Vím, že tech témat je tu dost ale snad si z toho něco vezmu :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 19:31
Vím ze tech témat je tu dost ale snad si z toho něco vezmu :)

Dobrý den Tak i já se vetru dr mi napsal clostilbegyt ms sem měla 30.9. Na 4 dny a 5 den cyklu jsem měla začít brát clostilbegyt jinze sem na to doopravdy Zapoměla a brala 5 dní od 11.10-15.10 … 15.10 sem byla na ultrazvuku a dr říkal ze folikum krásné roste a ze ovulace proběhne maximálně do 24.10. 30.-31.10 sem byla na ultrazvuku protože sem v té dobe měla 3 dny zpozdeni krevní testy negativní a na ultrazvuku byla sliznice 15mm a říkal ze to vypadá na tehu ale ze musíme počkat na MS ta samozřejmě nedorazila Dneska je to 10dni co mám zpozdeni včera u dr na ultrazvuku sliznice 12mm byla pichnuta vyvolavacka :/ takže se modlím aby ms neprisla :D dneska objeveny bílý krémový vytok nemate to některá nebo myslíte že je naděje diky tě zpožděné ovulaci??? :think:

Reakce:
Serpentini
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 06.11.18 19:44

Nooo, já ho mám od druhého trimestru a nikdy dřív jsem ho neměla … tak třeba ;)

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 06.11.18 19:48

Jak můžeš mít 10 dnů zpoždění, když ovulace měla proběhnout před dvěma týdny? Což je průměrná délka luteální fáze…

karkarka
Závislačka 2824 příspěvků 06.11.18 20:28

Jak muzes mit zpozdeni kdyz ovulace byla teprve 24.10. menstruace chodi cca 12-16 dni po ovulaci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >