem tam dlouho nebyla, ale tam se dalo sehnat všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6210
15.6.15 15:32

A pak na Pankráci vedle Arkád, směrem na Pražského povstání, tam taky je nějaká vietnamská tržnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
15.6.15 15:39

@jenny.fields na jídlo? 8o tak to bych si nelajzla teda
@peta81 a co do Holešovic? Není to sice Praha 4, ale tam by jsi vše určité sehnala :) a nebo jezdime do Uhříněvse a ještě jsou dobrý s velkým výběrem v Jesenici u Prahy. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
15.6.15 15:47

Sapa je na jidlo vyhlasena :-)

• Nahlásit
  • Citovat
26494
15.6.15 16:05

@AndreaS92 Jak píše @Any11 Sapa je vyhlášená na autentickou vietnamskou kuchyni. Nemusíš za ní do Vietnamu. Lepší phobo nebo buncha těžko někde najdeš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26494
15.6.15 16:08
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
15.6.15 16:31

@jenny.fields

Dobře, taky ti sem hodin jeden odkaz :)

http://www.vitalia.cz/…neho-skladu/

Je to věc názoru já bych tam žádné jídlo nekonzumovala. :) ;) to se raději buncha vzdam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1286
15.6.15 16:34

My jezdíme do Sapy taky na jídlo, hlavně na kachnu :-)) jinak jsem nedávno potřebovala par drobností, kdyz jsem jela na kurz se školou a nechtělo se mi za to vyhazovat zbytecne moc peněz. Přítel, ze sjedeme tam, ze tam seženu vsechno. Ja se desila, ze tam budeme bloudit jak dlouho, než neco najdu. Za deset minut jsem měla nakoupeno a s tím, ze by to neslo koupit po kusech, jsem se tedy nesetkala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama