Vitamíny po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
světluška204
Povídálka 20 příspěvků 18.09.18 14:28
Vitamíny po revizi

Zdravím, jsem dva dny po revizi v 6. týdnu. Ctěla bych poradit, jaké vitamíny začít brát, abych podpořila rekonvalescenci svého těla. Piju kontryhelový čaj, ale něco by to asi ještě chtělo, máte s něčím dobré zkušenosti? Kyselinu listovou je prý dobrý brát, až později jako přípravu na další těhotenství, je to tak? Díky za rady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 20164 příspěvků 18.09.18 14:40

Listovka se může brát dlouhodobě,už musí být určitá hladina v těle při otěhotnění.
Já jsem po revizi brala jen multivitamíny,lis­tovka tam byla taky. A od první ms ještě Inofolic.

světluška204
Povídálka 20 příspěvků 18.09.18 14:54

@andelka83 A ještě mám doma utrogestan, ale ten je spíš na podporu plodu než na regeneraci že?

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 18.09.18 15:04

Ja beru jen listovku, vitamin c a ruzne caje, kontryhel, maliník, nějakou bylinkovou smes

světluška204
Povídálka 20 příspěvků 18.09.18 15:14

@skorotehotna Díky za tipy. A za jak dlouho jste se pokoušeli o další miminko?

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 18.09.18 15:56

@světluška204 Jsem po revizi týden, takže si ještě počkám:) Plánujeme se začít snažit po durhé menstruaci.

světluška204
Povídálka 20 příspěvků 18.09.18 16:45

@skorotehotna Takže jsme na tom obdobně, budu nám oběma držet palce. :)

andelka83
Generální žvanilka 20164 příspěvků 18.09.18 18:14

@světluška204 utrogestan určitě ne.
Jinak my jsme se začali snažit 3 měsíce po a povedlo se napoprvé,už jsme úspěšně ve 21 tt.
Držím palce všem holky :hug:

světluška204
Povídálka 20 příspěvků 19.09.18 09:12

@andelka83 To je skvělá zpráva, tak přeji moc zdraví, ať všechno probíhá dobře. :) U mě bude nejhorší vydržet to čekání, než se budeme moc snažit znovu. Bylo mi o víkendu tak zle, že jsem ráda, že to vůbec proběhlo bez větších komplikací. Bohužel se to tím pádem dověděla rodina a já teď bojuju ještě s tím, že jim je z toho smutno. Doufám, že přes tohle smutné období se všichni brzo dostaneme. Největší strach sem měla z prvního kontaktu s miminkama, ale hned jak sem jela výtahem z nemocnice, tak se ke mě přidala dvě novorozeňátka a v tu chvíli jsem věděla, že takové chci doma a že dokud budu zdravá, tak o ně budu bojovat dál. Mám 4měsíčního synovce a už se na něj moc těším, takže v tomhle mi spadl kámen ze srdce. :)

Uživatel je onlineJanita3
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 19.09.18 22:34

@světluška204 Moc mě mrzí, že tě to taky potkalo. U mě ZT zjištěno v 11tt dnes je to měsíc od revize a čas je opravdu nejlepší lékař na bolavé srdíčko. Já baštim vitaminky GS Mimi Star. Doporučila mi je moc příjemná paní lékárnice. Obsahují listovku (ta se doporučuje brát minimálně tři měsíce před početím) a také nějaké vitamíny na psychickou pohodu. Jinak čaj kontryhelový piju také a dnes, přesně po tom měsíci od zákroku jsem dostala první porevizní ms. Upřímně nikdy jsem z ní neměla vetší radost :lol: Ju a snažit bychom se chtěli a dle informace z nemocnice i mohli po další ms = druhý měsíc od revize. Určitě se přes toto těžké a smutné období časem přeneseš, posílám moc síly :hug:

světluška204
Povídálka 20 příspěvků 20.09.18 09:58

@Janita3 Moc děkuji, jsem ráda, že se můžeme tak nějak podporovat i vzájemně. Já dostala v lékárně taky kontryhelový čaj, potom multivitamín na imunitu, protože pracuji ve školce a tam těch bacilů začíná být hodně a ještě Femibion, taky obsahuje listovku a má se brát 2-3 měsíce před početím, což nám snad tak vyjde. :-) Doufám, že obě se tu brzo budeme chlubit i šťastným koncem :-) :hug:

Uživatel je onlineJanita3
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 20.09.18 10:54

@světluška204 Mě diskuse tu moc pomáhají, alespoň člověk ví, že v tom není úplně sám a že se toto bohužel stává. Je tu ale strašně příběhů se šťastným koncem, tak mi dodávají ostatní holky sílu, že to příště dobře dopadne :) Teď je to pro tebe ještě hodně čerstvé, ale neboj, bude jen líp. Pěkně papkej vitamínky, až se mimco vrátí, budeme pripravený :hug:

světluška204
Povídálka 20 příspěvků 20.09.18 10:59

@Janita3 Přesně tak, moc děkuji za reakci a držím nám oběma palce :-) :mavam:

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 20.09.18 11:08

Mě popravdě nejvíc mrzí, že sem o něčem takovém nikdy neslyšela. Nejsem žádnej blázen do těhotenství, přišlo i tak nějak náhodou a i chvili trvalo, než sem se na to naladila. Info moc nevyhledávám a poslouchala jsem doktora. Kdybych dopředu věděla, že každé čtvrté těhotenství skončí potratem v prvním trimestru, aspon bych s tím podvědomě počítala a nebyla potom tak vyděšená a smutná.

andelka83
Generální žvanilka 20164 příspěvků 20.09.18 11:27

@skorotehotna víš co,já jsem u prvního vůbec nic takového nevěděla. U druhého malinko jo,ale mám děti brzo po sobě,a kamarádky prožily sp nebo zt až když jsem buď byla těhotná víc nebo už bylo druhé na světě. Ale za těch 9 let od prvního těhotenství to potkalo snad každou druhou, třetí,většinou do 10 tt. Takže já u třetího trochu měla obavy do NT screeningu,ale pak už ne. A teď se bojím pořád, protože po zt v 18 tt jsem četla hodně,a bohužel i mnohem pozdější případy. Ale snažím se věřit,a aby mě to zbytečně neparalizovalo.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >