Vláda zítra zavře školy

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20854
25.3.20 08:48
@matkabagristy píše:
http://vseved.upol.cz/?…

děkuji, zadala jsem svým vlastním, aby se bobánci nenudili :pankac: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16557
25.3.20 13:26

Jsem příjemně překvapená tím, jak to učitelé mých dětí vedou. Žádná buzerace, kvůli nestíhání termínů pro odevzdávání vypracovaných úkolů, naopak projevují trpělivost a upozorní, pokud dítko nepochopilo zadání a udělalo něco jiného.
(Než jsem domů dostala nezbytný materiál, zjistila, co musíme nainstalovat na „homeoffisácký“ notebook, postahovala nezbytný software a přišla na to, jak to zorganizovat, aby některý zadaný úkol v té hromadě zadání nevynechaly, tak mi děti nabraly týden skluz. U jednoho jsme to už dohnali, u druhého naštěstí prodloužili termíny odevzdání - zřejmě nejsme jediní, kdo to nestíhal.)
Prskala jsem včera nad zadáním úkolu z výtvarky, a včera jsme nad ním se synem strávili víc než hodinu, aniž bychom se přiblížili ke konci - bude to pro syna práce tak na další 2 hodiny, ale zřejmě to pro něj nakonec bude zábavná činnost vedoucí k uspokojení z dobře vykonané práce. :lol:
Naopak jsem totálně zhnusená některými moderními učebnicemi - v některých je hromada balastu místo jasných informací. Učebnice angličtiny, ve které je gramatika vysvětlena anglicky, je na mašli. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5600
25.3.20 14:02

@alifie, ani jedno z dětí nemá úkoly z výchovy. Mladší jen češtinu, matiku a prvouku. Ještě úkoly od speciální pedagožky. Dostává úkoly denně.
Starší - čeština, matika, dějepis, přírodopis, zeměpis, fyzika a angličtina. Má vždy týden. Angličtina byla na 14 dní.
U těch jazykových učebnic to tak bohužel je - ani slovo česky. Gramatika není řádně vysvětlena - je jasné, že bez výkladu to studující nepochopí. :?
Angličtina, už jsem to tu psala, mazec. Ale paní učitelce dám info, ať ví, jak se to vnímá. Stejně to vnímá i dítko. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 16:53

Myslíte, že se školy opět zavřou? Nemyslím, co byste si přáli, nebo jaké řešení vnímáte za správné, mám na mysli opravdu váš tip, jak to dopadne..

• Citovat
  • Nahlásit
5826
20.9.20 17:03

Doufám, že ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
20.9.20 17:05

Dufam, že nie. K čomu by to, akože bolo dobre

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45910
20.9.20 17:06

Tipla bych si, že ano. Ale ss a 2. stupeň max. Na očr na prvostupňové děti už nemají :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 17:07

No, já taky myslela, že spíš dne, ovšem dneska na mě kamarádka učitelka zírala jak na blázna, že oni to teda všichni očekávají, mají na to spešl schůze, vytvářejí plány, apod. :D

• Citovat
  • Nahlásit
18521
20.9.20 17:07

Zavrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17857
20.9.20 17:08

Zavřou, ale ne hned. Tipuji tak půlku října.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18521
20.9.20 17:10
@divine woman píše:
Zavřou, ale ne hned. Tipuji tak půlku října.

Tak, tak… to uz ale bude pozde, zdravotnictvi se zacne hroutit. Ne, ze bych chtela, ale meli by to udelat okamzite, dokud je cas neco zvratit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
20.9.20 17:12

Taky si myslím, že zavřou. Můj tip je začátek / půlka října.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1183
20.9.20 17:12

Doufam, ze nezavrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19861
20.9.20 17:13

Zavřou odhaduju že příšít týden vs konec týdne ss další týden druhý stupně a pak i první

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
20.9.20 17:14
@Eemii píše:
Tak, tak… to uz ale bude pozde, zdravotnictvi se zacne hroutit. Ne, ze bych chtela, ale meli by to udelat okamzite, dokud je cas neco zvratit.

A to takhle chcete žít donekonečna? Zavírat, otvírat, blbnout s rouškama. Vždyť je to šílený. Ten virus nezmizí mávnutím hůlky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama