Vietnamská nehtová studia- zkušenosti (pedikura )

130
27.12.19 18:18

Vietnamská nehtová studia- zkušenosti (pedikura )

Ahoj, jaký máte názor na vietnamská nehtová studia? Chodite tam někdo i na pedikúru nebo jenom na modeláž? Za vaše zkušenosti a názory budu vděčný :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8158
27.12.19 18:21

@DRACK22 Tohle zajímá chlapa? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 18:24

Ahoj, jako nehtařka ti můžu říct, nechoď tam. Vietnamská nehtová studia jsou nebezpečná, jejich gely nesplňují naše normy. Oni do svých gelu přimíchávají rakovinotvorné MMA, proto ženám od nich tolik nehty drží, je to beton na lepení lodí.
Když mi přijde holka s nehtama od nich, tak to odmítám sundávat, nehodlám si zanést dýchací cesty a zničit brusku. Takže za mě, určitě ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
27.12.19 18:25

@arinecka
Já jsem pedikér, tak mě zajímá, jaký máte názor na tento typ salónu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 18:26
@arinecka píše:
@DRACK22 Tohle zajímá chlapa? 8o

To je ten chlap, co našel uspokojení v kariéře pedikéra. Každý jeho příspěvek je průzkum názorů žen na chlapa pedikéra a dotazování našich zvyků ohledně nohou. Trochu ho šacuju na fetišistu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22057
27.12.19 18:31
@DRACK22 píše:
Ahoj, jaký máte názor na vietnamská nehtová studia? Chodite tam někdo i na pedikúru nebo jenom na modeláž? Za vaše zkušenosti a názory budu vděčný :)

Ne, nechodím tam a nešla bych ani k tobě. Stačí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22057
27.12.19 18:32
@Čičorečka píše:
To je ten chlap, co našel uspokojení v kariéře pedikéra. Každý jeho příspěvek je průzkum názorů žen na chlapa pedikéra a dotazování našich zvyků ohledně nohou. Trochu ho šacuju na fetišistu.

Nebo žije prací :mrgreen: A shání klientelu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8158
27.12.19 18:33

@DRACK22 aha, tak to pak jo :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8158
27.12.19 18:34
@Čičorečka píše:

Jo? Jeste jsem od nej nic necetla, aspon teda myslim :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Russet píše:
Nebo žije prací :mrgreen: A shání klientelu.

No a právě podle jeho prezentace tady bych k němu nešla a k žádnému jinému muži taky raději ne :lol: Celý se mi to nezdá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130

@Čičorečka
Ano, když je to moje práce. Tak je logické, že mě zajímají otázky ohledně toho všeho. :palec: Nechápu, proč v tom většina žen hned hledá fetiš :roll:. V tomto oboru vždy byli a budou i muži ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22057
27.12.19 18:36
@DRACK22 píše:
@Čičorečka
Ano, když je to moje práce. Tak je logické, že mě zajímají otázky ohledně toho všeho. :palec: Nechápu, proč v tom většina žen hned hledá fetiš :roll:. V tomto oboru vždy byli a budou i muži ;)

Tvoje urputnost je ale trochu divná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@arinecka píše:
Jo? Jeste jsem od nej nic necetla, aspon teda myslim :think:

Asi neklikáš na tematické diskuze. Třeba jak si stříháš nehty, jestli rovně, nebo do obloučku.

Příspěvek upraven 27.12.19 v 18:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1177
@DRACK22 píše:
@Čičorečka
Ano, když je to moje práce. Tak je logické, že mě zajímají otázky ohledně toho všeho. :palec: Nechápu, proč v tom většina žen hned hledá fetiš :roll:. V tomto oboru vždy byli a budou i muži ;)

Asi tak, je-li to jeho práce, kde jinde zjišťovat než mezi ženami? A kde je největší koncentrace? :lol:

Příspěvek upraven 27.12.19 v 18:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
27.12.19 18:39

@yocheved
Moc děkuji, za pochopení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek