Vlásky po narození a později

152
19.2.21 19:48

Vlasky po narozeni a později

Ahojky, zajímá mě to čistě ze zvědavosti :andel: jaké mělo vaše miminko vlásky po narození a jaké je má později? Syn byl od miminka úplný blonďák a zatím mu to zůstalo (3r), dcera byla po narozeni hodně tmavě hnědá, teď má 4m a má to takové plavé, myslim že bude mít takovou špinavou blond nebo max svetle hnedou. Pochlubte se :andel:
Já jsem špinava blond a přítel zrzek :D čekala jsem aspoň jedno zrzavé a ono nic :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17981
19.2.21 20:03

Obě děti se narodily blonďaté a už tak zůstaly. Mladší ale tmavnou, takže počítám s tím, že desáté narozeniny oslaví jako brunetka.

My s manželem jsme byly blonďaté děti, oboum nám to ztmavlo, manžel má tmavší hnědé, já hodně špinavou blond.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1745
19.2.21 20:06

Synové od narození vlasy světlé, skoro bílé. Oběma postupně tmavnou, dá-li se to tak říct, pořád jsou blondaci, ten starší má vlasy trochu tmavší, ale pořád blond. Holka měla tak do půl roku vlasy tmavé, pak postupně zesvetlaly, jednu dobu byly do zrz, to jsem měla velkou radost, no a teď v roce a půl je blondýna jako bráchové. Já blondýna od narození až do teď, manžel do cca 10 let blonďák, pak postupně tmavly a teď má vlasy tmavě hnědé. Nejstarší bude asi po něm, taky mu to tmavne, i obočí má tmavší. Mladší dva zatím hodně blond po mně. Ale kdo ví, co z toho ještě bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
19.2.21 20:11

Při narození měl syn úplně černé husté a rovné vlasy, kolem třetího měsíce mu úplně vypadaly a narostly vlnité špinavě blond, teď v 16 měsících má za sebou už několikáté stříhání, bez něj by měl vlasy snad po lopatky 😅
My s partnerem jsme byli jako malé děti úplní blonďatí albíni 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9969
19.2.21 20:28

Syn moc vlásků neměl, jen takové světlé chmýříčko. Začaly mu pořádně růst až asi po roce a má je pořád stejné - tmavší blond.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9161
19.2.21 20:28

@Sarusss Slyšela jsem od kamarádky, co má synovce zrzečka (rodiče černovlasí), že se zrz dědí ob generaci. Ale jestli je to pravda.

Moje děti se narodily všechny černovlasé. Jednomu to zůstalo, dva blond.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3601
19.2.21 20:31

Syn měl po narození vlasy úplně bílé, postupně tmavly a v 7mi letech má světle hnědé (po mém otci). Dcera měla vlasy úplně černé, v roce a půl má trošku tmavší, než syn. Oba měli vlasů plnou hlavu, nic jim nevypadalo, naopak jim pak ještě zhoustly. Já i muž jsme tmavovlasí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1898
19.2.21 20:32

První dcera se narodila plešatá a narostly jí úplně bílé blond vlasy teď v 6 letech má trochu tmavší blod. Druhá dcera se narodila s hustýma černýma vlasama. Vypadaly v 6 nedělí a narostly světle hnědé. My s mužem byli jako děti blond. Teď jsme oba hnědovlasí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9218
19.2.21 20:34

@Sarusss Obě děti černovláse…potom syn tmavě hnědé vlasy dcera také…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10733
19.2.21 20:46

Obě děti se narodily černovlasé a oběma to vypadalo. Syn má vlasy téměř bílé a dcera špinavý blond.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
19.2.21 20:47

Prvni syn mel trosku hnedych vlasu a ma ted svetle hnede. Druhy mel vic vlasu nez prvni a cerne. Ted v 7 mesicich ma stejnou svetle hnedou jako bracha :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12224
19.2.21 21:05

První syn světlé dlouhé husté vlásky, nevypadaly, má je stále, v létě je blond. Mladší syn tmavé vlasy, ty mu vypadaly a narostly hnědé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18523
19.2.21 21:07

Ja v tom zadny trend nevidim. Ani kdyz si vezmu celou rodinu. Ja byla blond, ted mam hnede. Prostredni, kdyz se narodil vypadal jak eskymacke dite :mrgreen: Husta cerna kstice, tmavsi plet, ted ma normalni hnede vlasy, ale jak draty. Nejstarsi, i nejmladsi byli po narozeni plesati a to docela dlouho, nejstarsi ma ted svetle hnede huste vlasy, nejmladsi uz asi zustane blondyna. A doplnim, ze muj muz ma cerne vlasy. Uplne nahodile barvy. Kdyby alespon ty huste vlasy mela holka :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
20.2.21 03:34

Syn měl středně hnědé vlasky. Od 3 měsíců byl plešoun a naroszly mu do tmavší blond.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
892
20.2.21 06:55

Dcera se narodila s tmavě černýma vláskama, postupně jí světlaly až do špinavé blond. Syn měl o něco světlejší hnědou a má taky takovou špinavou blond.
Já měla jako malá hodně světlé vlasy, skoro až bílé, postupně jsem taky tmavla na špinavou blond. Manžel má od narození tmavě černé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat