Vinyl click (plovoucí)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klinerovi
Kecalka 254 příspěvků 25.12.18 20:49
Vinyl click (plovoucí)

Prosim o radu, momentalne jsem trošku na infarkt, doufám, že se dozvím něco pozitivního. Pokládali jsme click vinyl do obyvaku, v plánu je ložnice a kuchyn (tam je beton a nivelační stěrka). A v těch 2 místnostech se dělala nová podlaha, byly tam prkna na hlíně. Podlahář udělal vyrovnání pískem, 5 cm polystyren, folie proti vlhkosti, 2 vrstvy OSB křížem. Řekl, že by na to dal vinyl rovnou, nechali jsme si v obchodě poradit, že by tam podložka měla být a vzali jsme tedy doporučenou nejtenčí podložku pod to - je stříbrná, je to tam i psané, takže plní funkci parozabrany. Pod vinylem v obyváku na OSB už tedy je :( kuchyn a ložnice se teprve delat bude… Ted jsem se všude dočetla, že na OSB se parozabrana pod vinyl davat nesmi :( co to může udělat? v pátek se stěhujeme a rozdělávat celou novou podlahu se mi teda fakt nechce… Já se jen utěšuju tím, že když je folie proti vlhkosti pod OSB, tak nějaká parozabrana ještě nad ni snad nemůže udělat nějakou katastrofu…

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >