Vítám nové členy

Pro všechny maminky s terminem srpen-září 2017

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pixiebaby
Povídálka 23 příspěvků 27.12.16 12:54
Vítám nové členy

:mavam: Ahoj holky :-) Máme podobný termín tak si mužeme dávat vědět o radostech, potížích a vlastně všem co těhotenství obnáší :-) Tohle je moje první těhotenství a jsem 6tt, po prvním ultrazvuku a příší týden jdeme na další :-) Jinak jsem celkem bez obtíží :-) :kytka: :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 39 Další »
Reakce:

michaelatou
Kecalka 215 příspěvků 27.12.16 19:58

Ahoj holky na první kontrolu jdu 30 ;) měla bych dle ms být v 7+4 snad uvidím srdíčko :)

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 27.12.16 20:33

Ahoj :srdce: ja mam pozitivni test od 22.12. Na prvni kontrolu pujdu po novem roce. To bych mela byt v 7 tt. Tak treba uz pujde take videt srdicko. Testuju se denne, bojim se aby carka neslabla a zatim sili a uz je tam hotova dalnice. Vcera neprisla ocekavana ms tak snad to bude v pohode :potlesk:
Snazili jsme se teprve 3 mesice takze to je docela rychlovka :jazyk:

Pixiebaby
Povídálka 23 příspěvků 28.12.16 12:52

Také doufám že uz uvidím srdicko:-) My jsme se snažili dva roky :), nešlo to nešlo a když jsem si našla práci tak za 2 měsíce jsem byla těhotna :-) snažím se nestresovat ale nemužu se dočkat až budu mít za sebou 3 měsíc a budu vedět že jsme v pořádku :) Pomalu mi začínají ranni nevolnosti, teda konkretne dneska. :? Ale to prý značí správný průběh tak snad to tak je :) :D :D :D

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 28.12.16 12:57

@Pixiebaby ranni nevolnosti se mi zatim vyhli ale zato unava a bolest hlavy. To je u mne na dennim poradku. Take nizky tlak :( ale co bych neudelala pro milacka :srdce:

IvkaN
Nováček 1 příspěvek 29.12.16 10:36

Ahoj holky, já jsem dnes 8+0, první ultrazvuk v 6+3, to měl prcek 4 mm a srdeční činnost :srdce: 11.1. jdu na krev a příští týden se objednávám na screening. Nevolnosti se mi zatím vyhnuly, ale moje prsa? Jsou o číslo větší a musím spát v podprsence, jinak bych se bolestí nevyspala. No asi se mám na co těšit, moje mamka měla po porodu ze dvojek osmičky :mrgreen:

NikiKaki
Povídálka 48 příspěvků 29.12.16 23:01

Ahoj holky :mavam:, asi se to tady předtím nezadalo, tak ještě jednou :) první pozitivní test jsem měla 20.12., když se nedostavila MS, pak o tři dny později další test, zase pozitivní a zítra zkusím třetí. Zatím mi není zle a doufám, že ani nebude, jen mě bolí prsa a nemůžu v noci spát, ale to bude asi tou nervozitou. K dr. jdu první týden v lednu, tak snad vše dobře dopadne. Je to mé první a snažili jsme se od března :srdce:

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 30.12.16 08:54

@NikiKaki testuju kazdy den. Proste tu jistotu ze tam mrnous je chci mit :srdce: a to jsem jeste nebyla na vysetreni. Dnes jsem 6+2tt tak jeste mam chvilku cas.
Co tehotenske neduhy? Mne se to zatim jaks taks vyhyba. Ted budu chystat svatby, mame ji sice az v kvetnu ale priprava musi byt :kytka:

NikiKaki
Povídálka 48 příspěvků 30.12.16 16:22

@epsice Těhotenské neduhy se mi zatím taky vyhýbají. Mamce taky nikdy nebylo zle, tak doufám, že u mě to bude stejné. Jen ty prsa bolí, jinak nic :) Tak to už budeš mít svatbu s bříškem. To nás to čeká až tak za dva roky, letos totiž musíme stihnout dodělat baráček

NikiKaki
Povídálka 48 příspěvků 30.12.16 17:22

Holky, berete nějaké vitamíny? Mě sestřička řekla, že mám brát kyselinu listovou a magnesium proti křečím.

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 30.12.16 17:22

@NikiKaki letos to taky u nás bude sranda. děláme střechu novou, svatba a dítě na cestě :-)

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 30.12.16 17:22

@NikiKaki magnesium beru normálně a listovku poctivě zobu

NikiKaki
Povídálka 48 příspěvků 01.01.17 13:41

@epsice To bude hetický, ale krásný rok :)

Tak co holky, jak jste přežili Silvestr? musím říct, že dětský šampus Tropical, je fakt dobrý :D Dnesk ráno test.. Dvě čárky, tak silné, jako ještě nikdy, zítra se dozvím termín prohlídky :kytka:

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 02.01.17 13:11

@NikiKaki Tak, jsem objednaná k doktorce na příští týden, už bude snad i srdíčko :srdce: celkem dost mne bolí břicho, prý je to normální. No nevím. taky jsem měla na přípitek rychlí špunty a celý večer cucala birela :pankac: :pankac:

Pixiebaby
Povídálka 23 příspěvků 02.01.17 17:54
Ahoj holky

Tak dneska jsem byla u paní doktorky a na ultrazvuku uz bylo krásné vidět srdíčko, dostala jsem pochvalu mame vše tam kde ma byt :) jinak žádné zvláštní pocity :) akorát jednou mi bylo špatne a kromě vetsi únavy ani nevim ze jsem v tom :) tak snad mi to vydrží :) :hug: :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 39 Další »
 Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny