Vitamíny na vlasy Das gesunde plus z DM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nieny
Kecalka 133 příspěvků 23.02.18 23:08
Vitamíny na vlasy Das gesunde plus z DM

Ahoj holky :),

jakou mate zkusenost s temito vitaminy? Pomohly vam? Za jak dlouho se dostavily vysledky? Jaky na ne mate nazor?
Diky za odpovedi :) :*

Reklama

Reakce:

Michalka80
Závislačka 4499 příspěvků 23.02.18 23:18

Ahoj, myslim, ze maji dobre slozeni co se tyce obsazenych vitaminu a mineralnich latek. Zacala jsem je uzivat 5 mesicu po porodu, kdy mi zacaly hodne padat vlasy. Vlasy se spravily, ale je otazkou, jaky na tom mel tento pripravek podil :think: Kazdopadne si myslim ze u tech pripravku z dmka je dost dobra kvalita za prijatelnou cenu :palec: Jo, na vlasy je jeste dobry Biosil plus; taky stoji par korun… :mavam:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama