Vitamíny - Superfolin, Fertiprona nebo GS Mamavit Prefolin+DHA?

3
26.5.18 23:06

Vitamíny - Superfolin, Fertiprona nebo GS Mamavit Prefolin?

Ahoj. Chtěla bych Vás poprosit o radu. S přítelem jsme se začali snažit o miminko a já bych ráda, začala brát nějaké vitamíny. Vím, že při snažení se má zvýšit příjem hlavně kyseliny listové. Máte někdo zkušenost se Superfolin, Fertipronou nebo GS Mamavit Prefolin+DHA? Co je z toho nejlepší nebo co byste mi prosím doporučili? V prvních dvou není DHA, ale to by se snad dalo brát ještě k tomu ne? Je to pro mě dost čerstvé a o mimčo se snažíme poprvé. Děkuju Vám moc za rady a zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
353
26.5.18 23:16

Ahoj, já brala Sulerfolin v prvním i druhém tehu. Nejdřív ten modrý a pak od konce prvního trimestru ten růžový, tam pak už dha je. Ze začátku to není tak důležité, miminko není živení přes placentu, takže nevím, zda by se to k němu dostalo. Ale ta listovka je důležitá už před otěhotněním. Za mě spokojenost se Superfolinem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9142
26.5.18 23:21

Taky jsem brala Superfolin, jen první tři měsíce a pak ten pokračovací jedno balení. Pak mi můj Dr říkal, že jsou to jen vyhozené peníze, protože je základ už vyvinutý a Mimi jen roste…byla jsem spokojená a maličký je zdravý..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27696
26.5.18 23:32
@kattiie píše:
Ahoj. Chtěla bych Vás poprosit o radu. S přítelem jsme se začali snažit o miminko a já bych ráda, začala brát nějaké vitamíny. Vím, že při snažení se má zvýšit příjem hlavně kyseliny listové. Máte někdo zkušenost se Superfolin, Fertipronou nebo GS Mamavit Prefolin+DHA? Co je z toho nejlepší nebo co byste mi prosím doporučili? V prvních dvou není DHA, ale to by se snad dalo brát ještě k tomu ne? Je to pro mě dost čerstvé a o mimčo se snažíme poprvé. Děkuju Vám moc za rady a zkušenosti.

Brala jsem obyčejnou kyselinu listovou a pak Femibion. Doporučila mi ho lékárnice. Syn je naprosto v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6771
27.5.18 08:24

@kattiie ja mam Superfolin od Chytreho miminka a spokojenost. DHA je az v pokracovavim baleni, v prvnim neni treba ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3170
27.5.18 08:35

@kattiie

Já mám Superfolin (Chytré miminko). V prvním trim opravdu DHA není potřeba.
Od druhého trim už DHA je (růžové balení pro 2 a 3 trimestr + kojení).
Za mě Superfolin můžu jen a jen doporučit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.18 07:29

Ahoj začala jsem používat fertipronu ale ve vodě rozpuštěna je bez chuti myslíte že bych ho mohla sypnout třeba do čaje a tak? :think: aby zase nestratila účinek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama