Vitamín B6 na špinění před MS a otěhotnění

110
18.8.15 12:17

vitamín b6 na špinění před MS a otěhotnění

Ahoj holky :mavam:
Dle doktorů a vyšetření jako jsou laparoskopie, vyšetření kultivace i na chlamydie atd,..vše v pořádku a negativní. až na vřídek na děložním čípku.
Je mi 26.trpím léčenou celiakii.
Mám problém, že špiním někdy 3dny někdy 5 dnů (podle toho kdy si to tělo rozmyslí) před MS. Doktor mi udělal provizorní testy na štítnou žlázu i na ženské hormony v 14DC odpoledne. kde bylo vše v normě až na 30 prolaktin. dle doktora ještě v normě.
Snažíme se o dítě, ale zatím bezvýsledně. zatím z toho nervy velké nemám, nebo vím, že jsem vnitřně mechanicky v pořádku.
Vyskoušela jsem GYNEX, FEMIGRAND, PIJU POŘÁD KONTRYHEL. UŽ rok,.ale špiním pořád. Slyšela jsem o b6,..pomohl někomu?..a dávkování jaké??…beru kyselinu listovou od elati,..taky rok,.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.8.15 12:42

@simipe Měla jsem krátkou fázi mezi ovulací a menstrucí asi 8-9dní, už nevím přesně. Užívala jsem tinkturu z jeřábu ptačího a brala pyridoxin 4tablety, otěhotněla jsem hned v tom cyklu, po pul roce snažení :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
18.8.15 12:57

Alušáčku a kolik to bylo v 1 tabletě??…mám strach že se,,předávkuju,, je tam 20mg,..na 1 tabletu,..zatím beru jednu ráno a jednu večer,..4 tablety dělaji 80mg?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
18.8.15 13:05

Aby měl pyridoxin účinek na krátkou luteální fazi musí se brát min. 80 mg denně celý cyklus. Já ho kdysi brala a pomohl mi už při braní 40 mg, ted jsem po letech začala znovu a už je to na mě málo a beru těch 80mg. Jsem zvědavá, jestli mi zabere :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
18.8.15 13:10

Třeba to zabere i mě,..nechci na hormony:(..vše funguje jak má až na to špinění je vše ok,..tak snad,..to zabere:)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
18.8.15 13:34

Taky jsem měla krátkou luteální fází, tj. mezi ovulací a menstruací a pyridoxin (vit. B6) mi ji krásně prodloužil o 3 dny (z 10 na 13 dnů. Po 3 měs. braní jsem otěhotněla.. brala jsem 2 tbl ráno a 2 večer, dá se to ještě navýšit a neboj nepředávkuješ se, všechno vymočíš :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
18.8.15 13:39

A jak si otěhotněla vysadila si to???…jak je to pak s vitamínama?..beru jen listovku to je elasti (800) což mi dali v lékárně, pro těhotné..a ted to b6,..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.15 15:30
@simipe píše:
Alušáčku a kolik to bylo v 1 tabletě??…mám strach že se,,předávkuju,, je tam 20mg,..na 1 tabletu,..zatím beru jednu ráno a jednu večer,..4 tablety dělaji 80mg?…

Brala jsem 80mg deně, prý se tím předávkovat nedá. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.15 16:19
@simipe píše:
Alušáčku a kolik to bylo v 1 tabletě??…mám strach že se,,předávkuju,, je tam 20mg,..na 1 tabletu,..zatím beru jednu ráno a jednu večer,..4 tablety dělaji 80mg?…

Brala jsem 80mg deně, prý se tím předávkovat nedá. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama