Reklama

Vitamíny podporující plodnost - pro muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 12:52
Vitamíny pro lepší moznost o tehotnt pro muže

Ahoj holky chtěla bych další miminko ale nějak nám to vázne neporadite s Nějakým jídelníčekem nebo vitamíny děkuji

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6510 příspěvků 33 inzerátů 13.10.18 12:58

Denně hrst vlašských ořechů ti dá spoustu dobrých vitamínů a minerálů…
 https://www.magazinzdravi.cz/…litu-spermii

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 18280 příspěvků 13.10.18 13:14

Myslím, že vitamíny k otěhotnění pro muže ještě na trhu nejsou.

Uživatel je onlineAnna85
Kecalka 326 příspěvků 13.10.18 13:48

Nam pred IUI doporučili pro muze zinek

Pennya
Ukecaná baba ;) 1115 příspěvků 6 inzerátů 13.10.18 15:17

Jo o zinku jsem taky slyšela. Jinak je sezona ořechů, můj je sbírá jako blázen, loupe, suší, máme to všude až mě to málem vlezlo na mozek, dokud jsem se nedočetla, že podporuje plodnost můžů.. jé, super, věděl si to? Joo, vím to.. tak papej lásko, papej.. :-D
jinak mám doma ještě Kotvičníkový čaj. Má příznivý vliv na sexuální funkce, adaptabilitu a výkonnost organismu. doporučené dávkování 1-2 hrnky denně. Nevhodné pro těhotné - kdyby náhodou některou napadlo že si tím zvýší apetit :-D
jinak, kotvičník se dělá i v tabletkách.

Celina
Závislačka 3059 příspěvků 14.10.18 08:09

Záleží na diagnóze, pokud je zdravý a chceš to jen pro svůj dobrý pocit, pak selen a zinek. Pokud má špatný spermiogram, tak to vitamíny určitě nezachrání :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >