Vitamíny na podporu otěhotnění

1305
15.2.17 14:31

Vitamíny na podporu otěhotnění

Ahoj snažilky i maminky, omlouvám se pokud už zde takový příspěvek je, obávám se že je jich tu tolik že nemám šanci to někde dohledat :D Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s vitamíny na podporu otěhotnění? Které by jste doporučily? A máte zkušenosti s některými, které byly drahé jen kvůli značce ale jiné levnější měli stejné látky a vycházely podstatně levněji? Díky za každý názor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.2.17 14:40
@AnyshaAnet píše:
Ahoj snažilky i maminky, omlouvám se pokud už zde takový příspěvek je, obávám se že je jich tu tolik že nemám šanci to někde dohledat :D Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s vitamíny na podporu otěhotnění? Které by jste doporučily? A máte zkušenosti s některými, které byly drahé jen kvůli značce ale jiné levnější měli stejné látky a vycházely podstatně levněji? Díky za každý názor :)

Já brala na doporučení doktorky ogestan, balíček byl na měsíc a stál okolo 400,–ale na netu byl levnější. Obsahuje jen to nejpodstatnější, jako listovka vitamín D a e a omega 3 a jod myslim.Nic jinýho jsem nebrala. Ogestan jsem brala pak i dál v těhu a i při kojení. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1305
15.2.17 14:44
@Jančakecalka píše:
Já brala na doporučení doktorky ogestan, balíček byl na měsíc a stál okolo 400,–ale na netu byl levnější. Obsahuje jen to nejpodstatnější, jako listovka vitamín D a e a omega 3 a jod myslim.Nic jinýho jsem nebrala. Ogestan jsem brala pak i dál v těhu a i při kojení. ;)

A po jaké době se ti podařilo otěhotnět? :) :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4225
15.2.17 14:49

Kvalitní Omegu 3 a čistou kyselinu listovou. Vyzkoušela sem jich během 5let hodně a až po tomto byl výsledek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
587
15.2.17 15:11

My jsme s manželem užívali bylinkovou kúru od firmy Naděje, po dvou měsících se podařilo. Jedna kúra stojí cca 500, my měli každý dvě balení. Za tři roky jsme to zopakovali a znovu to vyšlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.17 16:09

Studovala jsem několik hodin toto téma - diskuze, články, složení vitamínů, recenze, doporučení lékárníků… A dospěla jsem k závěru, že smysl má: SELZINK PLUS PRO CHLAPA http://www.selzink.cz/ a pro ženy FEMIBION - má teď v akci dr.max, kys. listovou (ale je už kdyžtak v tom Femibionu), pak Ra-vit… Nic jiného mě neoslovilo… Z dalších věcí: kontryhelový čaj, grepový džus, lněný olej :-) Teď ještě dostudovávám a ten Ogestan taky vypadá dobře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1305
16.2.17 06:18
@Sova Klára píše:
Studovala jsem několik hodin toto téma - diskuze, články, složení vitamínů, recenze, doporučení lékárníků… A dospěla jsem k závěru, že smysl má: SELZINK PLUS PRO CHLAPA http://www.selzink.cz/ a pro ženy FEMIBION - má teď v akci dr.max, kys. listovou (ale je už kdyžtak v tom Femibionu), pak Ra-vit… Nic jiného mě neoslovilo… Z dalších věcí: kontryhelový čaj, grepový džus, lněný olej :-) Teď ještě dostudovávám a ten Ogestan taky vypadá dobře…

A ten lněný olej je dobrý na co? Kontryhelový čaj už jsem koupila, v lékárně mi doporučili Pregnafolin, tak jsem jho koupila a uvidím. Cena je docela v klidu oproti jiným přípravkům co jsem se dívala.
Tomu chlapovi bych to i koupila, ale odmítá cokoliv brát (jak on říká, nebude do sebe cpát chemii) :nevim: :lol: Prostě chlap… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1305
16.2.17 06:55

A jak je to s tím kontryhelovým čajem?
Jak se má nebo nemá pít? Na všech diskuzích se píše něco jiného :lol:
Mám i sníženou funkci štítné žlázy, ale s tou se léčím a beru léky a hormony mám srovnané… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.17 12:36
@AnyshaAnet píše:
A po jaké době se ti podařilo otěhotnět? :) :think:

Třetí menses už nebyl ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.17 15:13

Nabízím vitamínky na podporu otěhotnění GS mimistar 60 tablet - to mi zbylo :-) mě pomohly :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
20.2.17 15:23

Ja myslim, že ty vitaminy na otěhotnění mají nulový efekt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
20.2.17 15:36

Mě teda pomohla k otehotneni obyčejná kyselina listova z lékárny. Do dvou měsíců jsem byla v tom. Kamarádka se snažila taky půl roku a nic.Tak brala listovku a zapadla hned. :nevim: Mám víc kamaradek kterým pomohla. Těžko říct jestli to bylo tím ale až budu plánovat druhé určitě si jí zas koupím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.17 17:15

Mě pomohly a to jsem po dvou operacích endometriozy, brala jsem i kapky Gynex - ty mi zase pomohly hodně od bolesti :-) a možná i napomohly k otěhotnění, samozřejmostí je strava, pohyb, psychika - to je asi nejvíc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
17.3.17 11:59

Hele ty vitamíny a podpůrné prostředky jsou spíše placebo. Super je brát kyselinu listovou nebo nějaký „multivitamin“ který ji obsahuje - to potřebuje tělo a mimčo v prvních dnech/týdnech. Já měla několikrát cystu, cyklus mi srovnal Gynex kapičky. Tři měsíce jsme tomu nechali volný průběh, ale já to teda měla dost v hlavě, pak jsem si řekla, zkusíme tomu pomoct, koupili jsme si oba Fertility Blend (vyšlo nás asi 680.-/měsíc, oba), já pila 1× denně čaj L. Mojžíšové a hlídala ovulaci podle testů…vyšlo to, ale co k tomu pomohlo nevím, mohla to být náhoda. Těhu zaniklo 8+0, 3.3. jsem byla na revizi, čekám na MS, piju opět ten čaj, beru vitamíny, co jsem měla v těhotenství (je tam i ta kys. listová - zbyly mi), nasadila jsem si Gynex, aby se vše lépe zahojilo a v tomto duchu hodlám opět pokračovat i v době až se budeme moct zase snažit, pokud se zadaří zase brzo, budu věřit tomu, že podpůrné prostředky mají co do sebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 10:19

Mě byl doktorkou doporučen nosifol duo. stoji asi 730korun, a je jen o malinko dražší než klasický nosifol.je to dost, ale mě to nešlo z mojí kapsy tak jsem na něj kývla. k tomu jsem si koupila tinkturu z kontryhele a tu se snažila poctivě užívat. Beru clostillbegyt na ovulaci a mám hodně nízkou děložní sliznici.po 4 měsících užívání clostik zabral a sliznice byla dostatečná. ten měsíc jsem kontryhel užívala fakt poctivě. ale bohužel neřeknu jestli ta sliznice narostla díky ovulaci clostillbegytem, díky kontryhelu nebo nosifolu… Každopádně tomu kontryhelu začínám věřit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama