Reklama

Vitamíny na vlasy a problém s polykáním prášků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 16.02.18 18:43
Vitamíny na vlasy a problém s polykáním prášků

Dobrý den..Moje vlasy mi v poslední době začaly padat a celkove se zhoršila kvalita..chtěla bych prát nějaké vitamíny nebo něco, co by mi pomohlo..Mam ale problém - neumím polykat prášky..takove malé jako je například antikoncepce, to je bez problému..ale ty ostatní proste ne..nějaká rada?

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 16.02.18 18:44
@Petra.brozova píše:
Dobrý den..Moje vlasy mi v poslední době začaly padat a celkove se zhoršila kvalita..chtěla bych prát nějaké vitamíny nebo něco, co by mi pomohlo..Mam ale problém - neumím polykat prášky..takove malé jako je například antikoncepce, to je bez problému..ale ty ostatní proste ne..nějaká rada?

Co si je rozmačkat? :zed:

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 16.02.18 18:56

Ted jsou uplně top ty žvýkací jak gumové medvídky:) je to myslím od hairburst

Tunrida
Hvězda diskuse 47391 příspěvků 16.02.18 19:34

Si je rozmačkni, rozpusť ve vodě nebo v jiným pití :nevim:

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 16.02.18 20:15
@Petra.brozova píše:
Dobrý den..Moje vlasy mi v poslední době začaly padat a celkove se zhoršila kvalita..chtěla bych prát nějaké vitamíny nebo něco, co by mi pomohlo..Mam ale problém - neumím polykat prášky..takove malé jako je například antikoncepce, to je bez problému..ale ty ostatní proste ne..nějaká rada?

Me pomohol zinek.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 05:36

Zkus blendeu, to je jecmen, chlorela, spirulina, psenice v prasku. Udelas si piti. Dodas telu veskere ziviny a aminokyseliny co potrebuje a je to prirodni. Zasyti te to.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 05:40

A nevim co mas za vlasovou kosmetiku. Ted jsem zacala pouzivat od Kerastase, na obnovu hustoty vlasu, pry za 3 mesice 1700 novych vlasu. Take mi dost vypadaly. Sice je to drahe, ale staci velikost liskovyho orisku. Vlasy jsou po nem super, leskle, hebke, nepraminkuji, nemasti se. Je to luxusni vlasova kosmetika. Jela jsem roky v prirodni kosmetice, ale vlasum to nestacilo.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6014 příspěvků 17.02.18 10:01

@Verun83 je můžu se vtirnout a poprosit o link o jakou řadu se jedná? Potřebovala bych to

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 10:13
@lachtanice86 píše:
@Verun83 je můžu se vtirnout a poprosit o link o jakou řadu se jedná? Potřebovala bych to

http://www.svetkadernictvi.cz/a?…

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6014 příspěvků 17.02.18 10:28

@Verun83 díky moc

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 12:14
@lachtanice86 píše:
@Verun83 díky moc

Nemas zac ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >