Víkendový pobyt s vířivkou na pokoji

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pegs
Kecalka 132 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 12:45
Víkendový pobyt s vířivkou na pokoji

Nemáte prosím někdy vyzkoušený pobyt s partnerem v hotelu/penzionu kde máte vířivku na pokoji? Na netu je spousta nabídek, já bych ráda o ověřené tipy co máte vyzkoušeno a jak jste byli spokojeni? Prosím o odkazy, děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Vercsi148
Kecalka 194 příspěvků 05.03.18 12:48

Hotel Moris v České lípě, je tam wellness s výřikou a my měli ješte výřivku na pokoji…

kruel
Kecalka 136 příspěvků 05.03.18 12:48

A jaká lokalita??

Pegs
Kecalka 132 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 12:59

Lokalita je nám jedno, jsme z Hradce Králové, ale dojedeme si kamkoliv :lol:

Pegs
Kecalka 132 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 13:04

@Vercsi148 to jste měli přes nějaký slevový portál nebo něco? koukám na stránky přímo hotelu a o privátní vířivce tu nic nevidím. Nebo to bylo v rámci nějakého pobytového balíčku pro dva? Děkuji

Vercsi148
Kecalka 194 příspěvků 05.03.18 13:08
@Pegs píše:
@Vercsi148 to jste měli přes nějaký slevový portál nebo něco? koukám na stránky přímo hotelu a o privátní vířivce tu nic nevidím. Nebo to bylo v rámci nějakého pobytového balíčku pro dva? Děkuji

Koukni na slevomat, tam jsem to tenkrát kupovala..
A jinak my jsme o ní předem taky nevěděli, to jsme se dozvěděli až tam…možná by to šlo nějak na vyžádání při rezervaci termínu… :nevim:

kruel
Kecalka 136 příspěvků 05.03.18 13:16

@Pegs
Tak za nás odzkoušeno jednoznačně toto: http://www.zlatyorel.cz/ostravice/
Je tam na výběr více pokojů s vířivou vanou, lze i privátní wellnes ;) boží jídlo, připadáš si jak na zámku fakt ;)

Premek_Orac
Závislačka 4050 příspěvků 05.03.18 13:27

@Pegs Hele, od Vás bych jel do nějakého blízkého Polského města. Wroclaw, Klodzko, nádherné procházky a na welness jsou poláci ujetý, takže na booking určitě najdeš něco, co vyhoví vašim potřebám.

Anonymní  05.03.18 13:42

Být ženou, asi bych do vířivky nevlezl. Má to své rizika. Většina milenek o něčem takovém nechtěla ani slyšet a tím myslím jen koupání..

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 05.03.18 14:11

My byli teď v Liberci v hotelu Pytloun. Byla tam jak vířivka na terase, která patřila jen k tomu pokoji, tak vana s tryskami…krásný výhled, atd. Měli jsme fakt nádherný, luxusní pokoj. Ale teda ceny šílené. Měli jsme balíček na jednu noc v tomhle hotelu, večeři pro dva a snídani do postele a stálo to okolo 5 tis. Ale zážitek skvělý :kytka: (Ikdyž my tu vířivku k dispozici nakonec nedostali, protože nám ji zapomněli připravit) :cert: :mrgreen: :mrgreen:

demian
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 05.03.18 14:17

Mně se líbilo na Lipně, penzion U Méďů. Kuchyně nic extra, ale krásné okolí i ubytování
 https://www.penzion-umedu.cz

Pegs
Kecalka 132 příspěvků 2 inzeráty 07.03.18 12:00

@Terezxx děkuji za tip, to zní parádně. Minulý víkend jsme byli v Dětenicích, žádný wellnes, ale ubytování ve středověkém hotelu, návštěva krčmy, super program, snídaně, a také to vyšlo přes pět tisíc takže to by nebyl problém, hlavně aby to stálo za to :) ;)

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 08.03.18 09:16
@Pegs píše:
@Terezxx děkuji za tip, to zní parádně. Minulý víkend jsme byli v Dětenicích, žádný wellnes, ale ubytování ve středověkém hotelu, návštěva krčmy, super program, snídaně, a také to vyšlo přes pět tisíc takže to by nebyl problém, hlavně aby to stálo za to :) ;)

Ty znám :) a slyšela jsem, že si Dětenice všichni chválí :mrgreen: Můžu klidně poslat fotky, jak vypadal pokoj a ta vířivka :kytka: Ještě se mi strašně líbilo ve Valticích. Tam jsem se cítila, jako Pražačka, jako v pohádce :lol: Ta krajina byla naprosto úžasná a ještě několik měsíců potom jsem byla přesvědčená, že tam chci žít :lol: Je tam nádherný zámek a zahrada. I wellnes tam bylo, vířivka, sauna a masáže, ale to nebylo na pokoji, ale v hotelu. Na recepci jsme si vždy zarezervovali tu saunu s vířivkou a měli ji pro sebe. Tam jsme byli snad týden a líbilo se mi tam snad víc než v tom Liberci. Hotel taky můžu dohledat :)

Pegs
Kecalka 132 příspěvků 2 inzeráty 08.03.18 11:59

@Terezxx je,tak kdybyste dohledala nějaký kontakt tak bych byla ráda. Tipů není nikdy dost a určitě bychom to vyzkoušeli ;) :) děkuji

Pegs
Kecalka 132 příspěvků 2 inzeráty 08.03.18 12:02

@Terezxx ty Dětenice byly skvělé, určitě doporučuji, senzační zážitek i servis :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama