vitamíny pro kojící maminu a pro děti

165
28.5.05 11:47

vitamíny pro kojící maminu a pro děti

Ahoj, chci se zeptat, jaké užíváte vitamíny při kojení. Já mám gravital, ale jsou strašně velké a občas mi dělá problém je spolknout. Tak mi napište své tipy, teď gravital dobírám, třeba zkusím něco jiného. A dáváte nějaké vitamíny dětem? Našim kvíďatům je skoro 16 měsíců a když jsme nedávno dobraly infadin (jmenuje se to tak, teď si to nemůžu přesně vybavit), tak mi doktorka řekla, ať jim dávám multitabs kapky. Dáváte je taky někdo? Nebo jsou i jiné vitamíny? Martina a kvíďata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2857
28.5.05 13:28

ahojky

pužívám calibrum mami - jsou taky větší, ale ne zas moc, ale hladký a podlouhlý takže kloužou dobře do krku - oproti mamavitu který jsem brala v těhu je to paráda…

kdybych ale to braní neflákala.o))) doporučený jsou 2× denně - já jsem ráda když si jednou za den vzpomenu.o)

pro mamutky nevím, nám je zatím 14 tejdnů.o)))) jo u vás to už je paráda - bazének apod.o)) já si ještě rok počkám.o))

tak ahojky

Markéta a Michal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
29.5.05 10:44

Ahoj, já jsem brala celá těhotenství a pak ještě asi 5 měsíců po porodu Mamavit. Pak jsem přešla na Calibrum mami.Malému je necelých 11 měsíců a jelikož už nekojím přes den a je dostatek přírodních vitamínů, tak jsem ty chemické přestala užívat. Okamžitě se mi zlepšila pleť. Dělaly se mi na bradě takové spíše vodnaté pupínky.(To už i v těhotenství.)Nejprve na jedné straně a po nějaké době na druhé.Přiřazovala jsem to hladině hormonů. Minulý týden jsem to probírala s jedním známým a on mi řekl, že ty umělé vitamíny zatěžují ledviny a játra a ty pupínky s tím měly souvislost. Je to prý typické, že se projeví nejdříve jedna polovina těla a pak druhá. Nejspíš s ním musím souhlasit, protože teď mám pleť jako miminko. Každopádně se umělým vitamínům nebráním, ale spíše v zimních měsících.Ahoj Ajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
30.5.05 11:58

Ahoj, ja jsem v těhotenství i po celou dobu kojení pila dvakrát denně Gravimilk, protože taky nerada polykám tablety a ty vitamíny jsou ještě ke všemu takový velký torpéda. V Gravimilku jsou taky obsaženy všechny důležitý vitamíny a minerály, skvěle chutná a ještě tím do sebe vlastně dostaneš min. 500 ml tekutin. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama