Virová angína u čtyřletého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 21:57
virová angína u čtyřletého dítěte

Dobrý den, prosím o radu, má čtyřletého syna, který letos už prodělal 4× angínu. Teď od minulého čtvrtka vysoké horečky, v pátek doktor koukl synovi do pusinky a nasadil ospen 3×denně 6ml. Výtěr dnes dle výsledků negativní, takže atb mu zase odebral, crp vyšlo nízké. Horečky neklesají ani přes den, nemáte podobnou zkušenost? Nurofen horečku na chvíli sníží, paralen vůbec, už mám docela strach, je to už pátý den. Děkuji

Reakce:
Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 17.09.18 22:31

Zkušeností s nestreptokokovou angínou mám každý rok několik, dcera na ně trpí a nikdy na ně nedostala antibiotika. Perfektně nám zabírá přípravek Imunostim, mám ho vyzkoušený i na sobě, cucá se jako bonbon a po něm se nejí a nepije. Jinak horečky mívá vysoké přes 39 těch 5-6 dnů a pak začají pomalu klesat. U nás se ale podle výtěru jedná o hemofila, je součást zoologické zahrady, co má dcera v krku a při oslabení se pomnoží, jedu v tom s ní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 23:06

děkuji za reakci, syn předchozí angíny měl horečky max.tři dny, teď už mi to připadá strašně dlouhé.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >