Vitamíny podporující plodnost - pro muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 12:52
Vitamíny pro lepší moznost o tehotnt pro muže

Ahoj holky chtěla bych další miminko ale nějak nám to vázne neporadite s Nějakým jídelníčekem nebo vitamíny děkuji

Reakce:
Uživatel je onlinepannda
Kelišová 6643 příspěvků 33 inzerátů 13.10.18 12:58

Denně hrst vlašských ořechů ti dá spoustu dobrých vitamínů a minerálů…
 https://www.magazinzdravi.cz/…litu-spermii

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18793 příspěvků 13.10.18 13:14

Myslím, že vitamíny k otěhotnění pro muže ještě na trhu nejsou.

Anna85
Kecalka 378 příspěvků 13.10.18 13:48

Nam pred IUI doporučili pro muze zinek

Uživatel je onlinePennya
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 6 inzerátů 13.10.18 15:17

Jo o zinku jsem taky slyšela. Jinak je sezona ořechů, můj je sbírá jako blázen, loupe, suší, máme to všude až mě to málem vlezlo na mozek, dokud jsem se nedočetla, že podporuje plodnost můžů.. jé, super, věděl si to? Joo, vím to.. tak papej lásko, papej.. :-D
jinak mám doma ještě Kotvičníkový čaj. Má příznivý vliv na sexuální funkce, adaptabilitu a výkonnost organismu. doporučené dávkování 1-2 hrnky denně. Nevhodné pro těhotné - kdyby náhodou některou napadlo že si tím zvýší apetit :-D
jinak, kotvičník se dělá i v tabletkách.

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 3619 příspěvků 14.10.18 08:09

Záleží na diagnóze, pokud je zdravý a chceš to jen pro svůj dobrý pocit, pak selen a zinek. Pokud má špatný spermiogram, tak to vitamíny určitě nezachrání :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >