Vitamíny na vlasy a problém s polykáním prášků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 16.02.18 18:43
Vitamíny na vlasy a problém s polykáním prášků

Dobrý den..Moje vlasy mi v poslední době začaly padat a celkove se zhoršila kvalita..chtěla bych prát nějaké vitamíny nebo něco, co by mi pomohlo..Mam ale problém - neumím polykat prášky..takove malé jako je například antikoncepce, to je bez problému..ale ty ostatní proste ne..nějaká rada?

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 9425 příspěvků 16.02.18 18:44
@Petra.brozova píše:
Dobrý den..Moje vlasy mi v poslední době začaly padat a celkove se zhoršila kvalita..chtěla bych prát nějaké vitamíny nebo něco, co by mi pomohlo..Mam ale problém - neumím polykat prášky..takove malé jako je například antikoncepce, to je bez problému..ale ty ostatní proste ne..nějaká rada?

Co si je rozmačkat? :zed:

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 16.02.18 18:56

Ted jsou uplně top ty žvýkací jak gumové medvídky:) je to myslím od hairburst

Tunrida
Hvězda diskuse 46828 příspěvků 16.02.18 19:34

Si je rozmačkni, rozpusť ve vodě nebo v jiným pití :nevim:

rena621
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 16.02.18 20:15
@Petra.brozova píše:
Dobrý den..Moje vlasy mi v poslední době začaly padat a celkove se zhoršila kvalita..chtěla bych prát nějaké vitamíny nebo něco, co by mi pomohlo..Mam ale problém - neumím polykat prášky..takove malé jako je například antikoncepce, to je bez problému..ale ty ostatní proste ne..nějaká rada?

Me pomohol zinek.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 05:36

Zkus blendeu, to je jecmen, chlorela, spirulina, psenice v prasku. Udelas si piti. Dodas telu veskere ziviny a aminokyseliny co potrebuje a je to prirodni. Zasyti te to.

Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 05:40

A nevim co mas za vlasovou kosmetiku. Ted jsem zacala pouzivat od Kerastase, na obnovu hustoty vlasu, pry za 3 mesice 1700 novych vlasu. Take mi dost vypadaly. Sice je to drahe, ale staci velikost liskovyho orisku. Vlasy jsou po nem super, leskle, hebke, nepraminkuji, nemasti se. Je to luxusni vlasova kosmetika. Jela jsem roky v prirodni kosmetice, ale vlasum to nestacilo.

lachtanice86
Kelišová 5499 příspěvků 17.02.18 10:01

@Verun83 je můžu se vtirnout a poprosit o link o jakou řadu se jedná? Potřebovala bych to

Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 10:13
@lachtanice86 píše:
@Verun83 je můžu se vtirnout a poprosit o link o jakou řadu se jedná? Potřebovala bych to

http://www.svetkadernictvi.cz/a?…

lachtanice86
Kelišová 5499 příspěvků 17.02.18 10:28

@Verun83 díky moc

Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 12:14
@lachtanice86 píše:
@Verun83 díky moc

Nemas zac ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama