Vitamíny pro početí nebo udržení těhotenství?

63
21.3.20 16:43

Vitamíny pro početí nebo udržení těhotenství?

Zdravím všechny snažilky jako jsem já :mavam:
Chtěla bych se s vámi poradit, jelikož už asi 2 hodiny brouzdám po internetu a hledám nějaké vitamíny pro snažší početí nebo pro udržení těhotentsví.
Nevím zda něco takového je, jelikož u prvního jsem nebrala nic ale jelikož jsem v pátek bohužel potratila a doktorka mi po telefonu řekla že až přijdu tak mi doporučí nějaký tabletky na udržení těhotentsví, tak něco hledám a našla jsem dobré recenze na CALIBRUM a FEMIBION 800
Zajímá mě váš názor na nějaký z těchto vitamínů nebo zkušenost.
Jaký je v nich rozdíl, jelikož nevím které z nich vybrat. Nebo pokud znáte ještě jiný přípravek se kterým jste byli spokojené? Moc bychom si přáli druhé miminko tak bych pro to chtěla něco udělat :andel: budu moc ráda za jakékoliv informace a zkušenosti, děkuji všem a přeji pěkný den :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6882
21.3.20 16:48

Biochemické těhotenství není bráno jako potrat. Femibion klidně ber. Je to nastepena kyselina listová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3174
21.3.20 16:48

Jedine co bych brala tak kyselinu listovou. A tehotenstvi ti vetsinou nic neudrzi, to proste bud dopadne nebo ne :) Dodrzuj zdravou zivotospravu a vyda to za 10 placebo prasku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6092
21.3.20 16:54

@Vanessa72 Snažilka tedy nejsem :lol: ale na početí žádné vitamíny opravdu neexistují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50169
21.3.20 16:55

Vitamíny na udržení bohužel nejsou. Ber listovku, ale to je prevene ke snížení rizika rozštěpových vad, až už otěhotníš. Až někdo vymyslí prášek, po kterým se bude snáz těhotnět a míň potrácet, dostane za to nobelovku a nebude to prodávat jako volně prodejný doplněk stravy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12057
21.3.20 17:00

Brala jsem Femibion partner vitaminy pro muze na plodnost a cekame dvojcata :mrgreen: :mavam:.Urcite tim nic nezkazis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
21.3.20 17:02

Já nevím právě, proto se ptám, jelikož se mi o tom doktorka zmínila. Možná mě tím chtěla spíš uklidnit jelikož jsem z toho potratu byla dost špatná ale docela mě láká ten femibion myslím že tím nic nezkazím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
21.3.20 17:03

@karkarka mě doktorka řekla že to byl samovolný potrat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
21.3.20 17:05

@ametyst božínku :D přítelovo táta je z dvojčat tak doufám že u nás nic takového hrozit nebude mám z toho trochu obavy jelikož si myslím že bych to nezvládla… nedokážu si absolutně představit mít dvojčata ale samozřejmě gratuluji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6882
21.3.20 17:06

@Vanessa72 já mám za to, že o potratu se mluví v případě, že je v děloze nález..to co si měla ty se jmenuje biochemické těhotenství. je to naprosto běžný jev a nebrání ti to znovu otěhotnět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
21.3.20 17:23

@karkarka
Tak to já už nevím, jen tlumočím co mi řekla doktorka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12057
21.3.20 17:27

@Vanessa72 no u nas nejsou dvojcata ani na jedne strane… :nevim:.My je bereme jako dar.Uz jsme o jedno v 17tt prisli totiz :(.A 2 deti po sobe taky zeny zvladaji tak co by ne :).Horsi je to rizikove tehotenstvi. Dekuju a preju hodne stesti k otehotneni :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2716
21.3.20 18:05

Tak syna jsme měli na první stouch, vůbec jsme s tím nepočítali, takže naprosto příšerná zivotosprava a všechno OK. Na druhé jsme se zodpovědně připravovali, brala jsem listovku tři měsíce předem, jedla zdrave a v 7. týdnu jsem potratila. Proste je to normální, lepší ze to vyřeší příroda sama, než mít pak postižené dítě a nebo jiné smutnosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6092
21.3.20 18:18

@Vanessa72 Jsou to vyhozené penize :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
21.3.20 18:29

Všem moc děkuji za odpovědi, ještě to zvážím a uvidím. Přeji pěkný večer :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama