Vlasová kosmetika z lékárný dr max na mastné s lupy

87
12.12.19 21:08

Vlasová kosmetika z lékárný dr max na mastné s lupy

Ahoj potřebovala bych si pořídit nějakou kosmetiku na vlasy z dr max sháním něco dobrého na mastné vlasy s lupy a citlivá pokožka a nebo sampon pro normální vlasy.. a nějaký kondicioner já mám vrch hlavy mastný a konečky zelektrizované a sušší. :) jinak používám Hristina na mastný vlasy a bezoplach z břízy… jinak lupu moc nemám jak kdy… :roll:

Jinak něco do 300 Kč :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17374
12.12.19 21:48

A proč konkrétně Dr.Max? To přece není kosmetická firma, to je ti doufám jasné ;) Skoč si k nim klidně pro radu a vzorečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10312
12.12.19 21:59

Možná šampon Ketokonazol. Je to na lupy, Ale nevím, na jaké. Možná na suché i mastné. Malé balení 60 ml za cca 200 Kč. Ale ono je všechno drahé.

Jinak se do té lékárny přijde a řekne se, co od nich chceš. Tak to je normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
12.12.19 22:13

Raději běžte do DM a kupte něco od Alverde nebo Weledy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
14.12.19 13:04

@unuděná to muže být i jiná lékárna napadla mě dr max

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
14.12.19 13:04

@Fany97 takovou nekvalitní kosmetiku nekupuji ale děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17374
14.12.19 13:43
@Loutka1234 píše:
@Fany97 takovou nekvalitní kosmetiku nekupuji ale děkuji :)

Zajímavé, že Weledu považuješ za nekvalitní kosmetiku, ale Dr.Max za kdovíjakou záruku kvality :mrgreen:
Ujasni si pojmy - Dr.Max je lékárna, kde ti defacto mohou objednat cokoli budeš chtít a budou mít jejich dodavatelé (jako v kterékoli jiné lékárně). Co tam mají skladem jsou značky, se kterými mají smlouvy, obvykle L´Oreal a Pierre Fabre.
Jestli chceš kvalitní vlasovou kosmetiku, určitě si zaplatíš víc, než 300,–. Já třeba nedám dopustit na šampony na mastné vlasy s lupy od Vichy, ten stojí kolem 350,– 200ml když je v akci :nevim: To samé je u lepších značek „z lékárny“ typu La Roche, Klorane, Bioderma, Weleda, Uriage, A-derma, Ducray apod. Skoč si spíš do lékárny nebo ke kadeřnici pro vzorečky a zkoušej. Protože cena kolikrát není vůbec směrodatná. Já třeba jednu dobu jela čistě jen Johnson dětský šampon (no more tears) za 60,– a byl výbornej :nevim: Zmiňovaný Vichy prokládám objemovým šamponem Syoss (100,–/velké balení), semtam použiju i supermarketový šampon jako Elseve a je to v pohodě. Naopak mi třeba vůbec nevyhovují Klorane šampony, byť jsou drahý jako blázen, hrají si na velmi eko-bio značku s fairtrade puncem. Mým vlasům je to jedno :nevim:
A mimochodem, dělám v lékárně :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
15.12.19 09:10

@unuděná aha děkuji moc zajdu tam oni poradi hlavně něco bez silikonu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
16.12.19 07:14

@Loutka1234 nevím, v čem by měla být nekvalitní. Koukala jste se na složení někdy? Pokud vím, tak Alverde i Weleda mají značku non toxic. A má to něco do sebe. Co používám pouze tyto značky, mám vlasy lesklé, konečky zdravé a rostou neuvěřitelnou rychlostí. A není to jen o vlasech, ale i o pleti, taky mi to pomáhá. A cenově to není nijak drahé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17374
16.12.19 08:30

@Fany97 Nevzrušuj se, ona zakladatelka se v tom fakt neorientuje, jak vidno. Já třeba Weledu nemám ráda, vadí mi její vůně (vždy tam je nějaký podtón, který mě dráždí), ale vím, že kosmetika je to velmi kvalitní, alespoň dle všech těch certifikátů bio kvality, hypoalergenity apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
16.12.19 10:10

@unuděná však já se nerozciluju, jen jsem to chtěla uvést na pravou míru. Na vlasy mám tedy konkrétně taky vše jen od Alverde, ale vím že si jsou s Weledou tak nějak nastejno. Od Weledy mám spíše krémy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat