Viróza - fáze zahlenění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katynka88
Stálice 92 příspěvků 22.02.18 06:58
Viróza- fáze zahlenění

Dobre rano devcatka. Jdu k Vam zase s prosbou o pomoc. Jiz par tydnu jsem mela rymu, pak me zacalo bolet v krku, ale bez kasle. Nakonec jsem silene smrkala, krk me bolel ale kasel porad nic. Momentalne uz jsem po ranu komplet zahlenena, kdyz se snazim odkaslat tak zvracim, ale aspon trosku mi to ulevi. Existuje neco, co tehu muze v 9tt? Boli me cele telo uz z te virozi. U doktorky jsem nebyla, stejne mi napsat nic nemuze, ale kdyby se to zhorsilo sla bych. Taky mam logicky strach o mimco. Vubec nemam chut k jidlu, vcera jsem za cely den mela banan. Ale zas to dohanim aspon trochu slazenymi dzusy a medem v caji. Od vecera me boli bricho. Rekla bych ze to snad je tim, ze mam prazdny zaludek.

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6397 příspěvků 29 inzerátů 22.02.18 07:35

Tak si k lékaři zajdi, pokud se nelepšíš.

Katynka88
Stálice 92 příspěvků 22.02.18 07:54

@pannda ja bych prave rekla, ze je to na dobre ceste, kdyz jsem se z tekouci rymy dostala k zahleneni. Navic teploty uz mi taky ustoupily. Takhle “hur” je mi posledni 3dny- kdy se to vsechno zintenzivnilo, ale jak pisu, lec je mi mizerne, rekla bych, ze se to lepsi.

JanaKr
Kecalka 331 příspěvků 22.02.18 07:57

Na zahlenění je dobrý zázvor. Ale pokud zvracíš, tak bych asi o doktoru uvažovala.

Katynka88
Stálice 92 příspěvků 22.02.18 08:08

@JanaKr zkusim tedy doktorce aspon zavolat. Minuly tehotenstvi jsem prozvracela komplet, proto mi neprijde divne, ze kdyz me drazdi hleny a to samotne me nakopava, pri jejich vykaslavani zvracim. Ale za zavolani a optani nic nedam, ze :-)

JanaKr
Kecalka 331 příspěvků 22.02.18 08:20

@Katynka88 určitě. Držím palce. Ať je ti lépe.

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 22.02.18 08:21

@Katynka88 znas produkty Nahrin? Jsou ciste prirodni. Jsem taky v tom a fakt bych za zadnou cenu nic do sebe nedala z leku. Poradim ti Tannen sirum na odhlenovani a vykaslavani, v pripade teplot potom podporuje poceni. Pak doporucim tymianovy krem, ktery je nejen prevenci, ale zaroven spousti i zadni rymu pri mazani dutin. Ten je pak vyborny i kdyz je miminko na prdiky. Tymianek znaji snad vsechny maminy. No a ja se dopuji jejich kyselinou listovou, protoze uz jsem v takove fazi, ze proste nicemu, co nemam overene a co je z lekarny, neverim. :-)

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 22.02.18 08:33

Na odhleneni a odkaslavani me osobně výborně zabírá Prospan, myslim, ze ho mohou i tehotne. Je to brectanovy sirup. Pak jsou vyyyborne výrobky od Dr. Weiss na kašel, jsou to bylinné sirupy. Ale nevim jak je to s tehotnyma, v lékárně určitě poradi.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 22.02.18 08:51

Nic na odhleněni v těhotenství nemůžeš! Prospan v žádném případě, ten je jen na svolení lékaře a jen v závažných případech. Mohlo by totiž dojít k odchodu hlenové zádky 8o tohle mi řekla aspoň doktorka.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 22.02.18 09:02
@Katynka88 píše:
Dobre rano devcatka. Jdu k Vam zase s prosbou o pomoc. Jiz par tydnu jsem mela rymu, pak me zacalo bolet v krku, ale bez kasle. Nakonec jsem silene smrkala, krk me bolel ale kasel porad nic. Momentalne uz jsem po ranu komplet zahlenena, kdyz se snazim odkaslat tak zvracim, ale aspon trosku mi to ulevi. Existuje neco, co tehu muze v 9tt? Boli me cele telo uz z te virozi. U doktorky jsem nebyla, stejne mi napsat nic nemuze, ale kdyby se to zhorsilo sla bych. Taky mam logicky strach o mimco. Vubec nemam chut k jidlu, vcera jsem za cely den mela banan. Ale zas to dohanim aspon trochu slazenymi dzusy a medem v caji. Od vecera me boli bricho. Rekla bych ze to snad je tim, ze mam prazdny zaludek.

Resila bych to, mam taky neco takoveho, nejdrive nocni simrani v krku, kasel, pak celkove zahleneni, bolest pro polykani, hlas jak zabak, silena spotreba kapesniku z nosu..boles hlavy, dutin..sla jsem dr. tezky zanet nosohltanu a silna antibiotik. Myslim ze existuji i pro tehule a obavavam se, ze samo to neodezni. Ja jsem teda uplne hotova.

Katynka88
Stálice 92 příspěvků 22.02.18 11:35

@lilith1 a muzu se optat jaky je kasel co mate? Ja jsem si ted sla lehnout ze se prospim a zas me chytly zachvaty kasle. Ale hlavne me pri nem hodne boli hrudnik.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 22.02.18 19:31
@Katynka88 píše:
@lilith1 a muzu se optat jaky je kasel co mate? Ja jsem si ted sla lehnout ze se prospim a zas me chytly zachvaty kasle. Ale hlavne me pri nem hodne boli hrudnik.

Takovy ten rvavy jak pri nej clovek bojuje se zvracenim, ten hnusne drazdivy, clovek plive hleny

Katynka88
Stálice 92 příspěvků 23.02.18 10:43

Tak děvčátka jedu akorát od doktorky a dovezla jsem si Amoksiklav, mám zánět průdušek :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama