Reklama

Víte o nějaké herničce či dětském koutku ve Vyškově?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 04.02.18 12:59
Víte o nějaké herničce či dětském koutku ve Vyškově?

Ahoj všem. Mám dotaz na místní z Vyškova. :-) V příštím týdnu mám sraz se svou kamarádkou ve Vyškově. Ani jedna z Vyškova nejsme, já tu jsem s dcerou na návštěvě u manželových rodičů. Víte prosím někdo, kde by se dal strávit příjemný půl den s kamarádkou a dětmi? Když nebude třeskutá zima, tak půjdeme do ZOO, ale co dál? Nějak tu nevidím žádné mateřské centrum s herničkou či dětské koutky. Má tu být nějaké centrum Mochomůrka, to mne zaujalo, ale jejich stránky nefungují. Máte nějaký tip, kde v zimní den příjemně strávit čas? Do aquaparku jít nechceme. Spíš něco na souši. :-)

https://www.promaminky.cz/…homurka-7955

Reklama

Reakce:

řeřicha
Kecalka 286 příspěvků 04.02.18 13:55

Nejsem přímo z Vyškova, ale sraz tam sem tam dáváme taky. :-) Kavárna Mochomůrka funguje, nevím, jak mají otvírací dobu přes zimu, koukněte na jejich facebook, ale je asi největší a menší děti by se tam snad na půl dne zabavily. Jinak je kavárna Pavlínka s hracím koutkem, ale to je opravdu jen koutek. Pak funguje MC Radost, tam mají různé aktivity, mě osobně vadily rozbité hračky, ale třeba dílničky/program pro menší děti byl v pohodě. A pak už mě toho moc nenapadá, asi o ničem jiném nevím… Případně Prostějov - Šmoulíkov. ;)

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 05.02.18 08:08

Moc díky. Už koukám, že Mochomůrka má opravdu facebook a funguje, tak zkusíme to. Děkuji i za další tipy! :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >