Reklama

Vitamíny na vlasy Das gesunde plus z DM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 23.02.18 23:08
Vitamíny na vlasy Das gesunde plus z DM

Ahoj holky :),

jakou mate zkusenost s temito vitaminy? Pomohly vam? Za jak dlouho se dostavily vysledky? Jaky na ne mate nazor?
Diky za odpovedi :) :*

Reklama

Reakce:

Michalka80
Kelišová 5412 příspěvků 23.02.18 23:18

Ahoj, myslim, ze maji dobre slozeni co se tyce obsazenych vitaminu a mineralnich latek. Zacala jsem je uzivat 5 mesicu po porodu, kdy mi zacaly hodne padat vlasy. Vlasy se spravily, ale je otazkou, jaky na tom mel tento pripravek podil :think: Kazdopadne si myslim ze u tech pripravku z dmka je dost dobra kvalita za prijatelnou cenu :palec: Jo, na vlasy je jeste dobry Biosil plus; taky stoji par korun… :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

První díl StarDance? Vytančený mozek i vybuchující bomba „Geňa“

Živě z Prahy se nám konečně, po dvouleté pauze, ohlásila taneční show... číst dále >

Příště se uvidíme na Mikuláše a třeba Řepka přijde s čertem, řekl obhájce. Myslel tím Kačku?

Poté, co skončil soud s obžalovaným Tomášem Řepkou a byl odročen na 6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >