Reklama

Vitaminy Centrum v počátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 01.03.18 18:13
Vitaminy Centrum v počátku těhotenství

Ahoj, mate někdo zkušenost? Přesně od ovulace jsem brala vitaminy Centrum pro ženy, vybrala jsem 12 tablet než jsem zjistila ze jsem tehotna. Je to velký problém?
V ptibalovem letáku je napsáno ze nejsou vhodné v tehu, či možno užívat jen po konzultaci s lékařem, protože obsahují vitamin A 667ug.. :(

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 01.03.18 18:26

@Kristy90 neřeš.. stejně zpětně nic neuděláš.. pokud je vše ok, tak se to udrží.. mmchdm, skoro na všem je, že se nesmí v těhotenství, takže asi tak..

P4ja
Kelišová 5378 příspěvků 01.03.18 18:57

@Kristy90 Na začátku to ještě k embryu nejde, tak bych se toho nebála. Ono je to taková obezlička všech farmaceutických firem, aby je potome těhotné nepopotahovaly.

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 01.03.18 19:41

@martina.se @P4ja Snad máte pravdu holky, dekuju :srdce:

P4ja
Kelišová 5378 příspěvků 01.03.18 19:43

@Kristy90 Normálně najeď na nějaké těhotenské, kde je našťepená kyselina listová a neřeš :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama