Viróza těsně po očkování mmr

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
138
7.6.22 06:44

Viróza těsně po očkování mmr

Syn byl včera na očkování a zdál se zcela zdravý. Večer ovšem začal kýchat a dnes ráno už má rýmu, takže zřejmě se mu rozjíždí viróza. Já jsem z toho teď opravdu nesvá. Očkování jsme hodně dlouho odkládali právě kvůli častým virózám a stejně to dopadne takhle. Zažili jste to někdo taky, a jak to vaše děti zvládly? Byla reakce pak nějak bouřlivá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
615
7.6.22 06:56

Ne, parkrat nam ockovani vyslo i v dobe nejakeho mirneho nachlazeni a nikdy nebyla reakce bourliva. Vzdycky byla normalni tj. nic, nebo teploty horecky 1-2 dny, bolest v miste vpichu a unava. Podle toho jsme pak meli klidovy rezim..u MMR byva ta reakce opozdena, u nas to bylo 10-12 den horecky, normalne reagujici na panadol/nurofen. Jasne ze je lepsi, kdyz je dite naprosto zdrave, ale kdyz se to uplne nepodari, tak se svet nezhrouti neboj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2281
7.6.22 08:17
@LucyLiu píše:
Syn byl včera na očkování a zdál se zcela zdravý. Večer ovšem začal kýchat a dnes ráno už má rýmu, takže zřejmě se mu rozjíždí viróza. Já jsem z toho teď opravdu nesvá. Očkování jsme hodně dlouho odkládali právě kvůli častým virózám a stejně to dopadne takhle. Zažili jste to někdo taky, a jak to vaše děti zvládly? Byla reakce pak nějak bouřlivá?

diskutovala jsem toto téma s několika pediatry a všichni se shodli, že lehká viroza při očkování nevadí. Dokonce prý očkují i když již nemoc, na kterou se očkuje, probíhá. Konkrétně jsem se ptala na očkování na klíšťovou encefalititu a možnou infekci (skrytou) planými neštovicemi a údajně se na neštovice očkuje i když neštovice probíhají. Reakce jsou prý běžné, žádná bouřlivá reakce imunitního systému se prý neděje (u jinak zdravých dětí). Nezbývá nic jiného, než lékařům věřit. A neboj, dopadne to dobře. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
7.6.22 11:53

Holky děkuji moc za zkušenosti. Alespoň trochu jste mě uklidnily.Tak snad to i u nás bude ok. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20803
7.6.22 12:04

Tak lekari vzdy tvrdi, ze nikdy zadne komplikace nevideli, vsechno je zalite sluncem a jednorozci, a pak si clovek precte ofiko pribalak a nestaci se divit.

Kazdopadne ted uz s tim nic nenadelas, proste uvidite. Vetsina to zvladne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3026
8.6.22 11:41

Dcerka byla na preockovani MMR minule pondeli. Od tretiho dne ryma, od pateho dne sileny hruby kasel + ji dost boli ruka (ale teda ne ta, kde ma vpich :nevim: ).

Dr nas upozornovala, ze po ocku muzou byt chripkove priznaky a i v pribalaku jsou psane zanety HCD, pripadne kasel, bolest kloubu a svalu…

Jako ode dneska jsem nemocna i ja. Silena ryma a v krku jak hrebiky :roll:

At to mate co nejklidnejsi :kytka:

Z tohoto ockovani(i preockovani) mam nejvetsi obavy. At je to u vas i u nas v pohode :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
8.6.22 14:41

@Pupenka Myslím, že u nás to nebude souviset s reakci na očko, když se to projevilo ještě ten večer po očkování. Mě taky právě bolí v krku, takže nám tu zřejmě nějaký bacil lítá…jinak děkuji, i vám přeji klidný průběh bez reakce. Taky ta očkování nemám ani trochu ráda :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat