Proč některá zvracíme více a některá vůbec?

Anonymní
25.11.19 18:51

Vite nekdo proc nektera zvracime vice a nektera vubec?

Jsem kratce tehotna, paty tyden. Nic mi neni, ani prsa me neboli, ani nezvracim. Sestra je take tehule a od osmeho tydne stale zvraci…Nejdriv nekdo tvrdil, ze kvuli pohlavi, sestra ceka holcicku, nekdo tvrdi, ze kvuli hormonalni nerovnovaze, ale to bychom zvracely vsechny ne? Jak to bylo u vas? A znate pohlavi? A nebo to jeste muze prijit I kdyz mi nic neni??? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7383
25.11.19 19:00

Nevím čím to je.
Já mám tři kluky, u prvního to bylo šílený, každý den až do pohybů.
U druhého vůbec, u třetího jednou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19445
25.11.19 19:01

Sama píšeš, že sestra zvrací od 8. týdne a ty jsi v 5. tt.
já jsem za celé těhotenství zvracela 2× a to byl cca 26. tt, když jsem se v noci napila limonády
ale špatně mně bylo, to ano, ale bez zvracení
možná nějaký lékař by věděl, čím to je, ale myslím, že to nejde nijak spočítat, vysvětlit, změřit… každé těhotenství je jiné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 19:02

Mne nebylo nijak moc spatne v zadnem tehotenstvi - s holkou malicko (zvracela jsem mozna 3-4×) s klukem o malicko vice. S obema mi bylo spatne spis v aute, normalne mi spatne nebyva (kdysi byvalo ale zvykla jsem si, kdyz jsme si auto poridili, no a v tehotenstvi zas cestovni nevolnost).

• Citovat
  • Nahlásit
6716
25.11.19 19:03

Nevím, já mám i kluka i holku a nezvracela jsem v těhotenství nikdy. Jen jednou po testu na cukrovku…to jsem se problila až na kapačky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25647
25.11.19 19:07

Mám obě pohlaví a nezvracela jsem nikdy v těhotenství. A jsi v 5tt, takže nechval dne před večerem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4922
25.11.19 19:07

Noooo, popravdě, nikdo neví proč to tak je

někdo zvrací jak Alík až málem do porodu / vévodkyně Kate / a těhotenstvím spíše pohubne, aby byl již na fotce spřed porodnice prudce elegantní a vyštíhlený s bílým chrupem a tenkými nožkami v lodičkách

jinej nezvrací vůbec a nikdy ani napotřetí / já / jen více žere, vše mu chutná, připadá si jak skartovačka na jídlo / každé dítě přitom zcela jiné chutě / a před porodem připomíná oteklou velkou velrybu, naprosto spokojenou…místo mozku z mléka kostku a jeho poporodní fotky jsou nepublikovatelné
:roll:

čímž ovšem nechci ani naznačit že první varianta je dobrá a druhá ne, kdepak

prostě záhady přírody
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1891
25.11.19 19:09

Mám holku i kluka, krátce po sobě a v těhotenství jsem nezvracela vůbec, nic mi nebylo. Jen v druhém těhotenství ve třetím trimestru mě chytly záda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4922
25.11.19 19:11

Napodruhý jsem si dokonce trochu přála trochu toho elegantního blití a nevolností ale kdepaaaaak, jen žravost a poté ještě větší žravost, boha jeho jak mi tehdá chutnalo :nevim:

neví se to, nikdo neví proč tomu tak je

děti se mi narodily malý, drobounký, malý hlavičky, rychlé porody, taková kuřátka, pod tři kila, takže ani o tom to nebylo že by se dítě vykrmilo, vykrmila jsem se jen já…kojením to pak šlo pokaždý velice rychle dolů a navíc přestalo mi chutnat… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
25.11.19 19:12

Myslím si že to je tím jak se tělo vyrovnává s hladinou hormonů. Během těhotenství může někoho pálit zaha, můžou jo bolet nohy, šílená únava, může být nevrlý, nastvany… Každá má příznaky jiné… Fakt bych to svedla na hormony :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 19:13

Je to strasne zajimavy, ze to ma kazda jinak. Jeste jsem nekde cetla, ze vliv na pohlavi ma testosteron v tele matky. Pry, kdyz je vyssi narodi se mamince chlapecek a ustaluje I to, ze by mamince nemelo byt spatne. Ale asi jsou to babske povidacky. Jen by me tedy zajim :roll: alo cim to teda je, ale na to asi neprijde. A proc by pri holkach bylo vic zle?? To je taky na diskuzi :D :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
7865
25.11.19 19:24
@Anonymní píše:
Jsem kratce tehotna, paty tyden. Nic mi neni, ani prsa me neboli, ani nezvracim. Sestra je take tehule a od osmeho tydne stale zvraci…Nejdriv nekdo tvrdil, ze kvuli pohlavi, sestra ceka holcicku, nekdo tvrdi, ze kvuli hormonalni nerovnovaze, ale to bychom zvracely vsechny ne? Jak to bylo u vas? A znate pohlavi? A nebo to jeste muze prijit I kdyz mi nic neni??? :srdce:

Mě nikdy nic nebylo, prostě každé tělo je jiné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11564
25.11.19 19:28

V pátým týdnu se chvástat, že ti nic není :lol: :lol: :lol: aby ses nedivila.. mně začlo blití kolem desátýho tejdne a bejvalo mi dost blbě pak už skoro celý těhotenství, čekala jsem kluka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
25.11.19 19:29

Mě bylo děsně zle u obou, oba kluci. Ale začlo to až v 8tt, takže tobě taky ještě může být blbě. Každý to snáší jinak no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
25.11.19 19:31

2× holka a vždy mi bylo zle až na přelomu 8. a 9. týdne. Do té doby absolutně nic, bylo mi krásně jak nikdy v životě. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat