Reklama

Víkend v Paříži, Londýně, Benátkách? Cena?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 27.03.11 16:14
Víkend v Paříži, Londýně, Benátkách? cena?

ahoj
chci se zeptat, jestli má některá z vás zkušenost s víkendy v evropských městech, jestli jezdíte s cestovkou nebo to zařizujete sami. Chtěli bychom někam vyrazit, samozřejmě bychom rádi, aby to nestálo majlant :) nejlépe bychom letěli, aby cesta trvala co nejkratší dobu. Děti by nám právě na víkend pohlídala babička za asistence prababičky, delší volno tedy není možné. Tak jaké jsou ceny? co doporučitě? nějaké místo, hotel, cestovku?? díky za všechny informace at pozitivni ci negativni..

Reklama

Reakce:

Kytka32
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 27.03.11 16:28

Ahoj, my jsem si zařizovali sami výlet do Londýna a Paříže. Levné ubytování přímo v centru najdeš na www.travelstay.co.uk. Bydleli jsme za cca 20 liber na osobu/noc asi 15 minut pěšky od Buckinghamského paláce a za cca 30 Euro kousek od Moulin Rouge :palec:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 27.03.11 16:30

super, dekuju, koukala jsem na CK a pripada mi to moc hekticke,nepo­trebuju stihnout vsechno a vlastne tak nevidet nic,, asi bychom radsi takhle na doporuceni do nejakeho slusneho hotelu :)

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 27.03.11 16:35
Kytka32 píše:
Ahoj, my jsem si zařizovali sami výlet do Londýna a Paříže. Levné ubytování přímo v centru najdeš na www.travelstay.co.uk. Bydleli jsme za cca 20 liber na osobu/noc asi 15 minut pěšky od Buckinghamského paláce a za cca 30 Euro kousek od Moulin Rouge :palec:

a jaky to byly hotely, co zarizeni atd? staci mi cisto a sprcha s wc na pokoji :)

Kytka32
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 27.03.11 16:37

S CK je to podle mě šíleně předražené a hlavně jsi hrozně vázaná na program. Hotel, kde jsme bydleli my se jmenoval v Londýně tuším Vegas, cca 5 min pěšky od nádraží Victoria kam jezdí autobus z letiště (kam létá Easy jet, od těch jsme měli letenky) - malý pokojík s malou koupelnou, ale na víkend to fakt stačí, stejně tak člověk jen přespí a v ceně byla skromná, ale přece snídaně. V Paříží to bylo bez snídaně a hotel se jmenoval Eden.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 27.03.11 16:41
Kytka32 píše:
S CK je to podle mě šíleně předražené a hlavně jsi hrozně vázaná na program. Hotel, kde jsme bydleli my se jmenoval v Londýně tuším Vegas, cca 5 min pěšky od nádraží Victoria kam jezdí autobus z letiště (kam létá Easy jet, od těch jsme měli letenky) - malý pokojík s malou koupelnou, ale na víkend to fakt stačí, stejně tak člověk jen přespí a v ceně byla skromná, ale přece snídaně. V Paříží to bylo bez snídaně a hotel se jmenoval Eden.

super dekuju, to je presne ono predrazene a k tomu ten program, ktery ne vzdy vyhovuje.. dekuju moc

jenny.fields
Generální žvanilka 24740 příspěvků 27.03.11 16:51

Máme za sebou pár víkendů po Evropě. Londýn, Paříž, Brusel, Amsterdam…Většinu jsme si zařizovali sami, do Istanbulu přes eurovíkend. Většinou si nemusíš přikupovat žádné prohlížení města. Eurovíkendy najdeš třeba tady: http://www.eurovikendy.cz/
Jinak je dobré zařizovat dost dopředu kvůli levným letenkám. Měli jsme letenky zpáteční v rozmězí 400-2000 kč na jednoho.
Hotely si můžeš zkontrolovat třeba tady: http://www.tripadvisor.com/ ale jsou i jiné stránky, kde jsou hodnocení hotelů.
V poslední době jsme levné hotely sháněli hodně přes booking.com nebo http://www.hostelworld.com/

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 27.03.11 17:11

my byli predloni v parizi s CK…za 3.500 i s vstupem do disneylandu. kdyz jedes s cestovkou tak nemusis tam s nima podnikat vse…treba pariz je hodne draha a blbe se shani ubytovani…takze s CK to vyjde lip.
treba do rima jedem samy..pac se da bydlet levne v centru. letenky sou taky vcelku levny. Londyn urcite taky bez CK…ale tam se mi nikdy moc nelibilo :-)

Black_Orchids
Závislačka 3828 příspěvků 27.03.11 17:32

..

Příspěvek upraven 06.10.14 v 23:13

131105
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 06.10.14 21:10

Já pořád hučím do manžela, že chci do Milána :mrgreen: stále nic asi se musím spokojit z Prahou :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >