Vkládám tipy na nějaké seriály :D

3.4.21 19:51

Vkládám tipy na nějaké seriály :D

Tato,,diskuze"je asi úplně zbytecna ale Jestli nemáte v teto dobe co delat a nudite se doporucuji zkouknout nejaky serialy… Serialy co tu dam tak je muzete najit na Netflixu… Pokud nemate netflix koukejte na ne na: freeserial.to , Najserialy.to , kukaj.to apd (:
Outer banks - pokud se chcete naladit na summer vibes strasne moc doporucuji
Dynasty - topovka :ok_hand:
Euphoria - pokud ste tohle nevideli tak jakoze nevim xd :D
Sex education - nevim co k tomu rict miluji to :palec:
La casa de papel - španělský serial myslím ze tento serial udelali tak ze si ho kazdy zamiluje
Vis a vis - taky španělský serial
Dead to me - neni to zas az tak znamy serial coz je teda skoda protoze ten serial je uplne ze libovy
Dare me -
Stranger things - klasika :D
Riverdale - taky klasikaa :D
The vampire diaries - myslim ze tohle zna uplne kazdej :D
Ginny and Georgia - vsichni z toho byli uplne ze aaa… Ale za mne to teda az takovy aaa nebylo videla jsem teda o mnohem lepsi serialy no xd
You-
The society - tenhle serial je ze top strasne moc napinavy ale stve mne celkem ze nebude 2serie no..
The end of the fucking world - nemam co rict miluju :lol:
I am not okay with this - :srdce:
Lucifer - :srdce:
A uz si nevzpominam co jsem kdy videla :D pokud ste si z toho neco vybrali tak mi napište jak se vam to libilo😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3235
3.4.21 19:57

Mame podobny vkus. Doporucuju Elitu, vrazedna prava, kdo zabil Saru. Vse na Netflixu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
3.4.21 19:57

Myslím, že je jednodušší dát ty 200 na pár měsíců Netflix a v klidu a super kvalitě to zkouknout, než to hledat kdesi na freeserial.to. Jinak tam je toho mraky. Podle mě, s tím kolik tam toho přibývá, není člověk schopen shlédnout ani to co chce.

Příspěvek upraven 03.04.21 v 19:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28046
3.4.21 19:58

Tak z tech, co jsi napsala se mi libilo Sex education, nekdy uz to bylo lehce nechutny a prekombinkvany, ale sranda. Ja miluju cokoliv z Anglie, takze ted se treba pujdem divat znovu na Sherlocka, uz jsem to zapomnela a nabazim se zas britskyho prizvuku. Taky jsem mela rada Misfits a Sick note napr., ale The end of fucking world me zas nezaujal vubec, ti typci byli dost “creepy”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 19:59

@Cenarius presne… Ja netflix mam (: ale nekomu to treba muze prijit zbytečné si platit netflix kdyz to muze zkouknout kdekoliv jinde zadarmo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 20:00

@elinka90 ano ano Elite jsem videla :D jsem zapomnela dat no xd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 20:03

@suvik ano The end of the fucking world je strasne moc darknes ale mne to prislo celkem fajn takovy oddechovy :DD

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31727
3.4.21 20:06

This is us. Ale to je mimo tvoji ligu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6190
3.4.21 20:35
@Russet píše:
This is us. Ale to je mimo tvoji ligu.

To je dokonalej serial :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32126
3.4.21 20:45

@Misa Salvatore

Já ted mám na Netflixu rozkoukaný izraelský seriál „Fauda“, ten mě zatím baví hodně a ještě seriál „Keizerky“, ten už mě pomalu přestává bavit.

Líbil se mi „Dámský gambit“, jestli někdo neznáte.

Jinak to ani nemám šanci všechno shlédnout, co toho je… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2475
3.4.21 20:56

Zeptám se na Netflix - ty seriály tam jsou v češtině, nebo tam jsou titulky? Nebo originální znění?
A najdu tam u staré seriály jako je Třeba Melrose Place?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
3.4.21 20:59

Diky za tipy, Netflix je pomerne neprehlednej. Koukam prilezitostne, je tam dost totalnich shitu, takze tipy se cenu.
Za me je skvely Dark…Zone blanche, Sparks, My husband dont fit…Peaky Blinders…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
3.4.21 21:07
@Beckyttine5 píše:
Zeptám se na Netflix - ty seriály tam jsou v češtině, nebo tam jsou titulky? Nebo originální znění?
A najdu tam u staré seriály jako je Třeba Melrose Place?

Něco dabovanyho, ale většina jsou titulky. Buď v originále nebo angličtina. Nebo snad u všeho je polský dabing :D

A tyhle staré seriály tam nejsou moc. Filmy třeba jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17569
3.4.21 21:34

Za mě byla nejlepší Sexuální výchova.
Dlouho jsem tomu odolávala, ale furt se to tam cpalo, tak jsem se koukla. Až mě pak mrzelo, že to končí.
Jinak já tam sleduju spíš ty skandinávský kriminálky jako Karpi, Sorjonen, Marcella, Tekutý písek, Undercover mě docela chytl, V pasti, ale to běželo i na ČT.
Dobrá byla i ta Bažina polská.

Ale nepřehledný je to hrozně, hází to i filmy, které už jsem viděla a zatím jsem nepřišla na to, jak najít seznam co už jsem viděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
3.4.21 22:33

Line of Duty
Normal People
Ashes to ashes
Its a Sin
Bridgerton
Fleabag
Broadchurch