Vitamíny po celou dobu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarrule
Povídálka 15 příspěvků 09.03.18 12:48
Vitaminy po celou dobu tehotenstvi

Ahoj, sem 12tt a beru kyselinu listovou, mam uz asi zbyvajicich 20, 30 prasku. Az je doberu chtela bych zacit brat nejake vitaminy co miminku budou prospivat a budu je moc brat az do konce tehu. Poradte ktere sou dobre. Dekuji

Reakce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 09.03.18 12:50

Já beru GS Mamavit, brala jsem ho i v prvním těhu a byla jsem spokojená.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 09.03.18 12:53

@Sarrule ja beru femibion 2,je tam vsechno ale jsou dost drahe, jsem ve 22tt a porad zvracim, sice uz ne nekolikrat denne ale sem tam jeste jo.Tak me byly doporuceny abych aspon nejake vitaminy mela. Nejim ryby a tem tam vice mene vsechno ale je pravda ze ta cena je silena za mesicni baleni.Ale rika se ze pokud vam neni spatne a jite vyvazenou stravu tak pry nejsou vitaminy treba ale :nevim:

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 09.03.18 12:53

Já mám Pregnafolin od Dr. Maxe. Ale ještě doberu a na jaře už nebudu. Těším se na zeleninu a ovoce.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 982 příspěvků 5 inzerátů 09.03.18 13:00

Já jsem brala kyselinu listovou od elasti Q, pak jsem přešla na GS Mamavit, ale po těch mi bylo hodně špatně, takže jsem je vysadila a už jsem žádné vitamíny asi od půlky těhotenství nebrala a obě jsme s malou naprosto v pořádku :)

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 09.03.18 13:11

Já beru suprefolin a ještě mi doktorka doporučovala Ogestan.

radkka
Generální žvanilka 20693 příspěvků 09.03.18 13:21

Brala jsem celé těhotenství femibion, 13 Kč za vitamíny na den mám.

hospodki
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 09.03.18 13:26

Dle mého doktora zbytecne pokud nemáš speciální dietu, zvracení a tak. Celou dobu beru listovku a od 4 měsíce rybí olej, protože mám chudou stravu na nenas kyseliny.

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 09.03.18 13:35

@Kikulele Jj, tak to je. Ono je telo chytre, takze si to vsechno vytahne, co potrebuje. Listovka je zaklad hlavne pred tehu a v prvnim trimestru. A ty kyseliny potom jsou taky dulezite. Ja beru ten Pregnafolin, protoze je tam nastepena listovka a vitaminy. Ale moje doktorka to vidi podobne, pokud clovek ji vsechno, tak neni problem. Ja taky doberu a uz na to kaslu. Radsi prirodni vitaminy :)

dickys
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 09.03.18 13:59

Já jsem v prvním těhotenství brala jenom listovku od začátku snažení, teď u druhého taky listovku a sem tam si k tomu zobnu těhotenské vitamíny z dm, ale jenom protože ještě kojim, jinak bych nebrala nic. Nejsem velkej příznivec vitamínů v prášku :)

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 09.03.18 14:22

Ja brala v prvním těhu GRAVITAL, cena ok, ale tablety fakt velké, dhly mě na jazyku a nešly polknout :poblion: U druhého těhu jsem brala ELASTI-Q hodně tablet, super cena, byla jsem spokojená s nimi. https://vitaminy-a-mineraly.heureka.cz/…let/recenze/#…
Ještě si hodně chválí vitamíny z dm, složení vitamínů srovnatelné s dražšími produkty.
 https://www.dm.cz/…5140814.html

Martina98
Povídálka 30 příspěvků 09.03.18 14:29

Brala jsem Superfolin Chytré miminko. Při dalším event. těhu budu brát opět tyto.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2333 příspěvků 09.03.18 14:34

@Sarrule Pokud jíš vše vitamíny brát vůbec nemusíš…

Innocence
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 1 inzerát 09.03.18 14:38

Měla jsem na začátku koupenou listovku. No, vzala jsem pár tablet, jelikož jsem blila, s prominutím, jak šakal. Takže jsem ji pak už nebrala. Ani nic jiného, důležitá je pestrá strava, tu od konce nevolností dodržuji, je to podle mě lepší. Ani podle krevních testů mi nic nechybí.

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 09.03.18 18:27

Femibion, celé těhotenství a veliká spokojenost

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >