Vitaminy Centrum v počátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 01.03.18 18:13
Vitaminy Centrum v počátku těhotenství

Ahoj, mate někdo zkušenost? Přesně od ovulace jsem brala vitaminy Centrum pro ženy, vybrala jsem 12 tablet než jsem zjistila ze jsem tehotna. Je to velký problém?
V ptibalovem letáku je napsáno ze nejsou vhodné v tehu, či možno užívat jen po konzultaci s lékařem, protože obsahují vitamin A 667ug.. :(

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 01.03.18 18:26

@Kristy90 neřeš.. stejně zpětně nic neuděláš.. pokud je vše ok, tak se to udrží.. mmchdm, skoro na všem je, že se nesmí v těhotenství, takže asi tak..

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6338 příspěvků 01.03.18 18:57

@Kristy90 Na začátku to ještě k embryu nejde, tak bych se toho nebála. Ono je to taková obezlička všech farmaceutických firem, aby je potome těhotné nepopotahovaly.

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 01.03.18 19:41

@martina.se @P4ja Snad máte pravdu holky, dekuju :srdce:

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6338 příspěvků 01.03.18 19:43

@Kristy90 Normálně najeď na nějaké těhotenské, kde je našťepená kyselina listová a neřeš :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >