Vitamíny na podporu ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 06:31
Vitamíny na podporu ovulace?

Zdravím dámy, máte některá zkušenost nebo existují vůbec volně prodejné Vitamíny, které trochu podpoří ovulaci? Po 3 letech jsem v lednu konečně otěhotněla ale bohužel to odešlo. Pokračujeme dál ve snažení, piju kontryhelový čaj, cyklus mám 28 dní, ale chtěla bych trochu něčím podpořit ovulaci. Už jsem brala FertilityBlend, ale nedělal mi dobře na žaludek. Budu ráda za každou vaši radu. :kytka:

Příspěvek upraven 21.03.18 v 07:15

Přečtěte si článek: Podpora otěhotnění – na které prostředky vsadit?

Reakce:
Kelliee
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 21.03.18 06:37

@Simuška123
Mně byl doporučen vedle kontryhelu (který jsem pila jen do poloviny cyklu)ještě zinek v tabletách a pila jsem denně sáček Inofolicu (ten je dražší a jsou tu na něj rozporuplné názory). Mně kombinace kontryhel, zn a Inof ale pomohla :nevim:

Linduš91
Kecalka 236 příspěvků 21.03.18 06:40

Já teeď beru vitamin B6, potřebuju ovulku taky trošku posunout, abych měla delší luteální fázi. A nevím, jestli to není můj výmysl, ale mám pocit, že mi ovulku podporuje šalvěj. Brala jsem z jiných důvodů a vždycky, když jsem ji užívala v období před ovulací, byla pak ovu dost výrazná, i hodně ovu hlenu a podle ultrazvuku dokonce bylo nachystaných několik folikulů. Pak jsem šalvěj nepila a ovu jsem ani necítila, hlen nic moc…Ale nic jsem o šalvěji a podpoře ovu nenašla…

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2095 příspěvků 21.03.18 06:50

@Simuška123 výborný na početí je horský jalovec z Nahrin, ten prokrvuje sliznici, je na podporu nidace. Pak kysel. listova a narosan tropic. Když tak napiš zprávu. Mam ještě další finty Trvalo mi to skoro rok, ale uspesne.

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 07:19

@MarketinkaKo­pretinka
jé děkuju moc, napsala jsem ti i do zpráv :) zajímají mě ty finty :lol:

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 07:21

@Linduš91
No právě, také ji chci trochu posunout. Po tom potratu mi sic zůstal cyklus 28 dní, ale ovulka se posunula a zkrátila mi luteální fázi :nevim: a tu šalvěj piješ nějaký čajík nebo jsou to kapky?

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 07:23

@Kelliee
Ale ten zinek se myslím doporučuje i mužským na spermie že? My jsme teda oba po zdravotní stránce v pořádku, ale z nějakého důvodu se stále nedaří, tak to chci podpořit i jinak

Petule030
Kelišová 5778 příspěvků 21.03.18 07:55

Já jsem na podporu brala Fertipronu a když jsem otěhotněla, brala jsem v klidu dál, jsou tam všecky potřebné vitamíny. U bylinek bych měla strach to potom, třeba nevědomné, kombinovat s těhotenstvím.

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 08:06

@Petule030
Tak já z bylin piju teď akorát kontryhelový čaj do ovulace. A co jsem dříve zobala bylinky ve formě tablet, tak ty jsem brala také jen do ovulace (na těch to bylo i psané, že se nedoporučují těhotným a kojícím ženám)

eM.eS.
Nováček 1 příspěvek 22.03.18 20:27

Zdravím, poté, co mi Mudr. oznámil, že u mě teda na utz žádná známka ovulace, koupila jsem Nosifol sáčky a hned první cyklus užívání jsem otěhotněla :pankac:

Biedronca
Stálice 75 příspěvků 28.03.18 08:10
DRMEK

Já na podporu ovulace užívám DRMEK, je to kůra za 300 Kc na 3 měsíce, nic tim pokazit nemohu.

• ještě piju KONTRYHEL do ovulace.
MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2095 příspěvků 08.04.18 20:45

Na podporu ovulace a početí horský jalovec Nahrin

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2095 příspěvků 08.04.18 20:46
@MarketinkaKo­pretinka píše:
Na podporu ovulace a početí horský jalovec Nahrin

Prokrvuje sliznice a podporuje uhnizdeni

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >