Vlasová kosmetika Maria Nila - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zwetta
Kecalka 427 příspěvků 6 inzerátů 22.02.18 10:52
Vlas. kosmetika Maria Nila, znáte? zkušenosti

Zdravím, znáte tuto značku vlasové kosmetiky? Byla mi doporučena kadeřnicí, používá ve svém salonu. Je to veganská kosmetika. Máte někdo, prosím, zkušenosti? Budu i ráda, když se ozve někdo, kdo např. kosmetiku prodává či dá tip, kde kupuje. Moc děkuji.. :) :kytka:

Reakce:

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 22.02.18 12:12

@Zwetta mám a je super.. Měla jsem sadu True soft.. Ja ty přírodní věci až tak nemusím, třeba Lush, Manufaktura, Weleda mi prostě smrdí.. Ale tohle má velmi příjemnou nevtiravou parfemaci, a funguje.. Lze koupit různě, třeba Notino, bezvavlasy apod..

Zwetta
Kecalka 427 příspěvků 6 inzerátů 22.02.18 12:14

@lentilka248 Moc díky za příspěvek.. ;) Na netu jsem také četla recenze, nebylo jich sice moc, ale byly pozitivní.. :andel:
Já bych ráda do začátku pořídila sadu, zajímá mě řada na objem, ale bohužel nikde se mi nedaří na ni narazit, ale jen na jednotlivé produkty. Jediná stránka je bezvavlasy, ale tam není skladem a kdo ví, jestli bude.. :think:

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 22.02.18 12:36

@Zwetta já mám zálusk na sadu True soft s tím tekutým mýdlem.. Jinak recenze i video najdeš na YouTube.. Mají třeba i barevné masky na vlasy apod.. Ja v těhotenství a krátce po porodu nebarvim, tak používám ty masky, teď mám jinou značku, až dopotrebuju, koupim Maria Nila
Jinak co se vlasovky týče, vyzkoušela jsem skoro všechny značky co jsou k dispozici.. Loreal, Matrix, Paul Mitchel, Redken, Orofluido, Revlon, Kerastase, Joico, Lee Stafford, Toni and Guy.. Pak různé pro můj typ vlasů že zahraničí KeraCare, Mizani.. Maria Nila patří k těm, co mám v plánu pořídit opakovaně..

Příspěvek upraven 22.02.18 v 12:55

Zwetta
Kecalka 427 příspěvků 6 inzerátů 22.02.18 12:46

@lentilka248 a s těmi barevnými maskami máš zkušenost? vypadají zajímavě.. :think: Jinak co zmiňuješ tu sadu s tím mýdlem, na tu samou jsem narazila, ale není skladem a na jinou sadu někde jinde jsem nenatrefila… :zed:

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 22.02.18 14:26

@Zwetta konkrétně s těmito ne zatím..

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 20.04.18 09:52

@Zwetta ted je kosmetika Maria Nila jako dárek k předplatnému Marie Claire..

Zwetta
Kecalka 427 příspěvků 6 inzerátů 20.04.18 13:58

Diky za tip ;)

Zwetta
Kecalka 427 příspěvků 6 inzerátů 20.04.18 17:33

@lentilka248
Ale to je asi to malé 100 ml balení že?

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 21.04.18 15:29

@Zwetta ne, velké.. Mají na výběr 3 druhy

Zwetta
Kecalka 427 příspěvků 6 inzerátů 21.04.18 15:51

@lentilka248
Právě se mi nedaří nikde najít velikost balení a na tom obrázku to není znatelné.. :think: :roll:

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 26.04.18 18:13

@Zwetta mám tištěný časopis, tam je to zřejmé až moc..ale k předplatnému se vždy dává plné balení, mám tak několik různých druhů kosmetiky, objednávala jsem předplatné pravidelně i pro tchýni..

Zwetta
Kecalka 427 příspěvků 6 inzerátů 26.04.18 19:07

@lentilka248
Už to mám koupené, diky.. ;) :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >