Vlákna z tampónů děloze

Anonymní
17.2.21 09:42

Vlákna v děloze

Dobrý den, chci se zeptat. Při vytahovani tamponu, jsem tahala takový malý ocásek těch vláken ze špičky. Ale vypadalo to že je to vcelku. Dneska při utirani asi pár chloupků zůstalo na papíře. Stalo se to někomu, že zůstala vlákna z tamponu v děloze? Občas i ty špičky tamponu jsou rozcepirene.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1151
17.2.21 09:48

Ot- malá technická - v pochvě. Tampony si do dělohy zcela jistě nezavádíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8247
17.2.21 09:49

Ty si strčís tampon až do dělohy, to jsi teda šikovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2898
17.2.21 09:49
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat. Při vytahovani tamponu, jsem tahala takový malý ocásek těch vláken ze špičky. Ale vypadalo to že je to vcelku. Dneska při utirani asi pár chloupků zůstalo na papíře. Stalo se to někomu, že zůstala vlákna z tamponu v děloze? Občas i ty špičky tamponu jsou rozcepirene.

Ne, v deloze mi vlakna z tamponu opravdu nikdy nezustala. Mrkni na anatomii a zjistis proc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
17.2.21 09:50
@Anonymní píše:

Děloha je orgán nad pochvou, kde se vyvíjí dítě. Jsou pochpitelně propojené, ale ne tak, že by tam něco prošlo.

Pochva má určitou samočistící schopnost, nakonec chlap tam strká penis, který válí celý den v trencích, to nebude úplně sterilní věc. :mrgreen: Takže s pár vlákýnky z tamponu by si měla poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
17.2.21 09:51
@JancaS84 píše:
Ty si strčís tampon až do dělohy, to jsi teda šikovná.

Setřelas někoho, kdo potřebuje poradit, ale neporadila.
To jsi teda šikovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25151
17.2.21 09:57
@Bábrdl píše:
nakonec chlap tam strká penis, který válí celý den v trencích, to nebude úplně sterilní věc. :mrgreen: Takže s pár vlákýnky z tamponu by si měla poradit.

Ale tak fuj, snad si ho umeje ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8247
17.2.21 09:58
@Bábrdl píše:
Setřelas někoho, kdo potřebuje poradit, ale neporadila.
To jsi teda šikovná.

No jo, to jsem celá já. Co naděláš :nevim: Ale neboj, menstruace už mi dneska konci. Takže zítra už budu zase milá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 10:07

😂 😂 Dobře, do dělohy ne. Asi nejspíš v pochvě. Takže teoreticky když tam zůstane někde viset malý cucek vlákna..menstruci už nemám, takže pochva je schopna tovypudit ven? Hrozí tedy jen nějaký zánět, toxický šok asi ne??…mě je trpane volat s blbosti na gyndu.. Samotnou mě zaráží o co se tam mohlo zahaknou nebo jak se to vůbec stalo. Tampony používám dost dlouho…

• Citovat
  • Nahlásit
8247
17.2.21 10:16

Ne, neboj fakt se nic nestane. To by v tobě musel zůstat větší kus. S malým vláknem z tampon si tělo poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24183
17.2.21 10:23

Neboj, nic dramatického se nestane. jak psaly holky výš, s pár vlákny si poradí.
jen bych přemýšlela nad koupí kvalitnějších tamponů, jestli se ti takhle třepí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
17.2.21 10:26
@lleennttiillkkaa píše:
Ale tak fuj, snad si ho umeje ne?

Kdyby byla frnda dělaná jen na umyté penisy, lidstvo nepřežije ani dobu kamennou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25151
17.2.21 10:28
@Bábrdl píše:
Kdyby byla frnda dělaná jen na umyté penisy, lidstvo nepřežije ani dobu kamennou :mrgreen:

mno to je fakt,.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
17.2.21 10:28
@Anonymní píše: 😂 😂 Dobře, do dělohy ne. Asi nejspíš v pochvě. Takže teoreticky když tam zůstane někde viset malý cucek vlákna..menstruci už nemám, takže pochva je schopna tovypudit ven? Hrozí tedy jen nějaký zánět, toxický šok asi ne??…mě je trpane volat s blbosti na gyndu.. Samotnou mě zaráží o co se tam mohlo zahaknou nebo jak se to vůbec stalo. Tampony používám dost dlouho…

Že se něco deje, bys poznala snadno - výtok, svědění…

Ber to tak, že je to orgán primo dělaný na to, že se tam strkají nesterilním věci a neco malého tam může uvíznout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat