Vitaminová terapie, infuze vitamin C po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 1 inzerát 14.08.19 14:42
Vitaminová terapie, infuze vitamin C po porodu

Ahoj holky, obsolvovala jste nekterá po porodu vitaminovou terapií nebo infuze vitaminu C? Tesně před porodem jsem si léčila zánet průdušek a i cca měsíc po porodu stále řešim niake to nachlazení - vždy mně začne bolet v krku, dam si na to čaj, kloktání, obklad, paralen nebo lokálně bioparox a do druhého dne to přestane. Ale furt se mi to vrací :? Tak jsem si říkala, že bych po 6ti neděli zašla na vitamínovou terapií a nebo na infuze vitamínu C. prý se chodí 1× týdně po dobu měsíce a pak dle potřeby. Máte s tím zkušenost? zabralo vám to na posílení imunity? Moc děkuji za info. Jo a nekojím, takže neřeším jestli se to přenáší do mléka.

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 14.08.19 14:51

Ne - je to klasická šarlatánština a leda tak to zatěžuje ledviny a navíc chceš aby ti někde něco píchali do těla bez lékařského doporučení, protože to fakt není lege artis přístup a proto to dělají leda na nějakých nesmyslných beauty klinikách.

Alespoň že už to přestali vnucovat onkologickým pacientům, tam je to vyloženě hyenismus.

http://www.sukl.cz/…kymi-davkami

Vitamín C přijímej ve zvýšeném množství v potravě - tam k tomu ještě máš spoustu dalších mikronutrientů a vlákninu. Ovoce a zeleniny máš teď všude dostatek.

Bioparox vyhoď, ten víc škodí a nemá výsledky.

Jestli něco, tak využívej krabičku lyzátů - gs stimun nebo olimunovoac, nebo prostě co za lyzáty na běžná respirační onemocnění budou v lekárně mít.

A teda samozřejmě neuškodí rybí tuk - tak 4 g EPA/DHA denně.

t-jani
Neúnavná pisatelka 16044 příspěvků 14.08.19 15:28

@Ou onko pacientům to lékaři nenutili, já mám zkušenost, že to rozmlouvali a pacienti jej chtěli sami…

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 14.08.19 15:33

@t-jani lékaři samořejmě ne, ale prodejci zázraků…

bohužel onkopacienti jsou pro tyhle šmejdy zlatej důl, protože se strach „a co když to nezkusím a díky tomu umřu“ dá dobře zpeněžit.

Murka
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 14.08.19 15:55

@katintheBOx63 Nech si u praktika udělat výtěr z krku. Možná tam máš nějakého „kamaráda“ a chtělo by to přeléčit.
Vit. C v infuzích je blbost. Mamce to jako onko pacientce nabízeli, ale po poradě s jednou lékařkou, které fakt věří, to nevzala.

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 1 inzerát 14.08.19 16:05

@Ou Děkuji za radu - koukám na ten Olimunovac, a bohuzel nemužu najít jestli je bezpečný pokud bych ho brala já a mám domá malé mimino. Nemůže se z toho mimčo nakazit když jsou to jen oslabené kmeny? Se radši zeptám, protože něco podobného jsem řešila se svým očkováním, kde mi doporučili počkat až bude malá proočkovaná a až pak někdy nechat očkovat sebe - je tam taky jen oslabený kmen.

Slunce-seno-jahody
Nováček 5 příspěvků 17.08.19 21:29
Imunita

Jsem onko a posilovat imunitu je můj denní postoj, aby mě do hrobu nedostala chripka ;). Tak po čtení atp. užívám denně betaglukany, viz.MUDr.Větvička a jeho online poradna, je vědcem v cizině. Nutno vybrat kvalitní! A základ je strava s vitamíny + doplňky stravy z ciziny, mají jiná, kvalitnější složení než v ČR. A byliny a čaje a propolis a další a další zdravicko se udržuje :srdce: Taky procházky a nepoustet negativa do hlavy ;)

Váš příspěvek
Reklama