Vláknina a změna stolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 07:15
Vláknina změna stolice

Ahoj holky. Poslední půl rok jsem řešila svůj dráždivý trácnik při stresu a hlavně to, že mi přišlo, že se mě vycházelo málo stolice, a to jsem jedla tak 3 porce ovoce a zeleniny denně.
Poslední týden jsem si stáhla kalorické tabulky a snažím se jíst kolem 30g vlákniny denně, hodně zeleniny, cizrnove polévky, občas datle, maso jim taky.
Drasticky se ale změnila stolice, nechci zabihat do detailu, ale ze dne na den se její objem změnil asi 2×, někdy se délka blížila podle oka tak15 cm. ???????????? Chodím Teda jen 1×.
Takže už bych logicky mohla být spokojená, ale nevím, zda to je normální, vazim jen 51kg, nevím, zda to spíš neznáci nějaký problém. I když crp a ultrazvuk mi byl dělan před 2 měsícia vše bylo ok.
Díky, vím, že to je debilní dotaz, ale nikdy jsem nejedla tolik vlákniny, tak mě to trochu děsí, co to má za výsledek. ????

Reakce:
Fany97
Kecalka 106 příspěvků 31.01.19 08:13

Prej zdravá stolice je objemnější, ale to jsem si někde četla. Sama o tom nic nevím

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >