Reklama

Virová angína u čtyřletého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 21:57
virová angína u čtyřletého dítěte

Dobrý den, prosím o radu, má čtyřletého syna, který letos už prodělal 4× angínu. Teď od minulého čtvrtka vysoké horečky, v pátek doktor koukl synovi do pusinky a nasadil ospen 3×denně 6ml. Výtěr dnes dle výsledků negativní, takže atb mu zase odebral, crp vyšlo nízké. Horečky neklesají ani přes den, nemáte podobnou zkušenost? Nurofen horečku na chvíli sníží, paralen vůbec, už mám docela strach, je to už pátý den. Děkuji

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 17.09.18 22:31

Zkušeností s nestreptokokovou angínou mám každý rok několik, dcera na ně trpí a nikdy na ně nedostala antibiotika. Perfektně nám zabírá přípravek Imunostim, mám ho vyzkoušený i na sobě, cucá se jako bonbon a po něm se nejí a nepije. Jinak horečky mívá vysoké přes 39 těch 5-6 dnů a pak začají pomalu klesat. U nás se ale podle výtěru jedná o hemofila, je součást zoologické zahrady, co má dcera v krku a při oslabení se pomnoží, jedu v tom s ní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 23:06

děkuji za reakci, syn předchozí angíny měl horečky max.tři dny, teď už mi to připadá strašně dlouhé.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >