Vinný střik při kojení

Anonymní
19.5.20 21:15

Vinný střík při kojení

Ahoj holky. Tak se otevrely zahradky, teplo, pohoda a ja dostala stranou chut na vino bile, dala jsem si vinnej strik. Plne kojim. Kojim vzdy az za 3 hodiny myslite, ze kdyz to takhle micham, ze to nejak neublizi? Proste po roce jsem si chtela udelat s partnerem hezkej vecer, vim, ze nektere mi napisi, ze delam blbost. U toho samozřejmě jim a ne malo. Kamaradka denne dava cerne pivo Kozla a vzdy funguje, pry ji to vzdy uvolni. Ja ted jen premyslim, zda tim nejak neublizuji male…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1254
19.5.20 21:16

Neublížíš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 21:33

@suzka1 diky, myslim, ze kdyz se to redi, ze to je „lepsi“ nez samotny :)

• Nahlásit
  • Citovat
201
19.5.20 21:40

Určitě neublizis :-) můžeš klidne i tu deci čistého. Pokud nedáš láhev tak se nic neděje :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
19.5.20 21:41

Klid, ja si i pivko dala občas, když jsem dokojila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
19.5.20 21:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Tak se otevrely zahradky, teplo, pohoda a ja dostala stranou chut na vino bile, dala jsem si vinnej strik. Plne kojim. Kojim vzdy az za 3 hodiny myslite, ze kdyz to takhle micham, ze to nejak neublizi? Proste po roce jsem si chtela udelat s partnerem hezkej vecer, vim, ze nektere mi napisi, ze delam blbost. U toho samozřejmě jim a ne malo. Kamaradka denne dava cerne pivo Kozla a vzdy funguje, pry ji to vzdy uvolni. Ja ted jen premyslim, zda tim nejak neublizuji male…

Neublíží - vezmi to matematicky - vinný střik má cca 6% alkoholu,, po vypití ty budeš mít cca 0,2 promile? I kdybys kojila hned po a dítě vypilo mléko, které má těch 0,2 promile, tak jeho krevním řečišti se to opět rozředí, tudíž “na žíle” bude mít nula nula prd ;) V těhotenství je to jiná, tam tvoje promile = promile dítěte, ale při kojení trocha alkoholu opravdu nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
20.5.20 14:13

...

https://kojim.webnode.cz/…l-a-koureni/
Tady je to pěkně vysvětlené přímo z Mamila. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama