Vítězství na zlatokopkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vladimíra 72
Nováček 1 příspěvek 03.09.18 15:43
Vítězství na zlatokopkou

Mé vítězství nad zlatokopkou byla jedna dlouhá a vyčerpávající cesta. Vše začalo před mnoha lety. Měla jsem rodinu manžela a dvě dcery. Dařilo se nám, pomáhala jsem manželovi ve firmě. On byl navíc v městském zastupitelstvu a vedli jsme bohatý společenský život. Jistá R. Z. z našich Votic nám vstoupila do života, jak by asi nikdo nečekal. Taky měla muže a dvě malé dcerky. Jednoho večera mi přišla SMS, že můj muž bude v tolik a kde ať tam jedu. Vzala jsem auto a nachytala jsem je tam. Byl to šok. Dva dny jsem nevěděla, co dělat a tak jsem vše řekla jejímu muži a ten byl taky v šoku ale řekl že se uvidí. Byl to skandál a já zostuzená a ponížená. Muž řekl, že chce být se mnou, ale zda bych nemohla tu milenku vzít jako rodinou přítelkyni. Ani náhodou a zase šok. Po čase přišel s tím, že jí muž bije a dočasně bude u nás. Já měla výčitky a ještě jsem pomáhala vše připravit. Tak se k nám nastěhovala, ale bez dcer, které zústali u jejího muže. Můj muž začal utrácet úspory a jezdit s ní na dovolené a nás zanedbával a škudlil na dětech. Tehdy jsem potkala známého, který má firmu a několikrát s námi spolupracoval na zakázkách. Nevím proč, ale svěřila jsem se mu a on nad kávou poslouchal. Poradil mi, abych získala kontrolu na penězi ve firmě a já poslechla. Udělala jsem si účetnických kurz a vedla účetnictví. Každou snahu vyvést peníze z firmy jsem zarazila. Manželovi začali docházet úspory a idila s milenkou začala končit. Já se občas sešla s mým známým a vznikl poměr. Byl hodný a trpělivý a s ním jsem vždy byla v pohodě. Žádná velká vášeň ani bouřlivý sex. Navíc takový malí a podsaditý a často byl večer unavený. To mi trochu scházelo a já zkusila seznamky. Bylo to nejprázdnější a nejsmutnější období. Vybírala jsem si podle vzhledu a občas byl i sex, ale byla jsem jen jedna z mnoha, co hledá, ale nenachází. Zanedbala jsem přítele a málem jsem ho ztratila. Po čase mi vše došlo a bylo mi jasné, že ke spokojenosti potřebuji vědět, že ho mám může, co mě chce. Zavolala jsem mu, zda bychom se sešli. Tentokrát byl odměřený a řekl, že zítra nemůže. Já hned proč. Naštěstí prý proto, že jde k zubaři. Došlo mi, že poprvé v životě budu bojovat o muže. Nedala jsem se a svolil k schůzce. Nebudu nic rozebírat, ale využila jsem všech ženských zbraní, abych ho získala a udělala jsem dobře. Našla jsem svůj klid. Můj bývalý manžel se zlatokopkou už není a stálo ho to spoustu peněz nekonec i jí podváděl. Se mnou má upřímný vztah a dost se mi svěřuje, protože má ke mně respekt. Já si ho moc nevážím mimo jiné i proto, že to byl on kdo mi poslal tu sms. Jednou když byl opilí se přiznal, že toužil po sexu ve třech. Mám dvě rady. 1. se zlatokopou nebojujte, bojujte za sebe. 2. Když potkáte muže s kterým je vám fajn a chce vás tak o něj bojujte a nezadbávejte ho.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 03.09.18 15:58

To je ale STORKA!!! :potlesk: :potlesk: Kam ti mám poslat květiny? Velké gratulace a potlesk, ať už jsi znuděný troll nebo největší zoufalka pod sluncem :* :kytka: :kytka:

tininas
Ukecaná baba ;) 1115 příspěvků 03.09.18 16:01
@Vladimíra 72 píše:
Mé vítězství nad zlatokopkou byla jedna dlouhá a vyčerpávající cesta. Vše začalo před mnoha lety. Měla jsem rodinu manžela a dvě dcery. Dařilo se nám, pomáhala jsem manželovi ve firmě. On byl navíc v městském zastupitelstvu a vedli jsme bohatý společenský život. Jistá R. Z. z našich Votic nám vstoupila do života, jak by asi nikdo nečekal. Taky měla muže a dvě malé dcerky. Jednoho večera mi přišla SMS, že můj muž bude v tolik a kde ať tam jedu. Vzala jsem auto a nachytala jsem je tam. Byl to šok. Dva dny jsem nevěděla, co dělat a tak jsem vše řekla jejímu muži a ten byl taky v šoku ale řekl že se uvidí. Byl to skandál a já zostuzená a ponížená. Muž řekl, že chce být se mnou, ale zda bych nemohla tu milenku vzít jako rodinou přítelkyni. Ani náhodou a zase šok. Po čase přišel s tím, že jí muž bije a dočasně bude u nás. Já měla výčitky a ještě jsem pomáhala vše připravit. Tak se k nám nastěhovala, ale bez dcer, které zústali u jejího muže. Můj muž začal utrácet úspory a jezdit s ní na dovolené a nás zanedbával a škudlil na dětech. Tehdy jsem potkala známého, který má firmu a několikrát s námi spolupracoval na zakázkách. Nevím proč, ale svěřila jsem se mu a on nad kávou poslouchal. Poradil mi, abych získala kontrolu na penězi ve firmě a já poslechla. Udělala jsem si účetnických kurz a vedla účetnictví. Každou snahu vyvést peníze z firmy jsem zarazila. Manželovi začali docházet úspory a idila s milenkou začala končit. Já se občas sešla s mým známým a vznikl poměr. Byl hodný a trpělivý a s ním jsem vždy byla v pohodě. Žádná velká vášeň ani bouřlivý sex. Navíc takový malí a podsaditý a často byl večer unavený. To mi trochu scházelo a já zkusila seznamky. Bylo to nejprázdnější a nejsmutnější období. Vybírala jsem si podle vzhledu a občas byl i sex, ale byla jsem jen jedna z mnoha, co hledá, ale nenachází. Zanedbala jsem přítele a málem jsem ho ztratila. Po čase mi vše došlo a bylo mi jasné, že ke spokojenosti potřebuji vědět, že ho mám může, co mě chce. Zavolala jsem mu, zda bychom se sešli. Tentokrát byl odměřený a řekl, že zítra nemůže. Já hned proč. Naštěstí prý proto, že jde k zubaři. Došlo mi, že poprvé v životě budu bojovat o muže. Nedala jsem se a svolil k schůzce. Nebudu nic rozebírat, ale využila jsem všech ženských zbraní, abych ho získala a udělala jsem dobře. Našla jsem svůj klid. Můj bývalý manžel se zlatokopkou už není a stálo ho to spoustu peněz nekonec i jí podváděl. Se mnou má upřímný vztah a dost se mi svěřuje, protože má ke mně respekt. Já si ho moc nevážím mimo jiné i proto, že to byl on kdo mi poslal tu sms. Jednou když byl opilí se přiznal, že toužil po sexu ve třech. Mám dvě rady. 1. se zlatokopou nebojujte, bojujte za sebe. 2. Když potkáte muže s kterým je vám fajn a chce vás tak o něj bojujte a nezadbávejte ho.

Spletla sis sekce.

Tady jsi na diskuzích.

Napiš to do deníčků.

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 03.09.18 16:05

V podstatě jsi bojovala o toho chlápka stejně urputně jako Zlatokopka o tvého manžela… :D Netřeba cokoliv vyčítat. :D Jinak dobrý příběh, ale zapracuj na pravopisu a slohu. :kytka:

Příspěvek upraven 03.09.18 v 16:06

terien
Echt Kelišová 8065 příspěvků 03.09.18 16:05

To fakt může být někdo tak zoufalej jako ty? :hug:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 03.09.18 16:07

Další výplod z hodin tvůrčího psaní? :mrgreen:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 03.09.18 16:18

Zlato, pokud chceš psát povídky, tak to ještě vypiluj ;)

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 03.09.18 16:22
@Vladimíra 72 píše:
Mé vítězství nad zlatokopkou byla jedna dlouhá a vyčerpávající cesta. Vše začalo před mnoha lety. Měla jsem rodinu manžela a dvě dcery. Dařilo se nám, pomáhala jsem manželovi ve firmě. On byl navíc v městském zastupitelstvu a vedli jsme bohatý společenský život. Jistá R. Z. z našich Votic nám vstoupila do života, jak by asi nikdo nečekal. Taky měla muže a dvě malé dcerky. Jednoho večera mi přišla SMS, že můj muž bude v tolik a kde ať tam jedu. Vzala jsem auto a nachytala jsem je tam. Byl to šok. Dva dny jsem nevěděla, co dělat a tak jsem vše řekla jejímu muži a ten byl taky v šoku ale řekl že se uvidí. Byl to skandál a já zostuzená a ponížená. Muž řekl, že chce být se mnou, ale zda bych nemohla tu milenku vzít jako rodinou přítelkyni. Ani náhodou a zase šok. Po čase přišel s tím, že jí muž bije a dočasně bude u nás. Já měla výčitky a ještě jsem pomáhala vše připravit. Tak se k nám nastěhovala, ale bez dcer, které zústali u jejího muže. Můj muž začal utrácet úspory a jezdit s ní na dovolené a nás zanedbával a škudlil na dětech. Tehdy jsem potkala známého, který má firmu a několikrát s námi spolupracoval na zakázkách. Nevím proč, ale svěřila jsem se mu a on nad kávou poslouchal. Poradil mi, abych získala kontrolu na penězi ve firmě a já poslechla. Udělala jsem si účetnických kurz a vedla účetnictví. Každou snahu vyvést peníze z firmy jsem zarazila. Manželovi začali docházet úspory a idila s milenkou začala končit. Já se občas sešla s mým známým a vznikl poměr. Byl hodný a trpělivý a s ním jsem vždy byla v pohodě. Žádná velká vášeň ani bouřlivý sex. Navíc takový malí a podsaditý a často byl večer unavený. To mi trochu scházelo a já zkusila seznamky. Bylo to nejprázdnější a nejsmutnější období. Vybírala jsem si podle vzhledu a občas byl i sex, ale byla jsem jen jedna z mnoha, co hledá, ale nenachází. Zanedbala jsem přítele a málem jsem ho ztratila. Po čase mi vše došlo a bylo mi jasné, že ke spokojenosti potřebuji vědět, že ho mám může, co mě chce. Zavolala jsem mu, zda bychom se sešli. Tentokrát byl odměřený a řekl, že zítra nemůže. Já hned proč. Naštěstí prý proto, že jde k zubaři. Došlo mi, že poprvé v životě budu bojovat o muže. Nedala jsem se a svolil k schůzce. Nebudu nic rozebírat, ale využila jsem všech ženských zbraní, abych ho získala a udělala jsem dobře. Našla jsem svůj klid. Můj bývalý manžel se zlatokopkou už není a stálo ho to spoustu peněz nekonec i jí podváděl. Se mnou má upřímný vztah a dost se mi svěřuje, protože má ke mně respekt. Já si ho moc nevážím mimo jiné i proto, že to byl on kdo mi poslal tu sms. Jednou když byl opilí se přiznal, že toužil po sexu ve třech. Mám dvě rady. 1. se zlatokopou nebojujte, bojujte za sebe. 2. Když potkáte muže s kterým je vám fajn a chce vás tak o něj bojujte a nezadbávejte ho.

Na knizku to teda jeste neni, ale do denicku, dobry. :mrgreen:

Boeing737
Stálice 78 příspěvků 03.09.18 16:28

Ne, ne, tato povídka by měla zůstat zavřená v šuplíku. Ještě máš hodně co cvičit.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 03.09.18 16:32

@Vladimíra 72 Vlado, dam ti dobrou radu. Se svym pravopisem radeji posilej MMS.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28967 příspěvků 03.09.18 17:01

to je zase kravina :zed: .Obsahově zdejší stránky nesměřují do pr.., oni v ní už dávno jsou.Zásluhou trollů a magorů.

Petra Z
Hvězda diskuse 52034 příspěvků 03.09.18 17:26

Jestli chceš psát povídky,nedělej to.
Musíš na tom ještě hodně zapracovat.

Halamka
Závislačka 3645 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 18:26

:mrgreen: :mrgreen: :zed: :zed:
Sice jsem to nedocetla, ale výše je můj názor.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8298 příspěvků 03.09.18 18:45

Jestli tvůj ex si ujíždí na holkách s dobrou gramatýkou, tak ho chápu, že potřeboval milenku

Elishka1
Závislačka 2726 příspěvků 03.09.18 18:47

v těch Voticích to žije teda :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >