Vířivka ve 33tt těhotenství

11.2.20 18:53

Vířivka ve 33tt těhotenství

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli vadí vířivka ve 33tt? Zdravotní problémy žádné nemám, doteď vše v naprostém pořádku, každou kontrolu byl doktor spokojený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21793
11.2.20 19:07

Ve vířivce jsem byla nedávno. Měla jsme před menstruací a masáž proudu přímo na bederní páteř mi nedělala dobře…Asi bych se vyhnula silným proudům vody. Další věc je hygiena, kdo tam byl před tebou…Máš to pod kontrolou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
11.2.20 19:13

@Jana84667 tak do vířivky bych nešla ani jako netěhotná ;) kamarádka dělá na hygieně a to by jsi se divila co tam v těch rozborech vody všechno najdou 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 19:20

Pokud je to nějaké privátní wellness, tak bych šla. Pokud je to v nějakém veřejném bazénu tak bych tam nepáchla, ale já bytostně nesnáším veřejné bazény a koupaliště..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2009
11.2.20 19:27

Za mě určitě ne… 1) horká voda, 2) voda kvůli bakteriím chlorovaná a lijí tam nejvíc chemie 3) je tam více bakterií než ve veřejném bazénu… ale jestli chcete riskovat a pak si to vyčítat. Já měla možnost tedy v I. trimestru vířivku a seděla jsem jen na kraji a nohy si dala dovnitř. Paní z hotelu mi ale říkala že tam lézt můžu, ale nečekala jsem rok na mimi abych pak něco podělala a vyčítala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 20:02

@pe-terka je to virivka, která není denně v provozu, jakoze v ni nejsou lidi denodenne jako kdyz se jede nekam do bazénu.. Nejvíce je zapla v létě, jinak příležitostně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3798
11.2.20 20:23

No dvakrát vhodné to není. Navíc ti to ani nemusí být příjemné, my máme doma takovou tu podložku do vany z teleshopingu, tzv. vířivka pro chudý :D Jednou jsem ji použila v prvním těhotenství, taky kolem toho 30. tt, myslela jsem si, že by mi to mohlo pomoct na bolesti zad, ale na břicho mi to bylo hrozně nepříjemný, i na nejnižší stupeň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 20:47

@Jana84667 jsem ve stejném týdnu jako ty, po plavání si vířivku chvíli dám, dělá mi to dobře na záda, je tam velká a vodu pravidelně mění. Co jsem k tomu načetla - nejít do úplně vroucí vody (max 35 stupňů), nenechat si trysky proudit na břicho a do rozkroku, nebýt tam příliš dlouho (rozhodně by ses neměla potit) a když ti je to nepříjemné, hned vylézt. Já se pak ve sprše hned umyju gelem s Tea tree olejem, doma na noc pro jistotu lactobacily a vše v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12451
11.2.20 20:55

Ne, nešla bych tam. Množství patogenů, které se tam mohou vyskytovat, je příliš velký risk, nestojí to za to. Paradoxně ve vířivce, která není denně v provozu, to bude ještě horší. Já kvůli infekci porodila předčasně. Věř mi, to nechceš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 22:31

@Janli to, že není denně v provozu jsem myslela tak, že tam nejsou každý den lidi. Je tam program, který každé dvě hodiny vodu čistí, takže voda je udržovaná pořád.
Každý na to mám svůj názor koukám, tak to raději nebudu riskovat. Všem děkuji za za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama