Vikingové - seriál na Prima Cool

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 27.01.17 11:08
Vikingové-seriál na cool

Zdravím, díváte se někdo na seriál Vikingové (prima cool po-večer)? Nejsem seriálový typ, nesleduju žádné české seriály, žádné sitcomy, zkrátka se jen občas kouknu na dobrý film, nebo zoom. Jednou muž přepnul večer tv a já při žehlení občas skoukla tv, kupodivu se mi tenhle seriál moc líbí od prvního dílu. Jen mi přijde občas děsivý, tedy ne že bych se bála, ale vykreslují děj tak, jak to tenkrát bylo, často se nad tím zamýšlím, jaká asi byla mentalita lidí tenkrát…Sleduje někdo? 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5659 příspěvků 27.01.17 11:13

Ja to sleduju pravidelne online, bez dabingu je to lepsi, kazdej tejden netrpelive cekam na novej dil, asi nejlepsi serial co ted vychazi :)

Apaji
Kelišová 5383 příspěvků 27.01.17 11:22

S manželem a dcerou už fičíme závěr 4. série. Dabing je příšerný a Flokiho nemůže nadabovat nikdo, prostě NIKDO. A je to lepší a lepší - tedy druhou a třetí sérii jsme snad sjeli naráz, nedalo se odtrhnout. Dcera bude mít 12 let a nemůže se dočkat. A můžu říct, že jí to hodně otevřelo obzory o historii, náboženství, zvycích. A ta hudba…

https://www.youtube.com/watch?…

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 27.01.17 11:24

Taky sleduju, ale pres net s titulkama, neda se to srovnat.. :palec:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 27.01.17 11:25

Holky díky za tip, já to sleduju s mužem v tv, jsou to,,naše" krvavý večery :mrgreen:

Apaji
Kelišová 5383 příspěvků 27.01.17 11:28

Aha, my máme PC spojený kabelem do TV a přepneme si TV jako druhý monitor. Takže čumíme pohodlně z gauče na telku :mrgreen:

Hanka_S_V
Echt Kelišová 9450 příspěvků 27.01.17 11:35

Taky sleduju přes net už od počátků seriálu, na dabing nějak nemám odvahu :D

Hanka_S_V
Echt Kelišová 9450 příspěvků 27.01.17 11:36

Taky sleduju přes net už od počátků seriálu, na dabing nějak nemám odvahu :D

Kriss Tina
Kelišová 5659 příspěvků 27.01.17 11:38

@Hanka_S_V ja si to zapla s dabingem v tv, kdyz uz nic nedavali a myslela sem ze mi slehne :D

Deny208
Povídálka 27 příspěvků 27.01.17 17:07

Koukáme, je super :palec: spíš už se nemůžeme dočkat dalších dílů :D na netu jsem četla, že z 5. série už je jeden díl.. tak asi budou vylejzat pěkně pomalu :?

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 27.01.17 18:18
@Deny208 píše:
Koukáme, je super :palec: spíš už se nemůžeme dočkat dalších dílů :D na netu jsem četla, že z 5. série už je jeden díl.. tak asi budou vylejzat pěkně pomalu :?

Proto se díváme v Tv, nemusíme čekat :mrgreen: Tedy musíme, ale jen týden :mrgreen:

Deny208
Povídálka 27 příspěvků 27.01.17 18:25

@Borůvka1990

No jo, ale tam vysílají teprve 1. sérii ne? :D

Apaji
Kelišová 5383 příspěvků 27.01.17 19:45

@Deny208

Jo jo, teprve první sérii. My dneska pustili 19. díl 4. série :mrgreen:

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 10.04.17 22:09

Holky, a kde na to koukáte na netu? Já to nikde nemůžu najít. A navíc to dneska ani nedává.

Kriss Tina
Kelišová 5659 příspěvků 10.04.17 23:01

@LuciaP topserialy.sk

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >