Vitamíny na podporu otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elesméra
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 15.02.17 14:31
Vitamíny na podporu otěhotnění

Ahoj snažilky i maminky, omlouvám se pokud už zde takový příspěvek je, obávám se že je jich tu tolik že nemám šanci to někde dohledat :D Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s vitamíny na podporu otěhotnění? Které by jste doporučily? A máte zkušenosti s některými, které byly drahé jen kvůli značce ale jiné levnější měli stejné látky a vycházely podstatně levněji? Díky za každý názor :)

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 15.02.17 14:40
@AnyshaAnet píše:
Ahoj snažilky i maminky, omlouvám se pokud už zde takový příspěvek je, obávám se že je jich tu tolik že nemám šanci to někde dohledat :D Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s vitamíny na podporu otěhotnění? Které by jste doporučily? A máte zkušenosti s některými, které byly drahé jen kvůli značce ale jiné levnější měli stejné látky a vycházely podstatně levněji? Díky za každý názor :)

Já brala na doporučení doktorky ogestan, balíček byl na měsíc a stál okolo 400,–ale na netu byl levnější. Obsahuje jen to nejpodstatnější, jako listovka vitamín D a e a omega 3 a jod myslim.Nic jinýho jsem nebrala. Ogestan jsem brala pak i dál v těhu a i při kojení. ;)

Elesméra
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 15.02.17 14:44
@Jančakecalka píše:
Já brala na doporučení doktorky ogestan, balíček byl na měsíc a stál okolo 400,–ale na netu byl levnější. Obsahuje jen to nejpodstatnější, jako listovka vitamín D a e a omega 3 a jod myslim.Nic jinýho jsem nebrala. Ogestan jsem brala pak i dál v těhu a i při kojení. ;)

A po jaké době se ti podařilo otěhotnět? :) :think:

VeHE
Závislačka 4119 příspěvků 15.02.17 14:49

Kvalitní Omegu 3 a čistou kyselinu listovou. Vyzkoušela sem jich během 5let hodně a až po tomto byl výsledek.

EvulinkaH
Kecalka 361 příspěvků 15.02.17 15:11

My jsme s manželem užívali bylinkovou kúru od firmy Naděje, po dvou měsících se podařilo. Jedna kúra stojí cca 500, my měli každý dvě balení. Za tři roky jsme to zopakovali a znovu to vyšlo.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 15.02.17 16:09

Studovala jsem několik hodin toto téma - diskuze, články, složení vitamínů, recenze, doporučení lékárníků… A dospěla jsem k závěru, že smysl má: SELZINK PLUS PRO CHLAPA http://www.selzink.cz/ a pro ženy FEMIBION - má teď v akci dr.max, kys. listovou (ale je už kdyžtak v tom Femibionu), pak Ra-vit… Nic jiného mě neoslovilo… Z dalších věcí: kontryhelový čaj, grepový džus, lněný olej :-) Teď ještě dostudovávám a ten Ogestan taky vypadá dobře…

Elesméra
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 16.02.17 06:18
@Sova Klára píše:
Studovala jsem několik hodin toto téma - diskuze, články, složení vitamínů, recenze, doporučení lékárníků… A dospěla jsem k závěru, že smysl má: SELZINK PLUS PRO CHLAPA http://www.selzink.cz/ a pro ženy FEMIBION - má teď v akci dr.max, kys. listovou (ale je už kdyžtak v tom Femibionu), pak Ra-vit… Nic jiného mě neoslovilo… Z dalších věcí: kontryhelový čaj, grepový džus, lněný olej :-) Teď ještě dostudovávám a ten Ogestan taky vypadá dobře…

A ten lněný olej je dobrý na co? Kontryhelový čaj už jsem koupila, v lékárně mi doporučili Pregnafolin, tak jsem jho koupila a uvidím. Cena je docela v klidu oproti jiným přípravkům co jsem se dívala.
Tomu chlapovi bych to i koupila, ale odmítá cokoliv brát (jak on říká, nebude do sebe cpát chemii) :nevim: :lol: Prostě chlap… :think:

Elesméra
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 16.02.17 06:55

A jak je to s tím kontryhelovým čajem?
Jak se má nebo nemá pít? Na všech diskuzích se píše něco jiného :lol:
Mám i sníženou funkci štítné žlázy, ale s tou se léčím a beru léky a hormony mám srovnané… :think:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 16.02.17 12:36
@AnyshaAnet píše:
A po jaké době se ti podařilo otěhotnět? :) :think:

Třetí menses už nebyl ;) :palec:

Zavitova
Povídálka 16 příspěvků 3 inzeráty 20.02.17 15:13

Nabízím vitamínky na podporu otěhotnění GS mimistar 60 tablet - to mi zbylo :-) mě pomohly :-)

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 20.02.17 15:23

Ja myslim, že ty vitaminy na otěhotnění mají nulový efekt

vejilka
Závislačka 4632 příspěvků 20.02.17 15:36

Mě teda pomohla k otehotneni obyčejná kyselina listova z lékárny. Do dvou měsíců jsem byla v tom. Kamarádka se snažila taky půl roku a nic.Tak brala listovku a zapadla hned. :nevim: Mám víc kamaradek kterým pomohla. Těžko říct jestli to bylo tím ale až budu plánovat druhé určitě si jí zas koupím

Zavitova
Povídálka 16 příspěvků 3 inzeráty 20.02.17 17:15

Mě pomohly a to jsem po dvou operacích endometriozy, brala jsem i kapky Gynex - ty mi zase pomohly hodně od bolesti :-) a možná i napomohly k otěhotnění, samozřejmostí je strava, pohyb, psychika - to je asi nejvíc :-)

Shel
Kecalka 325 příspěvků 17.03.17 11:59

Hele ty vitamíny a podpůrné prostředky jsou spíše placebo. Super je brát kyselinu listovou nebo nějaký „multivitamin“ který ji obsahuje - to potřebuje tělo a mimčo v prvních dnech/týdnech. Já měla několikrát cystu, cyklus mi srovnal Gynex kapičky. Tři měsíce jsme tomu nechali volný průběh, ale já to teda měla dost v hlavě, pak jsem si řekla, zkusíme tomu pomoct, koupili jsme si oba Fertility Blend (vyšlo nás asi 680.-/měsíc, oba), já pila 1× denně čaj L. Mojžíšové a hlídala ovulaci podle testů…vyšlo to, ale co k tomu pomohlo nevím, mohla to být náhoda. Těhu zaniklo 8+0, 3.3. jsem byla na revizi, čekám na MS, piju opět ten čaj, beru vitamíny, co jsem měla v těhotenství (je tam i ta kys. listová - zbyly mi), nasadila jsem si Gynex, aby se vše lépe zahojilo a v tomto duchu hodlám opět pokračovat i v době až se budeme moct zase snažit, pokud se zadaří zase brzo, budu věřit tomu, že podpůrné prostředky mají co do sebe…

Janulka001
Kecalka 199 příspěvků 19.03.17 10:19

Mě byl doktorkou doporučen nosifol duo. stoji asi 730korun, a je jen o malinko dražší než klasický nosifol.je to dost, ale mě to nešlo z mojí kapsy tak jsem na něj kývla. k tomu jsem si koupila tinkturu z kontryhele a tu se snažila poctivě užívat. Beru clostillbegyt na ovulaci a mám hodně nízkou děložní sliznici.po 4 měsících užívání clostik zabral a sliznice byla dostatečná. ten měsíc jsem kontryhel užívala fakt poctivě. ale bohužel neřeknu jestli ta sliznice narostla díky ovulaci clostillbegytem, díky kontryhelu nebo nosifolu… Každopádně tomu kontryhelu začínám věřit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >