"VIP" na dovolených v době Covidu

Anonymní
23.2.21 14:12

"VIP" na dovolených v době Covidu

Přiznám se, že už mě to fakt vytáčí. Prostě co u nás není zakázané, tak ti vicemoviti a rádoby celebrity bez zdravého rozumu musí prostě houfně udělat nebo ochcat :(( Maledivy, Zanzibar, lyze Polsko, atd..každý den nové fotky někoho dalšího. Podotýkám, že nezávidím!!! Normální lidi sedí doma a papalasi a celebrity si vesele cestují a ještě de. ilove to dávají na net. K tomu jedná kauza úplatku, rozkrádání, smečka za druhou v politice :((. Dnes ještě Janoušek chudacek na lyžích :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1956
23.2.21 14:14

No jo no Čr je všem zemím pro smích. Co neděláme??? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
23.2.21 14:15

Tak nejenom celebrity. Znám dvě rodiny, které teď byly na Zanzibaru. Prostě se to může. Samozřejmě s negativním testem při odletu i příletu. No a co. Nesoudím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2587
23.2.21 14:17

Kdybych měla prachy, letím taky ;) co chceš slyšet? Zakázaný to není, je to každého věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
23.2.21 14:18

No a co? My chceme prespristi tyden taky nekam k mori, pokud to pujde. Covid jsem prodelala a na test klidne pujdu. Co je na tom rizikoveho? Proc bych nemohla jet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
23.2.21 14:20

Tak nejsou to jenom celebrity a papaláši, dneska mi kamarádka psala, že byla s partou v Jizerkách (je z Prahy) :nevim: takže zbytečné ježdění a ještě se skupinou lidí.
A v příštím týdnu my jede kolegyně z práce taky na hory (ze středních Čech) do Jeseníků - na týden s partou lidí z různých koutů ČR.

Ale mně je to nějak jedno, kdybych měla možnost, tak jedu taky, ale my měli s manželem už od října zamluvený pobyt v hotelu a né a né se tam dostat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1382
23.2.21 14:27

Tak tady máme podezření na jihoafrickou mutačku. To je furt, zavírejte bary, zavírejte bary a ejhle, na Zanzibar se zapomnělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 14:31

Tak jak se sem asi dostanou ty mutace hádejte, a že někdo covid prodělal…dyt už to neplatí, že to klidně nedostaneš znovu, přečtěte si kobzanovou, co říká o Kanadě. Jako neřeknu na podzim, ale teď vám to stale nedochází, že není úplně ideální čas na dovolené a radovánky vhledem k situaci v nemocnicich a při porovnání s ostatními státy si žijeme jako by se nic nedělo…dokud se to nedotkne přímo vás a vaší rodiny.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
2587
23.2.21 14:35

Ten vir bude mutovat stejně na celým světě a je úplně jedno jak se pojmenuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21731
23.2.21 14:36

Cestují i „normální“ lidé, teď mám žáka 14 dní na Tenerife, známí jsou taky někde v teple - obě rodiny normální, žádní VIP…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
23.2.21 14:36

Mít zbytečné peníze, letíme taky a hned, áe nemáme, šetříme na dům.. všude je bezpečneji, než tady.. ať si to užijí, radši zodpovědně do Zanzibaru/Mexika, než courat po kauflandu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20666
23.2.21 14:40
@whooro píše:
Mít zbytečné peníze, letíme taky a hned, áe nemáme, šetříme na dům.. všude je bezpečneji, než tady.. ať si to užijí, radši zodpovědně do Zanzibaru/Mexika, než courat po kauflandu

asi tak my už jsme v akovém pů.se.ru že kdo uteče vyhaje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 14:42

Pracuji jako zdeavotni sestea, hodne prace, hodne sluzeb, vice a vice tezkych oeapadu, zacinam byt vyhorela, muz byl na kurzarbeitu, tenhke mesic uz na pracaku, jeho tatinek 69 let zemrel na komplikace s covidem, uz me to cele depta, taky nezavidim, ale kdyz vidim, jak si nekteri ziji jak nic, tak me to stve..sestra v Anglii nemuze nikam co se tyce vycestocani v ramci dovolene, myslim, ze je to rozumne, u nas cisla jen rostou, uz jsem videla x dotazu napr na facebooku ohledne zanzibaru jak a co obejit a blabla a vida, uz tu je jihoafricka mutace, nejspis ze zanzibaru, komedie uz vse..

• Citovat
  • Nahlásit
809
23.2.21 14:46

No jo, a už tu máme podezření na jihoafrickou mutaci. Super. A asi ze Zanzibaru. Kdepak se to tady asi tak vzalo. Škoda se rozčilovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2875
23.2.21 14:52

Politici by měli jít příkladem a sedět doma jako občani, co jim to je doporučováno. Na druhou stranu mi méně rizkové přijde jet do zahraničí, když musíš absolvovat PCR test před i po cestě a ještě dodržet po příjezdu karanténu, než jet s přáteli na opíjecí vikend na chatu do Jizerek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat