Víno a 10 dní od ovulace

Anonymní
18.4.20 16:19

Víno a 10 dní od ovulace

Ahoj holky jsem dnes 10dpo a včera jsem se opil a po vině. Absolutně to nebylo plánované ale nějak se to sešlo. Chci se zeptat vadí to nějak kdyby se tam vajíčko uhnizdovani popřípadě už by bylo uhnizdene? Sem tam si jednu sklenku s manželem dáme ale včera jsem se prostě opila. Je mi jasné zr holky co neplánují otěhotnět zjisti to až později že kouří a možná i daleko horší věci ale my se o miminko snazime tak teď mi je líto že se to stalo.. dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1584
18.4.20 16:44

:zed: ne, fakt to ničemu nevadí. Jestli budeš všechno takhle řešit i jako těhotná, do porodu se zblázníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2708
18.4.20 16:51

Ježíš marjá, vždyť ani nevíš, jestli to vyšlo… vůbec se z toho takhle nehroť, nic se neděje a hlavně klid!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7882
18.4.20 17:32

A tohle se množí :roll:
Máš dost :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 17:46
@Šmoulice píše:
A tohle se množí :roll:
Máš dost :roll:

Nepřehánis to??

• Nahlásit
  • Citovat
2427
18.4.20 18:02
@Anonymní píše:
Nepřehánis to??

Vždyť má pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16504
18.4.20 18:05
@Anonymní píše:
Nepřehánis to??

Ona? :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7882
18.4.20 18:06
@Anonymní píše:
Nepřehánis to??

Já ne… :kytka: Na to je tady jiný adept ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 18:07

A vy jste nějaké bohyně že soudíte? Nelíbí se vám tema tak sem nelezte ty vole :mrgreen: na vás názor tu nejsem zvědavá.. ptám se lidí co mi odpoví na to na co se ptám to jestli se mám množit apod. Si nechte pro stary doma… děláte jako by vám to tady patřilo… zhrzeny ženský :mrgreen: :potlesk: tleskal vám :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
16504
18.4.20 18:09
@Anonymní píše:
A vy jste nějaké bohyně že soudíte? Nelíbí se vám tema tak sem nelezte ty vole :mrgreen: na vás názor tu nejsem zvědavá.. ptám se lidí co mi odpoví na to na co se ptám to jestli se mám množit apod. Si nechte pro stary doma… děláte jako by vám to tady patřilo… zhrzeny ženský :mrgreen: :potlesk: tleskal vám :pankac:

To nevím, kdo nám tleskal, ale odpovědi jsi v podstatě dostala :mrgreen: řešíš ptákoviny a jsi hysterka, stačí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2427
18.4.20 18:28
@Anonymní píše:
A vy jste nějaké bohyně že soudíte? Nelíbí se vám tema tak sem nelezte ty vole :mrgreen: na vás názor tu nejsem zvědavá.. ptám se lidí co mi odpoví na to na co se ptám to jestli se mám množit apod. Si nechte pro stary doma… děláte jako by vám to tady patřilo… zhrzeny ženský :mrgreen: :potlesk: tleskal vám :pankac:

Jistě, ty romská nulo. Neumíš ani dělat děti, hlavně že umíš chlastat a vyjadřovat se jako mentálně postižená. Taková tady nikoho nemůže urazit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 18:45

Proč hned romská? :mrgreen: ježíš marjaaaaa holky to jste už mámy? Není náhodou na každým kdo se na co zeptá a slušně podotykam? Vy mě tu hned zacnete urážet že se ptám na picoviny id toho to tady je vy hrdinky?

• Nahlásit
  • Citovat
251
18.4.20 19:39
@Zumpa píše:
Jistě, ty romská nulo. Neumíš ani dělat děti, hlavně že umíš chlastat a vyjadřovat se jako mentálně postižená. Taková tady nikoho nemůže urazit.

Tak tohle snad ale opravdu ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
18.4.20 21:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem dnes 10dpo a včera jsem se opil a po vině. Absolutně to nebylo plánované ale nějak se to sešlo. Chci se zeptat vadí to nějak kdyby se tam vajíčko uhnizdovani popřípadě už by bylo uhnizdene? Sem tam si jednu sklenku s manželem dáme ale včera jsem se prostě opila. Je mi jasné zr holky co neplánují otěhotnět zjisti to až později že kouří a možná i daleko horší věci ale my se o miminko snazime tak teď mi je líto že se to stalo.. dekuji

Já u dcery než jsem zjistila že jsem těhotná jsem byla opilá víckrát a to jednou opravdu slušně, že jsem byla ráda, že sem došla dom ;). Buď v klidu, nemá to na to vliv takto brzo. To by jsi fakt nesměla vůbec nic. Si představ, že by jste se snažili rok a celpu dobu si nepila a nic radši nezvedala jedla jen co můžeš, protože radši.. tj blbost. Že začátku vyživuje dítě nějaký ten váček. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 21:48

Bohužel to je velmi hloupý dotaz. Já se taky snazim o mimčo a nikdy by mě nenapadlo sem takový dotaz dát. Grilujeme, mám ráda pivo, a vůbec neřeším před po- ovulaci. Až budu těhotná přestanu. Takže nemusí tě urážet chápu, ale tvůj dotaz doopravdy nepatří mezi inteligentní, to pak sem budeš dávat duchy jak ostatní a další hlouposti.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama