Vinyl click a podlahové topení nové téma

28
3.9.20 06:37

Vinyl click a podlahové topení nové téma

Zdravím, podobné téma jsem tu už našla, ale moc příspěvků nebylo.

Máte někdo vinylovou podlahu click a podlahové vytápění? Pán nám to v Gerfloru nedoporučoval, ale na netu jsme se dočetla i to, že by to mělo jít. Nám se líbí právě provedení click a přiznané spáry.

Moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1277
3.9.20 06:48

Ahoj, my máme vinyl ( máme teda vynil lepený ) a podlahové topení. Máme to teda jen v ložnici a dětských pokojíčcích, jinak máme všude dlažbu. Co se týče vodivosti tepla, tak je nejlepší dlažba, pak vynil a nakonec plovoucí podlaha ( laminát, dřevo ). Nemusíš se toho vůbec bát…Můj brácha je podlahář tak jsem to sním řešila a vynil na podlahovku úplně v pohodě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.9.20 06:51
@ančapepča píše:
Ahoj, my máme vinyl ( máme teda vynil lepený ) a podlahové topení. Máme to teda jen v ložnici a dětských pokojíčcích, jinak máme všude dlažbu. Co se týče vodivosti tepla, tak je nejlepší dlažba, pak vynil a nakonec plovoucí podlaha ( laminát, dřevo ). Nemusíš se toho vůbec bát…Můj brácha je podlahář tak jsem to sním řešila a vynil na podlahovku úplně v pohodě :D

Děkuji moc za reakci, lepený vinyl je právě na podlahové vytápění nejlepsi, to jsme už taky slyšeli od několika podlahářů, jen někteří nedoporučují právě ten click lepený ano. Kdyby sis náhodou vzpomněla, až budeš mluvit s bráchou, byla bych moc moc vděčná, další názor se hodí! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1277
3.9.20 07:00
@Mamca_1234 píše:
Děkuji moc za reakci, lepený vinyl je právě na podlahové vytápění nejlepsi, to jsme už taky slyšeli od několika podlahářů, jen někteří nedoporučují právě ten click lepený ano. Kdyby sis náhodou vzpomněla, až budeš mluvit s bráchou, byla bych moc moc vděčná, další názor se hodí! :)

Já jsem teda ten click ani neřešila, napíšu mu sms :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.9.20 07:04
@ančapepča píše:
Já jsem teda ten click ani neřešila, napíšu mu sms :D

Mockrát děkuju! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3682
3.9.20 07:59

Na podlahovku je nejlepší vinyl. Click bych osobně nedával - jednak nemám rád spáry, je to past na bordel, a navíc click podlaha je silnější, tzn. že má větší tepelný odpor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.9.20 08:22
@Zumpa píše:
Na podlahovku je nejlepší vinyl. Click bych osobně nedával - jednak nemám rád spáry, je to past na bordel, a navíc click podlaha je silnější, tzn. že má větší tepelný odpor.

Děkuji za reakci, ale nám se právě ten click líbí více… Tak řeším to vytápění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
3.9.20 10:14

My mame click a podlahovku. Firma co nam stavela dum delala jenom click (my chteli radsi lepeny) a mame vytapeni rohozemi, nemame teplovodni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.9.20 10:28
@Showme_a píše:
My mame click a podlahovku. Firma co nam stavela dum delala jenom click (my chteli radsi lepeny) a mame vytapeni rohozemi, nemame teplovodni.

My právě budeme mít právě také elektrické rohože. Takže je vše v pořádku? Jak už máte podlahu dlouho? Moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
3.9.20 10:49

@Mamca_1234 jo vsechno v pohode. Bydlime uz 4 roky. Prvni rok jsme si hrali s nastavenim topeni ale ted uz neni potreba. Akorat za me stale lepsi lepeny vinyl. Mame psy takze misky s vodou doma a vsimla jsem si nedavno ze dilce u misek jsou jakoby nabobtnale. Blbe je ze pri vymene se musi rozebrat pul mistnosti. U lepeneho se vyrizne jen kousek a nalepny novy kousek klidne uprostred mistnosti. Tchan to jednou takto opravoval takze za me proste jednodussi. Co se vam na systemu click tak libi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama