Vitamíny na vlasy a problém s polykáním prášků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 16.02.18 18:43
Vitamíny na vlasy a problém s polykáním prášků

Dobrý den..Moje vlasy mi v poslední době začaly padat a celkove se zhoršila kvalita..chtěla bych prát nějaké vitamíny nebo něco, co by mi pomohlo..Mam ale problém - neumím polykat prášky..takove malé jako je například antikoncepce, to je bez problému..ale ty ostatní proste ne..nějaká rada?

Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12158 příspěvků 16.02.18 18:44
@Petra.brozova píše:
Dobrý den..Moje vlasy mi v poslední době začaly padat a celkove se zhoršila kvalita..chtěla bych prát nějaké vitamíny nebo něco, co by mi pomohlo..Mam ale problém - neumím polykat prášky..takove malé jako je například antikoncepce, to je bez problému..ale ty ostatní proste ne..nějaká rada?

Co si je rozmačkat? :zed:

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 16.02.18 18:56

Ted jsou uplně top ty žvýkací jak gumové medvídky:) je to myslím od hairburst

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 48036 příspěvků 16.02.18 19:34

Si je rozmačkni, rozpusť ve vodě nebo v jiným pití :nevim:

rena621
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 16.02.18 20:15
@Petra.brozova píše:
Dobrý den..Moje vlasy mi v poslední době začaly padat a celkove se zhoršila kvalita..chtěla bych prát nějaké vitamíny nebo něco, co by mi pomohlo..Mam ale problém - neumím polykat prášky..takove malé jako je například antikoncepce, to je bez problému..ale ty ostatní proste ne..nějaká rada?

Me pomohol zinek.

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 05:36

Zkus blendeu, to je jecmen, chlorela, spirulina, psenice v prasku. Udelas si piti. Dodas telu veskere ziviny a aminokyseliny co potrebuje a je to prirodni. Zasyti te to.

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 05:40

A nevim co mas za vlasovou kosmetiku. Ted jsem zacala pouzivat od Kerastase, na obnovu hustoty vlasu, pry za 3 mesice 1700 novych vlasu. Take mi dost vypadaly. Sice je to drahe, ale staci velikost liskovyho orisku. Vlasy jsou po nem super, leskle, hebke, nepraminkuji, nemasti se. Je to luxusni vlasova kosmetika. Jela jsem roky v prirodni kosmetice, ale vlasum to nestacilo.

lachtanice86
Kelišová 6631 příspěvků 17.02.18 10:01

@Verun83 je můžu se vtirnout a poprosit o link o jakou řadu se jedná? Potřebovala bych to

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 10:13
@lachtanice86 píše:
@Verun83 je můžu se vtirnout a poprosit o link o jakou řadu se jedná? Potřebovala bych to

http://www.svetkadernictvi.cz/a?…

lachtanice86
Kelišová 6631 příspěvků 17.02.18 10:28

@Verun83 díky moc

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 12:14
@lachtanice86 píše:
@Verun83 díky moc

Nemas zac ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >