Vivaco kosmetika

11610
28.12.19 21:23

Vivaco kosmetika

Ahoj, máte někdo zkušenost? Měla by to být přírodní česká kosmetika, byla jsem se kouknout v prodejně a ceny mají velmi dobré. Až podezřele. :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
297
28.12.19 21:26

Ahoj, měla jsem krém na obličej meruňku a hrozny. A teď se mažu meruňkovým olejem, už mám druhý. Za mě super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
28.12.19 21:42

Dostala jsem před pár lety od nich tu kozí kosmetiku. Není to sice můj šálek kávy, ale byl to dárek od kamarádky. Vypotřebovala jsem sprcháč i tělový mlíko. Bylo to fajn. Sama jsem ji od tý doby neměla. Ale rozhodně bych s ní neměla problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25083
28.12.19 21:56

Měla jsem kozí sprcháč, nedrbala jsem se po něm, takže za mě dobrý. Mám teď to mýdlo s černým uhlím, jestli to funguje na beďary, to dost pochybuju, ale nevysušuje, levandulová sůl do koupele nic moc. Krém na akné mi moc nevyhovuje, ricinový olej naopak ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6858
29.12.19 16:04

Už 3 roky od nich beru věci. A nikdy žádný problém. Miluju jejich výrobky s hroznovym vínem, ale už jich dost není v nabídce, dříve byly i jine koupelove sole (zelený caj byl úžasný). Krémy na ruce jsou výborné a pak mám ráda arganovy, makadamovy a merunkovy olej. Tata je spokojený a rollonem s teatree olejem na opary.
Cenově je to úplně v pohodě, nikdy s ničím problém, ale nejsme teda nějak citliví na kosmetiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
29.12.19 22:35

Já už toho od Vivaco měla taky dost, pleťový krém s kyselinou hyaluronovou zatim vede. Taky mleko, vlasová voda a šampon s arganovym olejem a opalovací másla. Kozí řadu jsem taky vyzkoušela, mi voní pěkně, ale nakonec jsem krém i mléko darovala kamarádce, manželovi to vadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat