Vítání občánků, co roční holčičce na sebe?

463
19.5.16 10:32

Vítání občánků, co roční holčičce na sebe??

Ahoj holky, chci se zeptat, za týden máme jít na vítání občánků tady u nás na vesnici…
Chci se zeptat jelikož malá nen už miminko a sama chodí což mě mrzí že jsme nešli s miminkem :-( Hold to vyšlo až ted…ale jak jí obléci? čelenky a nic podobného nechce ne hlavě… šatičky žádné slavnostní nemá a kupovat nechci kvůli tomu, kor na vesnici…Mohla bych jí dát slušivé džíny a k tomu takovou kostkovanou halenku? nebo třeba svetřík bílý s kytičkou? Nebude jak křupanka? :-D Je to naše první dítě tak nevím jak to chodí, vždycky jsem viděla jen ty miminka načančaný :-D nebo pak mám legínky a k tomu tu halenku či topík takový..:-( vůbec fakt nevím, jinak nic moc nemame co by se tam hodilo..:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6529
19.5.16 10:41

@Caborina V Tescu mají cenově dostupné šatičky v kombinaci i se svetříkem.
„Slušivé džíny“ nejsou teda vůbec slavnostní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
fashion_victim83
19.5.16 10:44

Bože, slušivé džíny :mrgreen: Kup ji saty na sbazaru nebo ve FF a bude vypadat slavnostně, však je muze nosit i potom, vzdyt je jaro a bude teplo. A ty si rovněž nedávej zadne rifle, sice budes možná jediná, ale měj úroveň.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2978
19.5.16 10:46

A normální, letní šatičky nemá? Já jsem dceři koupila komplet bodíčko s dlouhým rukávem, punčocháče a džínový šatičky, které nosila i jinam. Dceři bylo asi 9měsíců a taky byla nejstarší. I když ta halenka a legínky, proč ne. Nebo ještě nějakou sukýnku. Dneska se to nosí, sukýnka k legínům. Já bych jí oblíkla, jako kdybyste ji brali do města. Hezky, moderně. Mě třeba se nelíbí ty přehnaný, načančaný, volánový šatičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
19.5.16 10:47

Já jsem koupila tady na bazarku krásné šatičky za 150, jsou jako nové, k tomu bílé body s dlouhým a bílé punčocháčky, malá má krásné fotky a památku, jsme taky na malinké vesnici, ostatní byli oblečení na běžný den a nás všichni obdivovali, jak to malé sluší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
19.5.16 10:48

Já teda kupovala mini šatičky ( malé byly 3 měsíce) v Tescu jen pro tuhle příležitost. Pak už je samozřejmě neměla nikdy na sobě, ale byla jsem ráda. Asi ze šesti dětí byla jako jediná hezky oblečená ( včetně nás rodičú) všichni ostatní si s tím vůbec nedali práci a děti oblékli tak jak říkáš. Džíny bych nedávala to spíš ty legínky s nějakou halenkou nebo světříkem. Na hlavu jí nic dávat nemusíš, když to nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20127
19.5.16 10:49

Tak nemusi byt saticky slavnostni, klidne neslavnostni, ale porad lepsi, nez dziny. Oblekni ji slusne a pekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
fashion_victim83
19.5.16 10:52

@PapeJ ja taky nejsem zastáncem volánu a tylu, ale saty muzou byt i normalni.Rada oblect ji jak do mesta je záludna, protoze to ji pak možná da ty rifle a kostkovanou košili :think:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
6099
19.5.16 10:56

Presne tak, saticky nemusi byt superslavnostni, ale i ty „obycejne“ se hodi vic jak rifle. Anebo treba jen dokoupit sukynku, co by se hodila k tomu bilemu svetyrku s kytickou, ktery uz doma mas.

Leginy samotne bych taky nedavala, to neni slavnostni obleceni, to je odev nekam na piskoviste nebo prochazku se psem.

Jo a kdyz uz dcerku pekne nastrojis, tak nezapomen i na sebe. Je to preci jen i oslava pro Tebe :kytka:

Příspěvek upraven 19.05.16 v 10:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6438
19.5.16 10:57

@Caborina Ty legínky a topík bude super :palec: do ryflí ji nedávej :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2978
19.5.16 10:59

@fashion_victim83 Nojo, já jsem z pidi vesnice, takže do města čančám. Jenže já mám vytouženou holčičku, takže chci, aby vypadala jako holčička :mrgreen: Takže čančám po holčičím :mrgreen: Růžová, růžová, růžová. Na doma má sportovní věci :mrgreen: Proto bych na takovéhle akce volila spíš šatičky nebo sukýnku. Maximálně ty legínky. Ale u nás na vítání občánků měla jiná holčika růžové manžestráky a bílý tričko a taky to vypadalo pěkně. Ono na těch kalhotách pro roční bývají volánky a mašličky a nevypadá to tak hrozně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2868
19.5.16 11:12

@Caborina
ne slušivé džíny a kostkovanou košili ji opravdu nedávej, nehodí se to. Tak jí kup šatičky, které unosí i v létě nebo sukýnku a ten svetřík k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
19.5.16 11:22

Také bych šla do šatiček. Nemusí to být žádné nákladné, něco seženeš i na bazárku nebo kup letní a svetřík a ještě to unosí. Do vlásků můžeš zkusit dát sponečku, aspoň třeba na focení, ale pokud to nechce, nevadí. A nějaké vhodné botičky k šatičkům, klidně sandálky na léto, ale ne tenisky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
19.5.16 11:35

@Caborina Vím, že tady většinu asi dost pobouřím, ale já na vítání neshledávám nic slavnostního :nevim: Neřeknu svatba, pohřeb… Nás to také čeká za týden a vnímám to jako nutné zlo, kdy budu násilím držet 14m syna na klíně a ten se bude vztekat.
Takže syn určitě v riflích půjde. No a jestli nebude alespoň 25°C, tak mě do sukně nikdo nedostane :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26295
19.5.16 11:44
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie