Víte, že porodnice Bulovka bude uzavřena?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
152
13.4.12 13:53

Víte že porodnice Bulovka bude uzavřena?

Zdravím, Víte že 23-30.4.2012 bude porodnice a oddělení šestinedělí na Bulovce uzavřený…? Prý si máme zavolat sanitku a ty nás někam odvezou kde budou mít místo na to kde nás odrodí…Takže si nás můžou a podle mě budou přehazovat jak horky brambor! Já mam mít termín 28.4. a prakticky nemam porodnici a to se dozvím nějakých 16 dní před ternínem. Příjde mi to úplně debilní já si svobodně vyberu porodnici kde chci rodit, kvůli dostupnosti atd. a oni mi pak oznámí že z důvodu nějakého velkého úklidu zavřeno. Můžete mi někdo poradit jak se mam teď zachovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5052
13.4.12 13:57

to mají každoročně pododnice konkrétně v Praze zavřeno jedna po druhé, vždy jen jedna a MALUJÍ. :nevim: PROSTĚ TO TAK JE já chtěla taky rodit v Podolí a když to přišlo tak malovali v roce 2008 a tak jsem rodila u Apolináře bohužel stím nic neuděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
13.4.12 13:58

U nás takhle uzavřeli porodnici kvůli malování a taky posílali rodičky všude do okolních porodnic… Naštěstí co holky povídali to nebyl zas takovej problém jelikož všichni byli zmobilizovaní a připravení ;)
Takže i když je to nepříjemné tak hlavně klid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
13.4.12 13:59

Ja to mela presne tak,malovali v mem terinu porodu.Chapu,ze jsi nastvana,ale nekdy se to delat musi(podle zakonu snad jednou za pul roku) a hold to vyslo na tvuj termin.
Ja to stihla o jeden den,respektive,hned druhy den co skoncili jsme sla rodit :D
Kdy zacnes rodit,urcite volej sanitku a nejezdi nikam zadonit sama.Tebe odmitnout muzou,ale sanitku povetsinou prijmouNaopak to mela Bulovka docela zarizene,dali mi spojeni na lekare,kam volat pri dotazech a cisla na sanitky,ktere volat.
V jinych porodnicich ti jen reknou,budeme mit zavreno a hotovo.
Za tohle bych se na ne nezlobila,aspon se staraji,aby bylo vse ciste a sterilni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5476
13.4.12 14:00

habibi, jak se zachovat? No v té době nerodit :mrgreen: Ne, promiň, prostě bohužel to tak je, někdy se to udělat musí, přece nechceme, aby porodnice 40let nemalovali kvůli tomu, že maminky prostě rodí pořád ;) Bohužel to vyšlo na tebe, je to nepříjemné, ale tak jeď do jiné, která je vhodná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
13.4.12 14:01
@werunkaw123 píše:
U nás takhle uzavřeli porodnici kvůli malování a taky posílali rodičky všude do okolních porodnic… Naštěstí co holky povídali to nebyl zas takovej problém jelikož všichni byli zmobilizovaní a připravení ;)
Takže i když je to nepříjemné tak hlavně klid ;)

Presne tak,ostatni porodnice vi,ze Bulovka ma zavreno a tak jsou pripravene zaskakovat a vi to take sanitky,kam maji rodicku z Bulovky odvezt.
Takze se zbytecne nestresuj,ikdyz chapu,ze pred porodem ti to moc nepridava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
13.4.12 14:02
@sara1000 píše:
Ja to mela presne tak,malovali v mem terinu porodu.Chapu,ze jsi nastvana,ale nekdy se to delat musi(podle zakonu snad jednou za pul roku) a hold to vyslo na tvuj termin.
Ja to stihla o jeden den,respektive,hned druhy den co skoncili jsme sla rodit :D
Kdy zacnes rodit,urcite volej sanitku a nejezdi nikam zadonit sama.Tebe odmitnout muzou,ale sanitku povetsinou prijmouNaopak to mela Bulovka docela zarizene,dali mi spojeni na lekare,kam volat pri dotazech a cisla na sanitky,ktere volat.
V jinych porodnicich ti jen reknou,budeme mit zavreno a hotovo.
Za tohle bych se na ne nezlobila,aspon se staraji,aby bylo vse ciste a sterilni.

Mimochodem,jsem rodila take na Bulovce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
13.4.12 14:03

Co nepříjemné mě sere to že já tam chodím do poradny znam to tam a všechno a nechci rodit minimálně na druhy straně Prahy pokud ne za Prahou. Defakto v cizím prostředí tady už počítáme s cennou za porod atd… to mě rozčiluje. :evil:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
13.4.12 14:06

Take jsem byla relativne nastvana,ale brala jsem to sportovne.Proste s tim nic neudelas a tak je zbytecne se stresovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
13.4.12 14:07

Chápu že to musí udělat jen nechápu to proč to neudělají aspoň tak ze nezavřou půlku a pak druhou. No já doufám že to vydržíme a půjdeme na svět aspoň den po tom co to otevřou. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
13.4.12 14:35
@Habibi91 píše:
Chápu že to musí udělat jen nechápu to proč to neudělají aspoň tak ze nezavřou půlku a pak druhou. No já doufám že to vydržíme a půjdeme na svět aspoň den po tom co to otevřou. :)

No,ja teda osobne bych asi nechtela rodit a u toho cuchat barvu a aby na me cumeli delnici :D.
Nicmene to urcite vyjde,ja se take strachovala a Adelku premlouvala a ejhle ono to vyslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721
13.4.12 14:37

Včera sem to taky slyšela já mam termin 20.4. Chodim tam už 3 tydny do poradny a nikdo mi nikdy nic neřekl to přeci musejí mit naplanovany nějakou dobu dopředu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
13.4.12 14:40
@niky-1 píše:
Včera sem to taky slyšela já mam termin 20.4. Chodim tam už 3 tydny do poradny a nikdo mi nikdy nic neřekl to přeci musejí mit naplanovany nějakou dobu dopředu

Taky si myslím ze to musejí mít naplanované, ja sem to zjistila tam ze sem si to včera přečetla na dveřích poradny a kamarádka co tam byla v uterý to ani nevěděla a docela koukala když sem jí to volala!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2205
13.4.12 14:41

moje žena rodila 2×, jednou 2 dny po malování a jednou 4 dny před malováním :-)… bylo to těsně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721
13.4.12 14:45

@Habibi91 no taky sem koukala mně to včera psala holčina ktera tam ted leží na vyvolání. V poradně sem si toho teda ani nevšimla byla sem tam v utery.Takže to znamená, že budu muset malý domluvit aby vylezla o pár dní dřív ale bohužel to zatim nevypadá ,že by se jí chtělo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat