Vlasová kosmetika Matrix, máte zkušenosti?

55
17.5.16 06:37

Vlasová kosmetika Matrix, máte zkušenosti?

Chtěla bych vyzkoušet něco od Matrixu na poškozené vlasy, máte někdo zkušenosti? Co vybrat? :nevim: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6434
17.5.16 07:25

@Alienellie doporucila bych spis od Loreal proff. Absolut repair pokid mas histe vlasy nebo Intense repair, pokud mas vlasy spis jemné.. Matrix není spatny, doporucila bych cervenou řadu, nazev presne nevím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
17.5.16 07:27

@lentilka248 Díky mrknu na to, nechci vyhodit peníze do kanálu. Mám spíš husté, suché vlasy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3317
17.5.16 07:28

Měla jsem nějaký olejíček od Matrixu, ten nebyl špatný, už přesně nevím ten název…myslím to bylo z té řady Biolage

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6434
17.5.16 07:36

Na lookfantastic.com maji ted darkovou sadu Loreal Absolut repair za asi 6 liber, dopravu mas zdarma, je to 100ml sampon a 75 ml maska, vydrží to dlouho, protoze standardni sampon ma 250 ml, pouzivas malinkate množství a hlavme kdyby nevyhovovalo, nevyhodis takovou palku najednou.. Tak to muzes zkusit.. Kupovala jsem si to ted do porodnice, minule jsem mela po porodu vlasy jako slamu, jeste k tomu zacuchanou, davala jsem je do kupy dloouho..Mozna i nejaky cesky eshop ma, ten, kde jsem tyhle male baleni zvykla nakupovat uz není( vlasovyraj)..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
26.2.18 10:35

ColorGraphics

Maminky, kadeřnice, poraďte, prosím, chtěla bych vyzkoušet řadu od Matrixu ColorGraphics pro přirozené zesvětlení jako od sluníčka. Pro použití je zapotřebí smíchat melirovaci prášek, vyvíječ a tónovací barvu. Zajímalo by mě zda vyvíječ mohu nahradit vyvíječem téže značky, ale řady socolor. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
26.2.18 11:36
@SábaW píše:
Maminky, kadeřnice, poraďte, prosím, chtěla bych vyzkoušet řadu od Matrixu ColorGraphics pro přirozené zesvětlení jako od sluníčka. Pro použití je zapotřebí smíchat melirovaci prášek, vyvíječ a tónovací barvu. Zajímalo by mě zda vyvíječ mohu nahradit vyvíječem téže značky, ale řady socolor. Děkuji.

Moje kadeřnice to používá. Super výrobky a dobrá značka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama