Vitamíny v těhotenství, tři složky

Anonymní
2.6.20 11:18

Vitamíny v těhotenství, tři složky

Ahoj, prosím jaké jste brali vitamíny v těhotenství? Já beru nosifol ale mám si koupit takové kde je magne B6 a kyselina listová (prášky polikani), ale jelikož nejím ryby tak bych chtěla taky omega 3 ale nevím, zda dělají vše v jednom nebo musím pořídit víc vitamínů? A jaké? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12268
2.6.20 11:20

Brala jsem jen kyselinu listovou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25621
2.6.20 11:22
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím jaké jste brali vitamíny v těhotenství? Já beru nosifol ale mám si koupit takové kde je magne B6 a kyselina listová (prášky polikani), ale jelikož nejím ryby tak bych chtěla taky omega 3 ale nevím, zda dělají vše v jednom nebo musím pořídit víc vitamínů? A jaké? Děkuji

Jen listovku. A pestrou stravu. Asi od půlky těhu železo. Ale až když mi ho predepsala gyndařka podle výsledků z krve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 11:43

@Russet mě ho právě doporučila doktorka kvůli bolestem v podbřišku a pestrou stravu tak úplně nemám a hlavně nejim ryby, proto bych ráda také omega 3

• Nahlásit
  • Citovat
25621
2.6.20 11:46
@Anonymní píše:
@Russet mě ho právě doporučila doktorka kvůli bolestem v podbřišku a pestrou stravu tak úplně nemám a hlavně nejim ryby, proto bych ráda také omega 3

Existují vitamíny pro těhotné. Tam by to mělo být komplet. Jestli doktorka řekla víc hořčíku, poslechla bych. A naučila se jít pestře. Děláš to kvůli dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 11:50

@Russet já vím, beru nosifol ale řekla mi, ať ho vysadim a beru kyselinu listovou a magneB6 a nikde jsem nenašla vitamíny, kde by byla i omega 3

• Nahlásit
  • Citovat
1822
2.6.20 12:00

Ale jsou, napr ve Femibionu, ale az ve dvojce, od druheho trim, a jsou to dve tablety…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4876
2.6.20 12:06

Fertiprona nebo Superfolin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
2.6.20 14:16

Ahoj já mám superfolin (chytré miminko) od začátku, a spokojenost. Oproti jiným obsahuje víc listovky a méně b komplexu, po kterém prý tehule nadměrně pribiraji (hlavně po B1)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
2.6.20 15:32

Ja brala jenom kyselinu listovou ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25621
2.6.20 19:04
@Anonymní píše:
@Russet mě ho právě doporučila doktorka kvůli bolestem v podbřišku a pestrou stravu tak úplně nemám a hlavně nejim ryby, proto bych ráda také omega 3

Třeba vejce, chia semínla nebo vlašské ořechy. Vše zdraví prospěšné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama