Visící výrustek z konečníku v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 19:17

Visící výrustek z konečníku v těhotenství

Hezký večer všem, jsem ve 30. týdnu těhotenství a dnes jsem vytlačila takový zvláštní výrůstek, který mi visí z konečníku a vůbec nevím, co s tím. Jako hemeroid to nevypadá. Mám tam cca 3 cm kůži a na konci je boulička nebo spíš jakoby takový nějaký divný uzel, má to zvláštní zbarvení, ale stolice to není. Vypadá to spíš jako odumřelá kůže nebo nějaké nestrávené jídlo, ale je to přirostlé zevnitř ke konečníku. Není to zarudlé, ani červené. Má to spíš takovou žluto-hnědou barvu (ale kus stolice to opravdu není). Bolestivé to vyloženě není, jen je to hodně nepříjemné. Psala jsem na e-doktora, ale prý nesmí „vyšetřovat“ těhotné. Můžete mi prosím poradit, co by to mohlo být a jak to případně řešit? Hned ráno jedu k doktoru, ale jsem strachy bez sebe, co to může být, tak bych byla ráda, kdyby měl někdo podobnou zkušenost a trochu mě uklidnil. Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2103
3.1.22 19:30

Podle mě to bude hemeroid, ale na gynde to zkontroluji. Určitě nestresuj, určitě to bude dobrý :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 19:33

@suzka1 Já netuším. Napřed jsem myslela, že to je hemeroid, ale mate mě ta barva. Každopádně nevím ani jestli jít na gynekologii, chirurgii nebo proktologii.

• Citovat
  • Nahlásit
2103
3.1.22 19:35

Zavolej na gyndu. Ja si takovy „vyrustek“ nasla v těhotenství nekdy kolem 25tt a zkontrolovala mi to na gynde. Otazka sekundy a dostala jsem masticku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 19:37

@suzka1 Já se obávám, že na tohle mastička stačit nebude :/ spíš to vidím na nějaký menší zákrok.. Jenže teď těžko říct, zda je možné to provádět během těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
2103
3.1.22 19:39

Věř doktorům!! Zavolej na gyndu, ta ti řekne, jestli na to mrkne, nebo te pošle jinam. Jestli je to něco, co není vhodné řešit během těhotenství, tak to určitě řešit nebudou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3225
3.1.22 19:43

Je to hemoroid, neboj :-) bude to v pohode :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
3.1.22 19:49

Taky myslím, že to je hemeroid. Má to snad každá těhotná nebo žena po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 19:59

Ale není divné, že má takovou divnou barvu? Myslela jsem, že hemeroidy jsou červené.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 20:26

Stalo se mi to samé ale v opačné situaci. Loni se mi objevil tento výrustek u zadku a dalsi na stydkem pysku. Doktorka na gynde mi řekla, ze to jsou kondylomata (pohl. bradavice). Partner je ale nemá a nepodvadime se… nechala jsem to být. Po par mesicich jsem sla na gyndu a byla u jine doktorky (ta moje byla nemocna) a ta mi rekla, ze to vypada nak kondylomata, ale ze nevi a predepsala mi Aldaru. Šla jsem na kožni-venerologii, kde mi rekli ze to je fibrom co se dela na mistech kde se kuze tře s oblecenim a ze se o kondylomata nejedná.. Před tremi mesici jsem otehotnela a sla k doktorce pro potvrzeni tehotenstvi. Byla tam opet jina doktorka, ktera mi rekla, ze ji prijde ze to bradavice nejsou a pokud ano, tak at se pripravim, ze v tehotenstvi se projevuji jeste vic kvuli zmene hormonu. No svete div se ale po dvou tydnech uplne zmizely a mela jsem to rok a pul… Pokud pujdes na zakrok, poslu ten vzorek na histologii, kde se dozvis z vysledku co to bylo :? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 20:41

A jak jsi s tím zvládala fungovat? Já mám strach teď jít i na záchod, abych si to ještě nějak nezhoršila :/

• Citovat
  • Nahlásit
73
4.1.22 12:22

Ja to mela taky neco podobneho, ale na krku a po case to zmizelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie