Vitamíny/doplněk stravy na začátku těhotenství?

Anonymní
4.1.20 07:55

Vitamíny/doplněk stravy na začátku těhotenství?

Ahojte, mám takový dotaz.
Jsem v 6 tt a před těhotenstvím (musím zatím zaklepat) jsem trpěla hodně migrénama. Bohužel to nebylo jen bolení hlavy, ale neviděla jsem, ne citlivost v rukách, zmatenost a pak i bolest hlavy. Nic příjemného. Snažila jsme se s tím bojovat a brala vitamíny - rybí tuk, B12, magnerot a koprerinu rimbabu (na te je napsané že není vhodna pro těhotné ženy, ale konzultoval jsme to s dr. A přej to brát můžu) pak teď beru kyselinu listovou a hlivu ustricnou na imunitu. Když jsme byla u dr. Říkala jsme ji, že beru nějaké vitamíny, ale neřekla ji všechno, tak teď přemýšlím, jetsli to není špatné, takhle na ráno si lupnout 6 prášku. Máte někdo zkušenosti? Nemůže to ublížit plodu? Jsem dost nervózní, ale bojím se, aby bez vitamínů zase nenastoupily migrény a myslím, že to by bylo pro dítě horší. Byla to pro mě vždy středová situace.

Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4074
4.1.20 08:10

Listovka a rybi tuk s DHA a Deckem neni problem, horcik suplementuhe rada tehotnych, je treba obcas probrat s dr az v poslednich tydnech. Ten doplnek stravy s řimbabou jsi konzultovala. Hliva je z meho pohledu diskutabilni jestli ma cenu ji brat. Ale spis mi vadi, ze to polykas vsechno najednou. Hlavne horcik by mel mit odstup od jinych leku i doplnku stravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 08:36
@Ijen píše:
Listovka a rybi tuk s DHA a Deckem neni problem, horcik suplementuhe rada tehotnych, je treba obcas probrat s dr az v poslednich tydnech. Ten doplnek stravy s řimbabou jsi konzultovala. Hliva je z meho pohledu diskutabilni jestli ma cenu ji brat. Ale spis mi vadi, ze to polykas vsechno najednou. Hlavne horcik by mel mit odstup od jinych leku i doplnku stravy.

Děkuji za názor, no zkusím to ještě probrat s dr. Jak půjdu na kontrolu.

• Citovat
  • Nahlásit
52934
4.1.20 09:43

Spousta lidí to do sebe lupne v podobě jednoho prášku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 13:32

Zkoušela jsi na ty migrény homeopatika?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 19:22
@Anonymní píše:
Zkoušela jsi na ty migrény homeopatika?

Pila jsem čaje „migratea“ ale ten bohužel obsahuje trezalku, která se nesmí v těhotenství. Také denně cvičím jógu, ta mi ale byla zakázaná momentálně. Plus Teda ty vitamíny.
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
26
12.2.20 12:07

Nabízím 3 celé balení vitamínu Biopron Pregna +. v Maxu se prodávají za 329 za balení, já dám za 220, když vezmete všechny 3 balení, tak za 600 za všechny 3. Jedno balení je na měsíc, dají se brát před těhotenstvím, během těhotenství a pak i během kojení. Expirace je 1/2021. Už je nevyužiju. Více infa případným zájemkyním do sz 🙂.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat