Nelíbí se mi vláskování obočí

566
14.2.20 22:36

Vlaskovani obočí nelíbí se mi to

Ahoj holky, dnes jsem byla na vlaskovani obočí, jsem u toho nesva, přijde mi to moc tmavé, zesvetla to? Jestli ano, kdy? Jsem blondýnka a přijdu si hrozně teď. co je to ta korekce obočí, na kterou se může jít až po měsíci? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.2.20 22:41

Mám tři kamarádky, co si to nechaly udělat a vypadají všechny jako Marfuša :pankac:. Nechápu tuhle módu a pokud jsi blondýna, tak to bude o to větší kontrast :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
26673
14.2.20 22:41
@Anonymní píše:
Mám tři kamarádky, co si to nechaly udělat a vypadají všechny jako Marfuša :pankac:. Nechápu tuhle módu a pokud jsi blondýna, tak to bude o to větší kontrast :roll:

Proč anonymně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26673
14.2.20 22:42
@esmeralda44 píše:
Ahoj holky, dnes jsem byla na vlaskovani obočí, jsem u toho nesva, přijde mi to moc tmavé, zesvetla to? Jestli ano, kdy? Jsem blondýnka a přijdu si hrozně teď. co je to ta korekce obočí, na kterou se může jít až po měsíci? Děkuji

Třeba si zvykneš. Dnes je móda hustých a tmavých obočí.

Každopádně to tvoje určitě zesvětlá, to, co tam máš teď, jsou stroupky z toho tetování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15822
14.2.20 22:45

Zesvětlá a hodně, hlavně neplaš. Tak po týdnu se to začne vyloupavat a budeš mít zase pocit, že ti tam nic nezbyde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15822
14.2.20 22:46
@Bábrdl píše:
Proč anonymně :think:

Aby jí kámošky nepoznaly :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
15.2.20 00:21

@esmeralda44 Neboj, zesvetla to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2415
15.2.20 01:37

Zesvetla to o 50% a bude to i tenci. Vydrz. Ja byla 2× a vzdy spoko. Za 10-14 dni uvidis az se to vyloupe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
15.2.20 05:02

@Micaella22 jenže jak mám jít do práce, to jsem nevěděla, že výsledek není hned takový, jaký má být. Ale děkuji, uklidnila jste mě. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
15.2.20 06:06

@Micaella22 vkladam foto, co si o tom myslite? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
15.2.20 06:53

Myslím, ze to máš krásný. Zesvetla to tolik, ze budes nastvana. Ja kdyz prisla od nich, tak to bylo krasny, vyrazny, po 2tydnech to bylo fuc :lol: jo, je to videt, ale malo.

Marfusu s tetovanym obočím neznám, ale těch, co si to kreslí na Marfusu znám faaaaakt hodně.

Korekce je oprava, ta barva nekde nechytne a budeš vypelichana, tak to dokresli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4713
15.2.20 06:57

@esmeralda44 Nechápu tuhle módu umělého obočí, ale ty to máš docela hezké, vídám opravdové marfusky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 07:01
@esmeralda44 píše:
@Micaella22 vkladam foto, co si o tom myslite? Děkuji

Myslim si, ze ses poucila pro priste. Tohle vypada fakt hrozne. Je to jak kdyby sis to namalovala temperou podle sablony. S hezky upravenym prirozenym obocim to nema nic spolecnyho. Jak ruská Masa. Jestli to zesvetla, netusim, ale snazila bych se toho co nejdrive zbavit. Fakt nevim co je horsi, jestli tyhle vyvarveny slimaci nebo takovy ty carky co si zensky delaj jeste dneska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
15.2.20 08:00

Vy, co tady píšete o Marfuše, evidentně nic nevíte o technice vláskování. Ano, když je to čerstvé, vypadá to dost brutálně, ale během týdne to zesvětlá a to o dost. Mám okolo sebe hodně žen, které vláskování mají a všechny vypadají přirozeně. Za to ty, co si ho malují, hrůza :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15822
15.2.20 08:02
@esmeralda44 píše:
@Micaella22 jenže jak mám jít do práce, to jsem nevěděla, že výsledek není hned takový, jaký má být. Ale děkuji, uklidnila jste mě. :)

A to sis o tom žádné info nezjistila?? Že to bude týden až dva hodně výrazné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama