Vitamíny pro hezčí vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levandule23
Kecalka 423 příspěvků 22.04.18 22:06
Vitamíny pro hezčí vlasy

Dobrý večer,
poslední dobou se mi nelíbí mé vlasy. Jsou takové bez života, bez lesku, zplihlé, jemné, cuchají se a strašně rychle se mastí, musím je umývat každý den.
Hledala jsem vitamíny a většina z doporučovaných je spíš proti vypadávání a na rychlejší růst. To by se samozřejmě taky hodilo, ale nejsou to pro mě primární důvody, proč je chci.
Máte zkušenost s nějakým přípravkem, který by mohl pomoci přímo na mé problémy?
Ještě dodám, že to nemá souvislost s těhotenstvím, porodem ani s HA. Jediné co se za poslední dobu změnilo, tak o něco zdravěji jím a častěji sportuji. Ale není to žádný extrém a váhový úbytek je zatím taky zanedbatelný.

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 22.04.18 22:14
@levandule23 píše:
Dobrý večer,
poslední dobou se mi nelíbí mé vlasy. Jsou takové bez života, bez lesku, zplihlé, jemné, cuchají se a strašně rychle se mastí, musím je umývat každý den.
Hledala jsem vitamíny a většina z doporučovaných je spíš proti vypadávání a na rychlejší růst. To by se samozřejmě taky hodilo, ale nejsou to pro mě primární důvody, proč je chci.
Máte zkušenost s nějakým přípravkem, který by mohl pomoci přímo na mé problémy?
Ještě dodám, že to nemá souvislost s těhotenstvím, porodem ani s HA. Jediné co se za poslední dobu změnilo, tak o něco zdravěji jím a častěji sportuji. Ale není to žádný extrém a váhový úbytek je zatím taky zanedbatelný.

zinek a selen a nějakou kvalitní vlasovou kůru… zkus se poptat v lékárně

Emimin7
Kelišová 6192 příspěvků 22.04.18 22:14

Pripravky na rust vlasu zaroven podporuji jejich celkovou kvalitu. Vitaminy ciste na kvalitu pokud vim nejsou. Take zalezi, jak se o ne staras, jako neoplachovat prilis teplou vodou, nezehlit, nesusit rucnikem a fenem, necesat mokre atd.

Líza Simpsonová
Nováček 7 příspěvků 22.04.18 22:49

@levandule23 Já můžu doporučit Methionin. Čistý samostatný Methionin z lékárny fakt funguje, super je na vypadávání, ale i na kvalitu vlasů obecně. Jo a pak je na vlasy výborný Inositol, zase čistý, v tobolkách. Ten mi suprově zabíral právě i na to cuchání vlasů a mám po něm i hezčí pleť :palec:

ZdenkaNova
Stálice 74 příspěvků 26.04.18 19:24

Já si koupila v Dmku tablety na vůasy asi za 60 kč a jsou super! Rostou mi po nich i rychle nehty

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama