Vitamin D pro miminka kolika

Anonymní
14.9.21 17:52

Vitamin D pro miminka kolika

Ahojky, můj 5ti týdenní syn trpí na koliky, začal se trápit cca 3týdný nazpět. Šílený bolesti kvůli kterým nemůže ani spinkat ani se pořádně nenakojí. Je to od doby co jsem mu začala dávat kapičky Baby-D3. Četla jsem různé diskuze kde maminky psali že ho nedávali vůbec a měli spokojené miminko, zatím co my jen trpíme, nespíme a řveme. Tak se chci zeptat jestli si myslíte že je dobrý nápad ho zatím vynechat a začít dávat později?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.9.21 18:00

Žádné kapičky!!! :? Je to samá chemie

• Citovat
  • Nahlásit
2821
14.9.21 18:03

Najdi si, co nedostatek vitaminu D zpusobi..koliky za 2m prestanou samy, ja vim, ze je to dlouhy, ale bohuzel…tim D to vubec byt nemusi, spis je to nahoda…kup rourku, davej co nejvic na bricho a pak je dalsi x rad, co se daji vyzkouset..probiotika, espumisan, fenykl, nahrivaci polstarek, pevne zavinout, drzet (ty) eliminacni dietu atd atd… muzes samozrejme D na chvili vysadit a uvidis a porad se pak s doktorkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3724
14.9.21 18:28

Změn vitamín. Dobrý je od Vitashine nebo Teresie. Nejsou tam žádné přídavné látky, které by zpusobovaly koliku nebo bolení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14715
14.9.21 18:29

D klidne vysad a davej pozdeji.
Jez pestrou stravu, davej decko treba sobe, chod s mimcem ven i po slunicku a nic mu chybet nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
14.9.21 18:31

Na prdíky nám pomohl baby Calm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 18:35

@Melodie91 všechno jsme vyzkoušeli bez efektu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 18:36

@Alice180 nám ne, ani v kombinaci s biogaiou

• Citovat
  • Nahlásit
301
14.9.21 19:04
@Anonymní píše:
@Melodie91 všechno jsme vyzkoušeli bez efektu.

Bolí ho bříško tři týdny. Za tři týdny nemůžeš efektivně vyzkoušet všechno. Jestli vadí něco ve tvé stravě, musíš držet striktní dietu a teprve za aspoň 2 týdny uvidíš výsledky. Můžou vadit kapičky, ale ani po vysazení nemusí být výsledek hned. Taky záleží jakou má mimco stolici aj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1912
14.9.21 19:30

Bohužel. Ty vitamíny koliky nezpůsobují, jenom se začínají dávat v době, kdy se dítěti koliky rozjíždějí. Prostě máte smůlu, vysazením se nic nezlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4322
14.9.21 19:34

Zkus jiné déčko, jestli si myslíš, že je to tím. A jinak opravdu ty různé protikolikové věci zabírají až po nějaké době, ne hned - probiotika až za dost dlouho, po simetikonu jsem začala vidět zlepšení až tak po 3 dnech. A nejvíc, mám pocit, pomohlo, když jsem vysadila mléčné výrobky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 20:17

@Martina712 držím dietu a nejím ani nepiju mléčné výrobky, příkrmy dávám pouze v noci a to na bázi kozího mléka doporučené doktorkou. A stolici má žlutou a když zrovna kaká když ho rozbalílm tak to jakoby pění..
Ale domtorka mě varovala při dietě že potom může být mlíko nijaký.. proto přikrmuju protože dává i najevo že mu nestačí hlavně v noci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 20:19

@LilyJane tomu bych moc nevěřila že nepřispívají ke kolice, jelikož mi to řekli i v lékárně že třeba vigantol je moc olejovitej a zhoršuje průchodnost střev.

• Citovat
  • Nahlásit
14715
14.9.21 20:42
@Anonymní píše:
@Martina712 držím dietu a nejím ani nepiju mléčné výrobky, příkrmy dávám pouze v noci a to na bázi kozího mléka doporučené doktorkou. A stolici má žlutou a když zrovna kaká když ho rozbalílm tak to jakoby pění..
Ale domtorka mě varovala při dietě že potom může být mlíko nijaký.. proto přikrmuju protože dává i najevo že mu nestačí hlavně v noci.

Jezis to je ale blbost.
Veganky taky koji a maji normalni mliko.
Kdyz jis pestre a kvalitne, nic v mliku chybet nebude.
(Kravy taky nepijou mliko :mrgreen:.)

Prvni bych stopla ten dokrm, hned.
Jestli mu vadi mleko, tak kozi muze vadit taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 06:41

@Lucie_Sx a co mám dělat když mu moje nestačí?? Nechat ho řvat nebo mi trhat prso?? Chtěla bych se také vyspat. V noci ho kojím hodinu a půl až dvě, a potom stejně pláče.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat