Vím kdo napsal anonym manželce mého milence. Co s tím?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.10.21 16:20

Vím kdo napsal anonym manželce mého milence. Co s tím?

Dnes jsem zjistila, kdo napsal anonym manželce mého milence s upozorněním na nevěru se záměrně chybně napsaným jménem a pravopisnymi chybami. Nechci diskutovat o správnosti našeho počínání, ale o tom, co s autorem anonymu? Jak se zachovat? Vůbec netuším jak na to ten člověk přišel a navíc je to můj přímý nadřízený. Tvářit se, že nic nevím. Nenápadně prohodit že už to vím. Předstírat rozchod. Nahodit, že nějaký ubozak napsal anonym. Co byste dělali?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22588
5.10.21 16:22

Nic, co jako chceš dělat? Máš máslo na hlavě tak sklapni paty. Nebo s tím jdi ven a pak můžeš něco řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1668
5.10.21 16:23
@Anonymní píše:
Dnes jsem zjistila, kdo napsal anonym manželce mého milence s upozorněním na nevěru se záměrně chybně napsaným jménem a pravopisnymi chybami. Nechci diskutovat o správnosti našeho počínání, ale o tom, co s autorem anonymu? Jak se zachovat? Vůbec netuším jak na to ten člověk přišel a navíc je to můj přímý nadřízený. Tvářit se, že nic nevím. Nenápadně prohodit že už to vím. Předstírat rozchod. Nahodit, že nějaký ubozak napsal anonym. Co byste dělali?

A nemohl to být výstřel naslepo, jestli se na to chytíš? Třeba to neví určitě a zkouší, jestli to potvrdíš. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23901
5.10.21 16:24
@Anonymní píše:

Můžeš si ta to sama. Radši někam zalez. :poblion: Chudák manželka tvého milence. A ubohá jsi ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4303
5.10.21 16:25

Samozrejme se tvarit jakoze nic. A zacit opravdu dbat na konspiraci, ty se s nadrizenym bavis o svem pomeru? S kolegou predpokladam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 16:29

@FlorenceF Jenkins jistěže nebavim. Je to ženská. Nejsem blbá. A manželka to ví. To maslo na hlavě si ušetřete. Ne ty. Ostatní. Od ní jsem viděla ten dopis s ručně psanou obálkou. Hlavně že všichni soudí a odpovídají na něco jiného než jsem se ptala. Nejde o manželku, jde o sefovou.

• Citovat
  • Nahlásit
8955
5.10.21 16:30
@Anonymní píše:

Ubožák napsal anonym?
Sorry, ale ubohá jsi ty. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 16:32

No když to vezmu kolem a kolem, tak jsem šéfové půjčovala svoji chatu když ona byla vdaná a její nynější manžel ženatý jinde. Takže o másle na hlavě a ubohosti bych nediskutovala.

• Citovat
  • Nahlásit
22588
5.10.21 16:32
@Anonymní píše:
@FlorenceF Jenkins jistěže nebavim. Je to ženská. Nejsem blbá. A manželka to ví. To maslo na hlavě si ušetřete. Ne ty. Ostatní. Od ní jsem viděla ten dopis s ručně psanou obálkou. Hlavně že všichni soudí a odpovídají na něco jiného než jsem se ptala. Nejde o manželku, jde o sefovou.

Ví to kde kdo a děsně se divíš, že i šéfová :lol: opět, chtít to řešit můžeš, ale těžko s tím něco uděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 16:34

@terien máš problém porozumět psanemu textu?

• Citovat
  • Nahlásit
22588
@Anonymní píše:
No když to vezmu kolem a kolem, tak jsem šéfové půjčovala svoji chatu když ona byla vdaná a její nynější manžel ženatý jinde. Takže o másle na hlavě a ubohosti bych nediskutovala.

A o co ti tedy jde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

• Citovat
  • Nahlásit
22588
@Anonymní píše:

Ne a ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3233
5.10.21 16:36

A čeho bys chtěl dosáhnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18628
5.10.21 16:37
@Anonymní píše:

Pokud to chces resit, tak se zeptej primo face to face. Proc chodit kolem horke kase? Aspon se procisti vzduch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat